Jump to content
Sign in to follow this  
blue

Funny Stuff

Recommended Posts

MAS, lamureste-ne tu. Matematic vorbind, SEL-ul ala are 6.8L sau 6.9L ?

Matematic, este o enigma :)))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu stie matematic, stie doar grajdic si furajer, are in jur de 1200 de copite.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci corporatia bimmerservice s-a apucat de blogareala. In consecinta, iti asumi riscuri si cand te scarpini la cur la ei in service.

 

Chestie mai de prost gust decat sa zici ce face clientul la tine-n service n-am vazut pana acum si credeam ca le-am vazut cam pe toate dincolo. In fine, sunt inca tanar si credul :)

 

Si daca citeste cineva din management-ul companiei aici, il rog sa-si concentreze atentia pe ce urmeaza:

 

Sunteti foarte, foarte prosti ma! De fapt, ati reusit sa reinventati calitatea asta...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

apropos de ce se scria mai sus:

 

da ma, am inteles ca nu a fost cel mai epic actor si alea, insa este cel putin fortat, cu o doza de muism imbecil, sa faci haz din moartea aluia. Plm, eu cel putin, aveam 21 de ani cand a aparut primul Fast, l-am vazut pe ultimul la 33 si tot pe blondu' asta mi-l amintesc, asa ca hai sictir in plm:

 

http://www.timesnewroman.ro/life-death/10875-eroare-fatala-actorul-din-fast-and-furious-nu-avea-iconite-la-retrovizoare

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Numai cine a fost la premiera primului fast la mall vitan poate intelege cu adevarat de ce, cu toate ca seria nu e vreo capodopera, te atinge putin moartea asta.

 

Cand s a terminat filmul, toata lumea repede in parcare la masini si go fast and furios. Cred ca s a dat si la stiri atunci. Cred ca toata politia rutiera din Bucuresti alerga toti descreieratii care fuseseram in sala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

apropos de ce se scria mai sus:

 

da ma, am inteles ca nu a fost cel mai epic actor si alea, insa este cel putin fortat, cu o doza de muism imbecil, sa faci haz din moartea aluia. Plm, eu cel putin, aveam 21 de ani cand a aparut primul Fast, l-am vazut pe ultimul la 33 si tot pe blondu' asta mi-l amintesc, asa ca hai sictir in plm:

 

http://www.timesnewroman.ro/life-death/10875-eroare-fatala-actorul-din-fast-and-furious-nu-avea-iconite-la-retrovizoare

 

dac-ar muri gutza, sau kelemen hunor, sau tokes, sau unu' din clanu' argint, s-ar face misto.   tot aia e, crede-ma.  plus de asta, NU E UN MISTO RAUTACIOS.  plm, sa faci haz de necaz tine de inteligenta.   io chiar as vrea ca la inmormantarea mea sa se asculte muzica si sa se glumeasca. 

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

De morti nu prea se face misto. Nici macar d-ala inteligent.

 

Inmormantarile vesele nu inseamna hai sa radem de mort.


da ma, am inteles ca nu a fost cel mai epic actor si alea, insa este cel putin fortat, cu o doza de muism imbecil, sa faci haz din moartea aluia. Plm, eu cel putin, aveam 21 de ani cand a aparut primul Fast, l-am vazut pe ultimul la 33 si tot pe blondu' asta mi-l amintesc, asa ca hai sictir in plm:

 

http://www.timesnewroman.ro/life-death/10875-eroare-fatala-actorul-din-fast-and-furious-nu-avea-iconite-la-retrovizoare

 

Si eu imi amintesc perioada aia. A fost un fenomen. Practic filmele astea au adus la noi ideea de tuning.

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

De morti nu prea se face misto. Nici macar d-ala inteligent.

 

asta-i idee preconceputa pe sistem crestin.   un mort e un mort si atat.  exact ca si un viu, dar fara functii vitale. POULA MEA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe sistem crestin e aia cu "de morti numai de bine". Hai sa transformam omul intr-un erou cand e mort. Nu la asta ma refeream.

 

Moartea unui om e un moment de tristete, mai ales moartea unui tanar. Iar asta chiar parea un om ok. Talentat, pasionat de masini, facea opere caritabile.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

LOL, daca citesc ultimele tale 2 posturi, parca-s scrise de persoane diferite.  poula mea te mai intelege.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai, toate ca toate, viata i-a oferit omului un bilet de iesire facand ce i-a placut mai mult. Cat despre primul The Fast and the Furious, faptul ca dupa 12 ani inca mi se pare reprezentativa replica din semnatura, spune ceva.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

LOL, e o serie de cacat.  cum zicea cineva mai sus, asa a aparut 4tuning.  ar trebui sa va dea de gandit.

