Jump to content
SLY

Petrolhead: Topicul pasionatului de automobil/motociclism/barci cu motor/autocamioane

Recommended Posts

da ma, mulzan, masina elitei, nu a cocalarilor, fugi ma cu imperialismele astea, de la tine nu m-asteptam sa ma faci taran de teleorman pe baza de masini detinute, dar na, nici amicitia asta pe internet nu mai e ce era odata

 

 

 

numai matze fine au mulzan, asa e

 

ti-cars-bentley-rolls-royce.png

48-t.i.-bentley-mulsanne-awesome-hip-hop

tumblr_me4uytZis91qd6zic.jpg

tumblr_me4uz4UYLq1qd6zic.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol, pe forum bmw imi arati poze d astea :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fataliti

 

 

Eu nici nu stiu ce-s alea, mi-ar ajunge un x1 dizal cu 2 turbine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unele impunsaturi sunt fara logica

Vocea ratiunii nu se aude suficient de tare pesemne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parere: daca chiar ai bani sa-i folosesti pe post de ZEWA si vrei sa fii discret, dar remarcabil, nu iei nici bentley nici rolls sau ferrari lambo and shiet. Just get an Aston. Design superb, nu-s bling-bling si au un pedigree aparte.

 

 

Masina de fotbalist. Nu-s bling bling. Aia le iau tocmai pentru ca sunt rafinati.

 

Serios acum, cat de nebun sa fii sa zici ca Aston Martin e o masina discreta?

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vocea ratiunii nu se aude suficient de tare pesemne.

Asta venind de la tine... Muta repede la funnystuff, ca aici esti offtopic :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai mai taie din ele, da-le dreacu. Esti baiat bun, dar ai o doza de mitomanie in subconstient. Uneori mai mica, alteori mai mare. E bine si unul d-asta bulangiu ca mine care sa te mai traga cu picioarele pe pamant. Daca toata lumea te aproba si te lasa in lumea ta, la un moment dat o sa vezi ca toti rad in barba si nu stii de ce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ma, mulzan, masina elitei, nu a cocalarilor, fugi ma cu imperialismele astea, de la tine nu m-asteptam sa ma faci taran de teleorman pe baza de masini detinute, dar na, nici amicitia asta pe internet nu mai e ce era odata

 

 

 

numai matze fine au mulzan, asa e

 

ti-cars-bentley-rolls-royce.png

48-t.i.-bentley-mulsanne-awesome-hip-hop

tumblr_me4uytZis91qd6zic.jpg

tumblr_me4uz4UYLq1qd6zic.jpg

 

mersi, eu altceva nu mai am de zis pe subiect.

 

buna aia cu rolexul, cand mi l-am luat parca ziceai ca e misto, acum is cocalar.

 

ps: este un Sea Dweller, ca sa nu va imaginati vreun auriu din ala. ca idee

nush de ce a trebuit sa zici despre chestia asta din moment ce eu nu am postat la topicul ala, dar ma rog, acum tre sa dau explicatii vad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masina de fotbalist. Nu-s bling bling. Aia le iau tocmai pentru ca sunt rafinati. Serios acum, cat de nebun sa fii sa zici ca Aston Martin e o masina discreta?

Ca idee...

http://bigeye.ug/world-cup-stars-super-cars/

 

 

Negrii aia de mai sus fac parte din vreo alta elita decat underground sau rap?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din afara simt ca Pole a castigat, cu argumente solide

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istoric vorbind, faptul ca niggerii aia au Bentley e cumva corect si logic.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Bentley_Boys

 

Aia erau cunoscuti mai ales pentru ca aveau un stil de viata opulent, stropeau tot felul de tarfe care se invarteau prin upper class si aveau foarte multi bani.

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aia din Premier League au mai ales Aston Martin.

Ii poti compara cu Mutu, Jay-Z, Fernando de Caransebes and shit???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Porsche Panarama e la acelasi pret cu S Class. Despre ce vorbim ? Iar eu as prefera S Class ul. Banii imi mai lipsesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PeÅŸtiÅŸor, fii tare :D

Ninele, toate bune mha? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunteti offtopic. Parca se vorbea despre iaurtul de capra, elixirul tineretii, descoperit de cei cu matze fine.

Vindeca canceru si ajuta la slabit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ii poti compara cu Mutu, Jay-Z, Fernando de Caransebes and shit???

Pai Fernando ala e un amarat cu semi-retard, deci nu stiu ce cauta in discutie. Si Mutu s-a cam descurcat in Premier League, desi nu pentru multa vreme. Cred ca s-ar fi integrat perfect acolo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ninele, toate bune mha? :D

yeas.

 

nu-i lasa sa te doboare, mas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai mai taie din ele, da-le dreacu. Esti baiat bun, dar ai o doza de mitomanie in subconstient. Uneori mai mica, alteori mai mare. E bine si unul d-asta bulangiu ca mine care sa te mai traga cu picioarele pe pamant. Daca toata lumea te aproba si te lasa in lumea ta, la un moment dat o sa vezi ca toti rad in barba si nu stii de ce.

Sa mor de nu esti turbat!

 

Cum plm mah?! Pai AM are design-ul cu beculete de la Bentley/Rolls sau sucit cum il are Lambo???

Intre astea chiar e o masina discreta. Nu urla la tine "coae, posesorul meu are Muuuuulti BANI si va cumpara pe tine si toti vecinii tai din alocatia de ex-student!"

Clar iti sare in ochi daca o compari cu un VW Audi, BMW, Mert, Reno, Pejo,/Ficat, Opel, Mahindra (da, in comparatia asta cele enumerate sunt in aceeasi clasa: de duzina, doar pretul difera)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mersi, eu altceva nu mai am de zis pe subiect.

 

buna aia cu rolexul, cand mi l-am luat parca ziceai ca e misto, acum is cocalar.

 

ps: este un Sea Dweller, ca sa nu va imaginati vreun auriu din ala. ca idee

nush de ce a trebuit sa zici despre chestia asta din moment ce eu nu am postat la topicul ala, dar ma rog, acum tre sa dau explicatii vad.

Esti ai prostovan acuma ca ma enervezi. Plm, daca tiganii au rolex inseamna ca esti tigan? La fel cum daca ai gasit cativa idioti cu mulsanne care si o cumpara doar ca e mai scumpa decat gt ul, inseamna ca e masina de cocalari? Poze d astea cu cayenne sau m6 nu s mai numeroase pe net? Daca tot gandesti asa, e de ajuns sa ti pun o poza cu unchiu miu, posesor de cayenne, sa vezi cum te dezumfli imediat. Si nici nu tre' sa caut pe net in plm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunteti offtopic. Parca se vorbea despre iaurtul de capra, elixirul tineretii, descoperit de cei cu matze fine.

Vindeca canceru si ajuta la slabit

Plm, KIP did it! El cu AMG-ul lui coupe de la MerÈ›. Piaza rea! Din cauza lui, Pole si bloo nu se mai iubesc :(

Kip e noul Valy!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E foarte misto proportionat aston-ul. Aia o recunosc, cu toate ca l-as zgandari si eu pe mas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.