Jump to content
Sign in to follow this  
blue

Funny Stuff

Recommended Posts

anal.jpg Edited by MAS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jajajjajajajajajjajajaaa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

6drJwrq.jpg

 

Una pentru MASulica.

Asta face-o moie-n cur de-ti crapa uretra. Edited by adi v

Share this post


Link to post
Share on other sites

6drJwrq.jpg

 

 

Lol

Recunosc, abia acum m-am prins.

Edited by RareÈ™

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Mihaela Rădulescu, peripeÅ£ii la Monaco. Când a văzut creveÅ£i, a vrut să-i omoare cu papucul!  :lol: 

 

Când spui Mihaela Rădulescu, spui România! Oriunde se duce, vedeta noastră ne sporeÈ™te faima. Mihaela e cunoscută de toată lumea în Monaco, pentru că pretinde 50 de Euro când te ajută să parchezi iahtul. “Când intri în port, ea e pe chei È™i strigă: Bagă-l aicea, barosane! Trebuie să-i dai, altfel Å£i-l zgârieâ€, spune PrinÈ›ul Rainier.

 

Diva a devenit cu adevărat celebră în Monaco după ce a dat cu papucul în creveți, la supermarket, crezând că sunt gândaci.

 

Nici prima vizită la un restaurant nu a fost lipsită de evenimente, pentru că Mihaela a cerut homari ÅŸi i-a mâncat cu pâine, înjurându-l pe ospătar că nu i-a adus decât o franzelă: “Crezi că sunt o săracă ÅŸi nu-mi permit? N-a mâncat tot neamul tău câtă pâine am mâncat eu. Eu o mănânc ÅŸi goală, bă!â€, i-a spus Mihaela Rădulescu, după care a cerut niÅŸte icre ÅŸi s-a plâns că nu sunt cu griÅŸ: “PuneÅ£i, domne, să se simtă că mesteci cevaâ€.

 

ÃŽn Monaco sunt mulÅ£i români care cântă la acordeon, dar Mihaela nu e proastă È™i s-a specializat imediat în altceva, ea făcând bani din cântat la flaut: â€Cântă la flaut sfâşietor. Suflă în el până îţi dau lacrimile peste tot, nu doar prin ochiâ€, susÈ›ine unul din clienÈ›ii obiÈ™nuiÈ›i ai Mihaelei.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol

Astia de la times new roman au niște articole foarte mișto.

Cel de mai sus nu e unul dintre ele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie mi-a placut.

 

â€Cântă la flaut sfâşietor. Suflă în el până îţi dau lacrimile peste tot, nu doar prin ochi" :lol:

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie nu-mi plac aluziile / glumele astea pe care le înțelege din prima până și prostul satului...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai atunci n-ar mai rade majoritatea cititorilor, ar inchide coshmelia, ar pune out of bisnis pe usa.

 

ma rog, eu rad la orice mi se pare amuzant, nu fac mai intai o analiza SWOT a glumei ca sa vad daca rad sau nu, dar eu sunt un om simplu :(

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie nu-mi plac aluziile / glumele astea pe care le înțelege din prima până și prostul satului...

 

N-am aceeasi parere. Au fost oarecum subtili. Ma rog, o subtilitate mai grosiera, insa mie mi s-a parut amuzant. 

 

Poate sunt prostul satului sau poate doar ii tin locul uneori, insa umorul poate fi asemanat cu mancarea. Poti sa ai  o paleta rafinata de texturi si gusturi, insa uneori iti place sa mananci o pizza sau o shaorma d-aia unsuroasa si plina de sosuri dintr-un local popular.

Cam asa si cu umorul.

 

Oricum astia de la TNR sunt mult peste umorul gen Bendeac, Bobonete sau Las Fierbinti.

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai atunci n-ar mai rade majoritatea cititorilor, ar inchide coshmelia, ar pune out of bisnis pe usa.

 

 

Corect.

Multe publicații de genul și emisiuni TV n-ar mai exista dacă și-ar schimba formatul / publicul țintă.

Bendeac, Bobonete sau Las Fierbinti.

Nu cunosc.
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Televiziunile ar da faliment daca ar ridica stacheta. Pai cu ce il mai stimulezi pe analfabetul care se uita cu pofta la asistenta tv sau pe femeia plictisita care se uita la A3 sau alt post similar?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai tu iti dai seama ce ar fi veatza pentru unii fara show pacatos, maruta, acces direct etc ? am inteles ca au niste audiente fantastice, costa secunda de publicitate o galagie de bani la emisiunile alea. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, ca mi-am adus aminte, cred că Dan Negru era primul în lista mea de abonați la flegme trase din cele mai îndepărtate colțuri ale plămânilor, după o noapte de beție crâncenă și 3 pachete de țigări.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu cred ca e la caterinca; dupa ce s-a stricat aparatul, a facut manevra asta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.