Jump to content
SLY

Petrolhead: Topicul pasionatului de automobil/motociclism/barci cu motor/autocamioane

Recommended Posts

Am fost si io bulangiu, ca nu vroiam sa dau mult deloc. Ii oferisem 15 milioane initial, apoi m-am cardit si i-am zis ca nu-i dau nici atat. Ne-am tocmit la gt. 


vroia sa scape rapid de ea, cu vrajeli de samsar ca pleaca in voiaj, el neavand nici facultatea terminata.

 

cred ca a lovit o alta masina si s-a sutit de la locul accidentului. 

 

destept nu a fost, ca plata am facut-o prin virament cu descrierea platii  :LMAO:

Share this post


Link to post
Share on other sites

bai nene,daca are lsd iti dau unul open la schimb plus diferenta.de pe 525i model 93

 

tie si asa nu ti trebuie autoblocant pe el,ce sloboz faci cu el

Share this post


Link to post
Share on other sites

Io nu vand  :lol:

 

Scufi colectioneaza. Peste 10 ani il vedem la Discovery, la American Car Prospector, direct la Scufi in curte. Cu bunataturi una si una.

 

Mai dar ai loc de ele? Nu te incurca atatea masini? Impozit platesti dupa vreuna sau astepti aia 30 de ani sa le bagi ca masini istorice?

Edited by jeezy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Modellbezeichnung: 535I Ausführung: Europa Typschlüssel: HD11 E-Code: E34 Karosserie: Limousine Lenkung: links Türen: 4 Motor: M30 - 3,50l (155kW) Antrieb: Heckantrieb Getriebe: manuell Außenfarbe: Sterlingsilber Metallic (244) Innenraum: (0406) Produktionsdatum: 15.11.1991 Werk: Dingolfing
 
 
  •  
Code Sonderausstattung Optional Equipment S209A Sperrdifferenzial Differential lock 25%

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Produktionsdatum: 15.11.1991

 

Pfiiiiii.....am avut un E36 din '91. Cam chel, doar a fost prima masina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai da bre dar de unde stii ca n a fost schimbat?

 

trebuie ridicata masina de spate si vazut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scufi colectioneaza. Peste 10 ani il vedem la Discovery, la American Car Prospector, direct la Scufi in curte. Cu bunataturi una si una.

 

Mai dar ai loc de ele? Nu te incurca atatea masini? Impozit platesti dupa vreuna sau astepti aia 30 de ani sa le bagi ca masini istorice?

 

Nu e niciuna pe numele meu. 600sel sigur e radiat fiscal, dar ce plm, n-am dat niciun ban pe el. 

 

Pai la mine nu e decat E34 si 600sel, le tin la bunicamea in curte. Restul sunt plasate pe ici colo, ca nu e loc. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si pe termen mediu spre lung, care iti e planul cu ele? De condus, presupun ca nu le conduci, pe nume nu le ai, de dezmembrat nu le dezmembrezi.

 

Sunt doar curios, ca un plan ai tu sigur.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planul e ca ii place sa aibă de toate. Uite, eu nu tin la lucruri.

 

si pe urma regret.

Share this post


Link to post
Share on other sites

destul de limitate, sa zic asa. 


bine ma. 


sunt mai rapid ca internetul. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

urate sunt, da-le in ... mea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E aceasi masina.

 

Ca si exterior da, ca si tehnologie, nu cred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu am zis doar ca-s urate, in rest ma doare la ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

urate sunt, da-le in ... mea.

Nu e chiar masina tipica de mers la piszde. E un 2 in 1, coaie de off-road si lux. Nu prea ai nevoie de lux la off-road, dar ai nevoie de el on-road.

 

Mie imi place ca e patratoasa, ca Aro.

Edited by jeezy

Share this post


Link to post
Share on other sites

unul din cele sase exemplare construite. pacat ca nu e pe bioetanol, da' se misca ok si asa.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.