Jump to content
Sign in to follow this  
blue

Funny Stuff

Recommended Posts

Bavaria ? parca zicea Bogdan pe aici ca "Bavaria cred ca o sa imi dea si mie ban la un moment dat". Mi s-a parut ultra funny :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

iar l au suspendat pe rares?

 

cred ca nu exista forum unde sa nu fie sanctionat.nu stiu ce le poate zice

Bavaria ? parca zicea Bogdan pe aici ca "Bavaria cred ca o sa imi dea si mie ban la un moment dat". Mi s-a parut ultra funny :D

 

 

pai cred ca ala o sa si dea ban lui insusi cand va ramane fara useri si moderatori,fiind toti

 

suspendati

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu ma, treaba asta a facut-o Ciupa pentru mine in semn de respekt si durere interioara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hostingul nu a fost platit. Ce-ati patit? 

Edited by Scufi

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu-l mai lasa concubina sa cheltuie banii pe prostii

Share this post


Link to post
Share on other sites

ia vedeti va voi de treaba

 

are vreme sa l plateasca mai tarziu

 

acu o fi la range,impusca niste tinte cu negri

 

headshot

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca ne mai lasai 2 zile, se umpleau 20 de pagini conspirative :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moderatorii bmwclub ro au fost banati pe acest forum.

Trebuie sa scriu si motivul pentru a nu se intelege ca este vorba despre un razboi personal.

 

Prima abatere a venit de la moderatorul Mihai, s-a gandit el sa faca un pic de circ pe aici.

A aparut si moderatorul Paul, fara scandal insa, doar ca s-a decis el sa scrie intr-un topic tehnic care exista si la ei pe forum.Adica nu a vrut sa il ajute pe respectivul la ei pe forum, a tinut neaparat sa il ajute aici.Ma rog, sa zicem ca nu a fost cu intentia de flame.

Ce a pus capac a fost banul dat lui dans.

Omul asta a a donat acolo pentru server.Ce a facut?A spus unui membru de acolo despre existenta acestui forum.Atat.Nu spam, nu altceva.Ban direct.

Bun, stiti cum am ajuns eu pe forumul ala?

Administratorul de acolo mi-a trimis un pm cand eram pe ALT forum si mi-a spus despre existenta forumului lui.

 

Moderatorii de acolo nu lasa pe nimeni sa comenteze absolut nimic despre forumul asta, au modificat astfel inca sa nu se poate scrie bmwautoforum. ro pe forumul lor.

Mi se pare de bun simt si civilizat sa nu intre aici.Se pare ca nu a fost cazul pentru toti. 

Edited by Scufi
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Io-s strain de chestiile alea. 

 

Am lesinat la asta:

 

@RaresCj, nemultumit de unele decizii luate pe forumul asta, s-a gandit el sa reclame acest lucru.Din pacate a reclamat pe alt forum, aiurea in tramvai.

Am citit reclamatia, am analizat si toate tiganelile de langa si am ajuns la concluzia ca prima decizie nu a fost corecta, a avut dreptate, si am modificat-o in ban.325 de zile. 
Edited by Scufi
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Io zic sa va potoliti. Poate va da Bavaria ban si aici.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu cunosc istoria voastra, dar sunt cat se poate de serios, cand am citit rarescj, nemultumit, mi-a sarit capul din gat. 

Edited by Scufi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.