Jump to content
Sign in to follow this  
blue

Funny Stuff

Recommended Posts

vai cat am ras la ala cu visine :))))))))) l-am sharuit la mine pe facebook

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doreste careva un cornulet cu rahat?

 

cornulete.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Robbery fail: https://vine.co/v/MMYOJBLMabj :lol:

--

La Summitul de Securiatate Nucleară, dedicaÈ›iile au curs pe piesa „Eu sunt bomba nuclearăâ€

Sursa: Academia de Ursarie

:) 

post-80-0-40574800-1395781734_thumb.jpg

Edited by claudiusnc

Share this post


Link to post
Share on other sites

WTF arta e asta?

 

Javra aia de YOKO parca latra...

Merita direct flegma pentru prestatia deosebita.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

SoluÅ£ia perfectă anti-furt! A apărut iBelit-o, aplicaÅ£ia care trece abonamentul pe numele hoÅ£ului  :lol:

 

Nu mai trebuie să ne temem de hoÅ£ii de buzunare! Un programator inventiv din FiliaÅŸi a lansat de curând iBelit-o, o aplicaÅ£ie care reacÅ£ionează prompt la furtul telefonului pe care e instalată, transferând abonamentul pe numele hoÅ£ului. 
 
Astfel, odată cu noul său smartphone, tâlharul ghinionist se trezeÅŸte cu zeci de euro de plată lunar ÅŸi, uneori, cu o sumedenie de restanÅ£e, chiar dacă a aruncat cât colo SIM-ul telefonului furat. “Când îşi dau seama că abonamentul e pe numele lor, majoritatea hoÅ£ilor se întorc cu ochii în lacrimi, rugându-i pe proprietari să primească telefonul înapoi, dar, după cum spune ÅŸi numele aplicaÅ£iei noastre revoluÅ£ionare… iBelit-o!â€
 
“Cele mai multe abonamente nici nu pot fi reziliate, fiind încheiate pe 12 sau chiar 24 de luni, aÅŸa că oricine are ghinionul să fure un telefon securizat cu iBelit-o va ajunge nu la puÅŸcărie, ca ÅŸuÅ£ii de rând, ci la sapă de lemn, ca hoÅ£ii de cai!â€
 
Pentru a evita abuzurile, următoarea versiune a ingenioasei aplicaţii va putea recunoaşte furturile înscenate, asigură producătorul, altfel existând riscul ca unul sau doi români mai fraieri să se aleagă, în mod tragic, cu toate extraopţiunile concetăţenilor trecute pe numele lor.

 

Sursa: Time New Roman

Share this post


Link to post
Share on other sites

FiliaÅŸi  :lol: 

 

 

intotdeauna m-a busit rasul cand am auzit numele asta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pana si Ponta ne-a facut o gluma de 1 aprilie. Cam proasta. Cum e turcu si pistolu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi se pare incredibil cainele asta.

 

Edited by Laur
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.