Jump to content
Sign in to follow this  
blue

Funny Stuff

Recommended Posts

- Ce citesti?

- O carte de Poponeţ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretul e bun. Un pui bio este cam 30 lei/kg.

cum stiu ca-s bio?

 

doar ca a facut ala 5 poze?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciupa e ofticos. El poate sa scrie o carte ..doar despre MAS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serios acum, e ridicol sa n-ai nimic de zis in afara de faptul ca ai ars niste nemancate care au vrut cel mai mult in viata sa parvina, sa aiba bani.

Lucrurile astea n-ar trebui sa apara scrise in public. Si asa sunt povestite zilnic prin cafenele in acele cercuri de prieteni care se lauda ca au ars cate o asistenta TV si alte lepre de genul asta.

 

Sa luam un singur exemplu: Gina Pistol. Pai aia e o fata din Ferentari. O tarfulita cu origini super modeste. Normal ca si-a deschis picioarele si gura cat mai larg ca sa se ridice.

 

Sau Ana Lesko. O tarfa din R. Moldova care s-a agatat de orice stoaca ca sa se ridice din saracie. Anamaria Ferent, una care se arde cu orice mos cu bani. 

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exagerezi ca sa iti intaresti ideea, dar gresesti. Alea de care zici nu se ard cu orice mos cu bani. Isi permit sa selecteze, asta le da o oarecare valoare, mult peste restu de pizde disperate dupa atentie pe care le vedem la TV.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt atat de selective incat au fost cam cu toti barbatii mondeni, pe sarite.

 

Am un amic care arde saracii de genul asta. Crudu - 250 euro. 

 

Isi permit sa selecteze acum, insa acum cativa ani toti le ardeau.

 

Majoritatea sunt de fapt niste prostituate ridicate la rang de vedeta.

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai mi se pare normal sa fi fost cu toti barbatii mondeni, cu cine ai fi vrut sa umble, cu toti nespalatii? Asta nu le face prostituate. Tu ai umbla cu nespalate? Esti in stare sa selectezi banuiesc, atat cat iti permite nivelul.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tocmai mi-a venit o idee de nume pentru service: Bogdan si Amicii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lui mas i se pare mult. In schimb i-ar da 300 lui codin. La salar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lui mas i se pare mult. In schimb i-ar da 300 lui codin.

De numere

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai mi se pare normal sa fi fost cu toti barbatii mondeni, cu cine ai fi vrut sa umble, cu toti nespalatii? Asta nu le face prostituate. Tu ai umbla cu nespalate? Esti in stare sa selectezi banuiesc, atat cat iti permite nivelul.

Monden nu mi se pare un lucru pozitiv. 

Un om serios nu prea are timp sa fie monden. Lumea mondena e o cloaca a aparentelor si a figurilor. Uneori pe burta goala.

In afara de asta, a nu fi monden nu inseamna ca esti nespalat. Exista oameni care nu se murdaresc in lumea mondena si prefera o viata discreta.

 

Faza e ca o bagaboanta d-asta fosta nespalata care a descoperit epilatul si spalarea zilnica pe la 17 ani nu prea are cum sa intre in contact cu cei care nu fac partea din lumea mondena.

 

Sunt in general niste prostituate de lux care se vand pe sume mult mai mici decat ai crede. Exact ca bloggerii, doar ca in alta privinta.

 

Pe Codin l-am vazut de mai multe prin in diverse cafenele din Dorobanti cand eram in facultate.

Un pitic penibil care incerca sa futa cam tot ce se putea. Insa unul cu foarte multi bani, cu Ferrari.

Inclusiv se lua de femei pe strada cu texte gen: Uite, asta e masina mea, n-ai vrea sa te plimb?

 

Fix asa iei niste STD-uri frumoase. Umblii cu fetele astea "selective".

