Jump to content
Sign in to follow this  
blue

Funny Stuff

Recommended Posts

umbrella e foarte la curent cu ce posteaza putzibelele pe facebook.

 

bravo bre :)

 

PiÅŸtoaei Carmen-Elena

Acum 2 ore
Nu ai fost acolo pentru mine....intr-o zi in care chiar....chiar am avut nevoie de tine......
 
 
 
cred ca avea nevoie, sa stiti. de ce nu va implicati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

de cand mai e si obosita aia penala de trasca bunaciune lol?

 

cred ca sunt centuriste mai rasarite ca aia

 

numai izman ar putea sa ne confirme

Share this post


Link to post
Share on other sites

ele n au nici o vina ca se ocupa cu suptu oficial

 

gaoazele de la tabloide organizeaza toate regiile astea,ca sa aiba ce da in fituicile lor slobozite

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ar fi fost perfect sa aiba si in parbriz un fanion cu Chevrolet.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ala din copac e iulik al nostru?

 

Iulik, un sofer care-i place biscuitii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pamflet :lol: 

 

 

 

Gâdea: Alo, Mirceo, vii È™i diseară la mine-n emisiune, da?

Badea: Nici n-am plecat, coae, sunt aici, în studio, am vorbit singur toată noaptea, te aÈ™tept.

Gâdea: Bine, pa.

Badea: Bine, pa. STAI.

Gâdea: Stau.

Badea: Vreau să-È›i vorbesc puÈ›in despre EL. Despre cum nu a făcut “pactul cu diavolulâ€, despre cum nu a renunÈ›at la demnitate È™i la onoare. Dacă ar fi renunÈ›at, uita toată lumea instantaneu că a spălat bani.

Gâdea: Dar nu a renunÈ›at! Și pentru asta îl respect. Doamne, cât îl respect!

Badea: Când am vrut să fim martori activi, ne-a transmis că e războiul lui, iar noi suntem jurnaliÈ™ti È™i treaba noastră e să ne batem joc de meserie, să o compromitem iremediabil.

Gâdea: È˜i să-l pupăm în cur.

Badea: Ceea ce È™i facem, căci i-am respectat mereu punctul de vedere. Doamne, cât îl mai pupăm în cur!

Gâdea: Când am fost atacaÈ›i de criză, ne-a apărat, ne-a dat salariile la timp. ÃŽn timp ce posturile TV au căzut unul după altul, noi am rămas în picioare ÅŸi ne-am putut È™terge în continuare la cur cu meseria de jurnalist.

Badea: Pare greu de crezut, dar am zâmbit mult în ultimii ani. La fiecare atac de la ora 6, am zâmbit È™i am mers mai departe. Râd, uneori, È™i când m-apucă din senin să mă dau cu capul de pereÈ›i sau când îmi văd un ochi că-mi zvâcneÈ™te singur, ore în È™ir. Râd È™i refuz să-mi iau pastilele. Sunt băsiste.

Gâdea: Da’ È™tii că râsul tău, râsul nostru de demenÈ›i s-ar putea să-l coste. O să-l bage la răcoare. Dintr-o clipă în alta, vor face anunÈ›ul.

Badea: Ce ne facem? Ce-o să mai lingem? Doamne, cât o să-mi lipsească! ÃŽl mai luam p-ăsta micu’ la pupăcit È™i-mi imaginam că e EL, dar, în ultima vreme, nu prea mă mai lasă Carmen singur cu el, că m-a auzit când îi spuneam “dom’ profesorâ€.

Gâdea: Eu am un urs de pluÈ™ cu care dorm, ca să pot să-l iubesc la orice oră m-apucă. Cel mai rău e în week-end, în serile în care n-am emisiune È™i nu apuc să-mi iau doza.

Badea: Oare ce-o să ne facem fără el?

Gâdea: Vremea râsului a trecut.

Badea: Nebunia acestor zile e È™i războiul nostru. Sau războiul e nebunie, nu mi-e prea clar, da’ pastile tot nu iau. Sunt băsiste.

Gâdea: Vom continua să ne batem joc de jurnalism.

Badea: È˜i să îl respectăm pe EL. Doamne, cât îl respect! Mă duc să mă dau cu dinÈ›ii de pereÈ›i ritmic, vreo două ore. După care o să-mi prind o mâna-n ușă. O să mă facă să mă simt mai bine.

Gâdea: È˜i io mă duc să îmi iau ursul. Pa.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

... buhnici.... varan.... ponta.

 

... la mistretz :sorcerer:

 

opa.incep sa ma transform in vuv

Share this post


Link to post
Share on other sites

... buhnici.... varan.... ponta.

 

... la mistretz :sorcerer:

 

opa.incep sa ma transform in vuv

 

... steaua

 

fixed

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.