Jump to content
Sign in to follow this  
blue

Funny Stuff

Recommended Posts

Deci asa ceva nu cred.

 

Sunt pe bune, si se pot gasi cu google maps. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

da-i in cacat ca daca dai google maps prin suburbii din state gasesti mai rau de atat.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

O fu` asta?

 


lol

 

macbook asta nou, n-are baterie, sau ce plm?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce e imbecilitatea asta?

 

 

Penticostali...

 

How to dance to dubstep - Pentecostal edition:

Edited by MAS

Share this post


Link to post
Share on other sites
Val de infarcturi! Kövesi È™i-a sunat foÈ™tii colegi de facultate, să-i întrebe cu ce se mai ocupă

 

Zi grea pentru SMURD! Șefa DNA, CodruÈ›a Kovesi, a început să-È™i sune colegii de facultate, ca să facă lista pentru întâlnirea de 10 ani de la absolvirea facultății. Din păcate, în momentul în care auzeau â€È˜i ia zi, ce mai învârÈ›i?â€, bieÈ›ii oameni făceau infarct.

â€Am răspuns eu, soÈ›ul meu era într-o întâlnire cu cineva. I-am spus că îl caută cineva de la DNA È™i în momentul acela s-a albit, a făcut pe el È™i a căzut, cu convulsiiâ€, spune soÈ›ia unuia din foÈ™tii colegi sunaÈ›i de CodruÈ›a. Acesta se află internat la boli nervoase, după ce s-a dovedit că infarctul nu era provocat de o boală de inimă, ci de frică.

CodruÈ›a spune că până la urmă, ca să nu mai fie atâtea infarcturi, a decis să nu mai sune, ci să le dea un SMS: â€Vino la DNA să discutăm cum facemâ€. Potrivit È™efei DNA, s-au prezentat 10 persoane, È™i când CodruÈ›a i-a întrebat ce mai È™tiu de ceilalÈ›i colegi, aceÈ™tia au început să-i toarne.

http://www.timesnewroman.ro/monden/val-de-infarcturi-kovesi-si-a-sunat-fostii-colegi-de-facultate-sa-i-intrebe-cu-ce-se-mai-ocupa

Share this post


Link to post
Share on other sites

bai deci chiar tare frate :D Michael Bay nu poate sa faca asa ceva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol:

 

....avem ÅŸi lopeÅ£i cărate în parbriz fără ca agentul respectiv să se uite pe cine poate lovi în spate, ÅŸi un grup întreg de poliÅ£iÅŸti care are nevoie de minute bune pentru a-l extrage din maÅŸină pe infractor. Nu ne putem abÅ£ine să ne întrebăm cât de repede se termina asta în America... 

 

http://www.promotor.ro/masini-noi/accidente/politia-coreeana-in-actiune-cascadorii-rasului.-video-14022172

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scria "eteh p.la"

 

Dar de ce mi-ai editat de arata ca link?

Edited by MAS

Share this post


Link to post
Share on other sites

de penel ma declar vinovat, stii ca astea-s directivele, da' cu restul parol ca n-am niciun amestec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din moment ce toata lumea isi baga prohabu p-aci cum apuca, mi se pare deopotriva stupida si comica editarea aia, dar cat timp esti si tu fericit, toata lumea petrece :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu nu mai vorbesc urat, te rog sa ai conduita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.