Jump to content
Sign in to follow this  
blue

Funny Stuff

Recommended Posts

Cum il cheama pe agariciul ala?

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci mor cand il vad p-ala, are si o emisiune pe ceva post de mana a saptea, numa' flegme in ceafa i-as trage.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E inofensiv ala micu, ce aveti cu el, mai bine pe Codrin Stefanescu, lacheul ala insuportabil.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala micu e ceva sublim...parca l-am mai pus p-aci

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unde ii gasesti ma?

Pe iutub, draga :)

Ăsta de la ziarul Viitor seamana cu mr. Spock

Edited by MAS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mini Gadea.

 

gadea1.jpg

Ai sa-mi bag bag pulla... ala micu zici ca acum s-a nascut

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol se trezesc instinctele materne in umbrella

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce moaca poate avea hobbitul ala ochelarist

 

Dacă s ar apuca de standup comedy ar avea succes garantat si fara sa zică nimic.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu e prea funny...

 

http://m.adevarul.ro/life-style/travel/cele-maipericuloase-orase-jurul-lumii-potrivit-jurnalistilor-englezi-cartier-bucuresti-i-a-ingrozit-britanici-1_582c94c25ab6550cb8911335/index.html

 

 

BUCUREŞTI, ROMÂNIA

„«Sunteţi la ghişeul greşit, mergeţi la următorul», spune o femeie de la oficiul de biltele din staţia de trenuri din Bucureşti, în timp ce nu participă la discuţie şi trage obloanele. Acesta este rezultatul unui soi de birocraţiei din fostul bloc comunist care îmi marchează călătoria din minunatul Braşov către Sofia, în Bulgaria. În acest drum m-am oprit la Bucureşti timp de cinci ore. Sunt asigurat că Bucureştiul este una dintre cele mai sigure capitale ale lumii, dar se pare că zona din Gara de Nord nu este locul în care mi-aş dori să fiu la ora 03.00, în timp ce mai am de stat încă cinci ore. În afară de McDonald’s, nu există un loc unde pot sta, aşa că am ieşit din gară să văd cu ce îmi pot ocupa timpul. La ieşire sunt întâmpinat de doi tipi care trag heroină, chiar pe treptele gării. Apoi, dau peste ceea ce par a fi hoţi de buzunare, câini vagabonzi şi oameni ai străzii care inhalează solvenţi din pungi de plastic. După ce îmi iau un pachet de biscuiţi sunt întâmpinat de un copil dezbrăcat care aleargă păsările, în timp ce ţine strâns în mână un porumbel mort“, arată James Draven.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da-i in plm, nu stiu sa aprecieze un tablou atat de grotesc cum rar poti vedea in Europa. Copilul ala dezbracat cu porumbel mort face toti banii.

 

 

 

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

in plus treaba aia cu copilul si porumbelul mort mi se pare bull shit total, ah si ma pis pe toti bloggerii si vloggerii astia nomazi fortat, care probabil au esuat la toate capitolele in viata si umbla cu rucsacu-n spate si go-pro-ul de gat prin lumea a treia, unde faptul ca vorbesti ienglezeste, te ridica din start la un nivel de zeitate, gen au jobul de homeless. sictir la clantzã.

 

practic ma cac in opinia lui, stiu si eu cum e la gara de nord, dar mai stiu si cum e in mizeriile de cartiere din uk, ca uk nu inseamna numa london bridge si pendula aia mare.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci țigani moderni. Circula cu trenu și nu mai consideră vaca animal sfânt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

si eu is redditor, toate formele de nebunie sunt acolo, insa se discuta si multe subiecte interesante.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.