 

 

da' asta intr-adevar n-are legatura cu moartea omului. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ah, si cele mai proaste soundtrack-uri EVER au aparut odata cu fast and furious.  muzica pe care se-ntalnesc racerii la stadion cu sticla de 2,5 l de cola si punga de seminte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blue e suparat ca pe el nu l-a chemat nimeni la lansare. Si ca toti racerii rad de alfa. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

alfa e parasita-ntro parcare pe langa gara... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

lu' mas fac pariu ca-i place chestia aia ce-o tine blonda'n mana. :sorcerer:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Emoţiile sunt mari, aşteptările uriaşe, toţi am vrea să ştim ce ne va aduce Moşul anul acesta. Acum acest lucru a devenit posibil, graţie horoscopului cadourilor. Horoscopul cadourilor e 100% real. Află ce cadou îţi rezervă zodia.

Berbec
Veşti excelente pentru Berbeci. Sunteţi încăpăţânaţi şi veţi căuta cadoul până veţi face ghetuţele harcea-parcea. Partea bună e că vă veţi îmbunătăţi capacităţile intelectuale, investigând semnificaţia cuvântului "mucles".

 

Taur
Mâine va fi un Moş Nicolae de rahat. Nu numai că nu vei primi nimic, dar îţi va dispărea şi un pantof, iar pe celălalt îţi va călca cineva cu noroi, probabil un tip din zodia Scorpion, zodie în care s-au născut extrem de mulţi manţogari.

 

Gemeni
Mereu ai fost ambiguu. Nu şi mâine, când vei înjura Moşu de toţi elfii. Pentru că Mercur şi Venus sunt în trigon cu rahat, eşti probabil cea mai norocoasă zodie! Vei primi bilete la toate concertele Hruşcă. Bonus, bilete la Bănică, să te saturi!

 

Rac
Eşti născut într-o zodie excelentă. Pentru a lua ţeapă pe 6 Decembrie. Primeşti o colecţie de timbre de la bunicul tău, partea proastă e că sunt toate cu Ceauşescu şi n-ai făcut nicio daraveră. Deşi e irelevant pentru acest tip de horoscop, cu dragostea stai prost. Asta aşa, ca să te simţi şi mai umilit.

 

Leu
Cea mai puternică zodie, cel mai frumos cadou. Vei primi un ghemotoc de păr din coama lui Remus Cernea şi un voucher la o petrecere de swingeri cu Zgonea şi nevastă-sa, tematica fiind "Porceală-n bălegar. Guiţ, guiţ".

 

Fecioară
Cuadratura Lunii cu Marte îi predispune pe cei din zodia ta la probleme serioase, fiind în total antagonism cu Moşul, care se ştie că e în zodia Săgetătorului. Probabil vei găsi în ghetuţe un vibrator, cu care te vei consola de sărbători.

 

Balanţă
Banii n-aduc fericirea şi nici ţie nu-ţi aduce Moşul mare scofală, asta dacă nu ţii tu mult la rahatul pe băţ, numit şi "Acadeaua Balanţei". Soarele, în confuzie cu Uranus, te face predispus la o lună amară, deci nu te întreba prea mult cum va fi de Revelion, pe care ţi-l vei petrece cu Paula Iacob, la un salon de îmbălsămare.

 

Scorpion
Dulciuri! Bani Cash! O excursie într-o destinaţie exotică! Sunt doar câteva din lucurile pe care nu le-ai primit nici anul ăsta! Pentru că Venus e în casa Cărnii, anul ăsta ai primit Chlamydia. E indicat să-ţi verşi nervii pe cineva din zodia Racului, ăia nu sunt în stare să se apere.

 

Săgetător
Anul ăsta primeşti cel mai frumos cadou din viaţa ta! O oră de discuţii fără hold, fără "reveniţi" şi fără "nu ţine de noi" cu un operator de la RCS-RDS. Pe lângă asta, nimeni nu îţi va mai schimba vreodată ordinea canalelor.

 

Capricorn
Eşti inteligent, ştii că Moşul nu vine, mai ales pentru că Marte e într-o conjunctură şi rudele tale nu au bani. Îţi vei pune singur 50 de dolari în ghete, vei face poză şi o vei pune pe Facebook, tăguind toţi prietenii cu care te joci fotbal online, apoi îţi vei lustrui cornul cu o şosetă festivă.

 

Vărsător
Jupiter e într-o poziţie dominantă în zodia ta, de unde şi zilele negre pe care le vei traversa începând de acum şi până la finalul sărbătorilor. În ce priveşte cadourile, te vei trezi cu un copil nelegitim. Asta e, să te înveţi minte să mai dai la elf. Vestea bună e că va fi în zodia Capricorn, o zodie în principiu bună.

 

PeÅŸti
Marte e în retrograd, deci ai instinctul erotic foarte pronunţat, dar e posibil să fie şi de la frig. Cu toate astea, nu vei primi niciun cadou, poate şi pentru că ghetuţele tale put a bălegar. Fandositule!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.