Jump to content
Sign in to follow this  
blue

Funny Stuff

Recommended Posts

lol, mai e unu, tot in poza 2, in papuci sa moara ma-sa :lol:  :lol:  in camasa cu patratele.

 

edit: ah, deci are si ochelari de soare, se vede in poza 3.

 

ai de plm...

Share this post


Link to post
Share on other sites

n-ati remarcat freza tatuatului, de unde trag concluzia ca e normala

Share this post


Link to post
Share on other sites

tatuatu' ca tatuatu', dar asta, poponarul avocat vad ca nu are prieteni

 

e singur

 

ciupa da un sms lu' mas pe uatzap

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ati luat-o razna si nici n-ati mai vazut-o pe aia in tatele goale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In spiritul CM de Fotbal [cam veche..dar merge] - Victor Piturca facts:

 

„Ce vrei să te faci când o să fii mare?â€, l-a întrebat MoÅŸ Crăciun pe PiÅ£i, când avea 2 ani. „VorbeÅŸti cam mult, tataie†i-a răspuns el.
 
AC Milan l-a contactat cândva pe PiÅ£i pentru a-i propune postul de antrenor. Răspunsul a fost: „când patronul n-o să mai apară la televizorâ€. „Dar e primul-ministru al Italieiâ€, au replicat italienii. PiÅ£i închisese deja telefonul.
 
Un cazino din Las Vegas a venit odată acasă la Piţi pentru a juca la ruletă. A pierdut banii şi a plecat.
 
Jerry Seinfeld şi Mr. Bean s-au chinuit degeaba trei ore pentru a-l face pe Piţi să râdă. Singurul care i-a smuls un zâmbet lui Piţi a fost Arşinel – când l-a rugat să nu-i ia banii pierduţi la poker.
 
Roger Federer s-a oprit odată în timpul unui partide, intrebând cine face banking cu Victor Piţurcă.
 
PiÅ£i s-a întâlnit odată cu Băsescu ÅŸi i-a strigat „RuÅŸine!â€. Băsescu a lăsat capul în jos, ruÅŸinat.
 
Preluat de aici
Edited by claudiusnc

Share this post


Link to post
Share on other sites

citeste si textul :lol:


americanul preferă, în locul femeilor sexy cu piele de bebeluş, bunicuţe zbârcite cu sânii lăsaţi. Deşi bătrânica de 91 de ani e stafidită şi pârâie din toate încheieturile, Kyle se declară cel mai satisfăcut bărbat din lume

Share this post


Link to post
Share on other sites

O arde pe baba de 5 ori pe zi.

Scarbos rau. Cred ca ala are probleme psihice sau de vedere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

masina : porsche panamera , numar Italia

sofer : Torje 

pasager : papusa masculina

 

geam deschis pe fata(la sofer) si ramaneau in urma in coloana deoarece cei doi isi trageau selfie in porsh , i-am surprins in momentul in care isi impartaseau pozele din telefon proaspat facute

 

vxdws1.jpg

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu știu.

Ma întreb, mai degrabă, ce e funny la faza asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca te uiti cu atentie in fundal, in balconul blocului din plan indepartat, este una in tatele goale care tine o pancarta in maini pe care scrie "eu de azi..." si mai departe nu mai disting.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zid de beat ala din fundal! :lol:

 

http://www.youtube.com/watch?v=3RJXP1tfSBM


Noi legături între familia Băsescu ÅŸi interlopi? ÃŽn garajul lui Bercea Mondialu s-a găsit flota 

 

"E 2 noaptea ÅŸi ei se plimbă cu vaporul prin bătătură", a bombănit un alt locuitor din DrăgăneÅŸti-Olt. :lol:  :lol:  :lol:  :lol: 

 

Un feribot, 4 mineraliere ÅŸi câteva zeci de ÅŸlepuri ÅŸi barje au fost descoperite recent într-un garaj al cunoscutului interlop Bercea Mondialu, întărind suspiciunile privind o posibilă legătură între acesta ÅŸi familia preÅŸedintelui Băsescu. 

PoliÅ£iÅŸtii care au făcut descoperirea fuseseră chemaÅ£i de vecinii lui Bercea, care s-au plâns că acesta nu-i lăsa să doarmă pe timpul nopÅ£ii. Sursa zgomotului a fost identificată ca fiind sirena unui cargobot de mari dimensiuni, cu care copiii lui Bercea navigau prin curte la ore inadmisibile. 
"E 2 noaptea şi ei se plimbă cu vaporul prin bătătură", a bombănit un alt locuitor din Drăgăneşti-Olt. "Nu mă interesează că-i cadou de la Băsescu, poate să fie şi de la amiralul Wellington, eu vreau să mă odihnesc, am copii mici, ce dracu."
Întrebat privind originea flotei comerciale găsite în garajul lui Bercea Mondialu, Traian Băsescu a ridicat însă din umeri. "Nu i-am dat-o eu. Pe vremea când am vândut-o pe nimic către tot felul de hoţomani, nici măcar nu îl cunoşteam pe cumătrul Bercea."

 

Sursa

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca te uiti cu atentie in fundal

  

 

poza este asta 

 

trebuie sa stii din ce unghi sa o privesti, ca sa-ti inlforeasca un zambet in coltul gurii

 

interesant cum cade lumina

 

post-11-0-59063400-1403238911_thumb.png

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

macar stiu cum sa va injur cand ma suparati

 

sunteti muristi :sorcerer:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

mama ce fata de copil abuzat in cur are, sa-mi vad una. asta daca nu a strans-o la maro macar o data, n-am facut nimic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da,pare recuperat de la casa de copii autisti

 

mai are si 1,50

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.