Jump to content
Sign in to follow this  
blue

Funny Stuff

Recommended Posts

wtf google?

 

funny_google_street_view_8.jpg

 

wtf-google-street-view-naked-trunk.jpg

 

maps.jpg

 

WTF-Google-Street-View-Moments-%E2%80%94

Edited by Laur

Share this post


Link to post
Share on other sites

fara sa vreau, mi-am adus aminte de cineva. si pe langa ala, de mistretul carpatin care zicea ca o sa-l ajute in cazul unei plangeri facute la politie.

 

bai, mi-e dor de tot ce-a fost :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiu, insa se face misto la greu de francezi ca si ei ne-au luat la misto, la randul lor.

Citisem undeva, parca pe Daily Cotcodac, o altfel de istorie a Frantei, cu toate capitularile armatei lor...funny rau.

Sa caut link-urile...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar misto link-urile, le-am citit pe toate.

 

Nici eu nu-i halesc pe francezi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

prea multi gay?

 

femei care nu se rad la pasarica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu,ei traiesc permanent cu impresia ca sunt o mare putere.

 

de aici provine si aroganta.asta era valabila cand mai aveau colonii prin africa de nord si sud estul asiei,vremurile alea au apus de mult

 

asa zisa lume francofona.in care au mai ramas ei si jumatate din belgia.mor cand aud si idioti pupincuristi de pe la noi,cu tema francofoniei

 

romanii,popor francofon.poate pe timpul generatiei pasoptiste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai tocmai d-aia spun ca e o aroganta bazata pe nimic. 

Ei inca au impresia ca franceza e o limba de circulatie internationala. Au impresia ca sunt superiori si isi cunosc istoria foarte selectiv.

 

Luati la bani marunti, sunt praf. Magrebienii au scapat de sub control, Parisul e un oras foarte plictisitor si murdar, fac niste masini urate si plictisitoare. 

Tot ce e misto in Paris e vechi de mai mult de 100 de ani.

 

Daca romanii sunt foarte prosti pentru ca se poarta cu strainii prea frumos in ideea aia perimata de buni gospodari si gazde primitoare, francezii sunt cele mai infecte gazde. Orice strain e privit ca intrus.

 

Ma rog, cam toate fostele imperii coloniale si-au luat-o in gura cu fostele colonii. Francezii cu magrebienii, englezii cu indienii si pakistanezii, americanii cu negrii.

De fapt si noi, la o scara mult mai mica, cu tiganii.

 

Francezii sunt si profund comunisti si nationalisti. Isi cumpara o masina germana doar daca reusesc sa-si calce pe mandrie. Defileaza cu mandrie cu orice cazan autohton. Masina germana o tin ascunsa. Foarte frustrati.

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai nemtii i au cam pedofilat pe unde i au prins

 

o antipatie veche.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exact.

Au arborat si steagul nazist pe Turnul Eiffel, au defilat pe Champs Elysees. Umilinta totala.

 

Stii ce e foarte tare? Sunt atat de insipizi si penibili incat toti oamenii lor de valoare sunt de fapt straini. Napoleon era din Corsica, deci de fapt italian. Coluche era tot italian de fapt. Louis de Funes era de origine portugheza. Toti fotbalistii lor sunt arabi sau negrii din vreo colonie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Corect, nici Voltaire si nici Ampere nu au fost fotbalisti :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cati francezi se lauda cu Voltaire sau Ampere si cati se lauda cu cei despre care am scris eu?

 

Evident ca a existat si Moliere si destui altii, insa ideea nu asta era ci ca eu nu-i inghit deloc. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cica au aparut noile meme cu Meme, celula lui Giovanni Becali s-a umplut de igrasie de la scuipat si s-au eliberat 8 locuri de la VIP la meciul cu Argentina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

oricum, nu cred sa fie problem pt Meme, are antecedente cu pupat pe gura alti baieti:
 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Are si fizic de dansatoare la cap de pat.

Cu ochii vineti si o peruca facuta dintr-un mop o sa fie dragoste fara limite mai ceva ca in America de Sud.

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Judecatorii de la Curtea de Apel si au dorit mai mult victoria, lol.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi se rupe inima cand ma gandesc ca sta 6 ani singura.

 

 

alina-borcea-a-postat-pe-facebook-o-seri

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.