Edited by Bogdan
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Care burta goala ca nu inteleg. Vorbim de cocalari sau parveniti? Pai astia nu sunt mondenii despre care tocmai discutam noi. Poponet, Erbasu, Patrascu, si asa mai departe sunt niste baieti de bani gata cu buzunarele doldora de bani. Ce naiba vrei sa faca astia in timpul liber? Sa studieze la biblioteca? 

 

Daca ai fi vazut-o tu pe Crudu pe 250 euro, n-as fi zis nimic, te-as fi felicitat, dar cand o arzi ca ai tu un prieten al carui prieten i-a dat 250 euro altui prieten ca avea nevoie sa o futa pe Crudu, pierdem vremea pe discutii slabe. 

 

Ah, a nu se intelege ca nu cred ca exista si jartele de care spui tu, gen penibilele alea de la Capatos si asa mai departe. Sunt, dar nu o sa ii vezi pe astia gen Poponet cu una din aia. Alea au alt target, cel la care te referi tu, cocalari si parveniti cu burta goala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vezi ca nu stii? Pai Patrascu e mort, a cheltuit tot, e uscat.

N-ai inteles nimic. Evident ca lucruri de genul asta sunt distractive, dar nu sa te apuci dupa sa scrii carti despre asta, nu sa chemi scarbele alea de paparazzi sa-ti faca poze ca sa-ti creasca tie orgoliul.

Pai Patrascu il platea pe un baiat pe care-l cunosc eu sa-i fie sofer pe unde se ducea in cluburi ca sa nu conduca beat. Arunca cu bani in dreapta si-n stanga. Insa a ajuns foarte rau pentru ca n-a produs un leu toata viata. A rupt ce i-a lasat ta-su mostenire.

 

Ma nebunule, ala are suta de mii de euro cash la orice ora, nu e vorba de imprumutat. Si mie imi place foarte mult viata si distractia, dar nu o sa ma apuc acum pe un forum sa scriu ce fac eu. 

Tocmai aia e ideea - discretia. Iesi mult mai castigat.

 

Burta goala pentru ca la noi lumea mondena e in general plina de fomisti. Sunt cativa cu bani si tot felul de lake care vor sa fie in jurul lor si tot felul de zdrente care vor sa ajunga la ei pana la urma. Insa pana acolo e mult de tras si mult de supt.

 

Si exista multe mult mai ok decat Crudu la bani mai putini. S-o arzi pe aia n-are nici o legatura cu experienta. E ca sa ai ce povesti a doua zi la cafea, s-o bifezi pe lista, sa nu fi mai fraier decat amicii tai. O aberatie. Insa unii au bani foarte multi si se plictisesc. Deci e de inteles.

O tiganca nasoala in definitiv.

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si mie imi place foarte mult shawerma si distractia, dar nu o sa ma apuc acum pe un forum sa scriu ce fac eu.

Tocmai aia e ideea - discretia. Iesi mult mai castigat.

De fapt Șupaniezul ne spune aicea ca, in ciuda aparentei imagini de om cumsecade si civilizat, de fapt el este un animal instinctual dezlantuit. Un fel de bichon salbatec

 

4732420974_4b495bc1fa_z.jpg

Edited by MAS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Discutii slabe. Sa ramanem la nivelul nostru si ce putem citeste azi. Asa la dat cu parerea toata lumea se pricepe, toate sunt niste curve de fapt, toti sunt niste lake vai de capu lor etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu stau foarte bine, asa ca chive on.


@MAS: Tu ce parere ai de fetele astea care-si vand trupul? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cica-i o melodie in voga asta de pe fundal

Perro bailando Menea tu chapa: http://youtu.be/RKQSOzafc6g

Ciupa, cand iti aduce Pole masina? Nu de alta, dar imi iau liber sa dansez pe langa tine in rampa precum cainele de mai sus :D

Eu stau foarte bine, asa ca chive on.

 

@MAS: Tu ce parere ai de fetele astea care-si vand trupul?

Sunt eroine: Scad rata violurilor

Edited by MAS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.