Jump to content
SLY

Petrolhead: Topicul pasionatului de automobil/motociclism/barci cu motor/autocamioane

Recommended Posts

mortii ei, arata bine alfa, daca avea stopuri rotunde ziceati ca a copiat ferrari, bine, sau nissan gtr ar zice SLY  :P

 

Nu-mi place grila aia din fata, asimetrica ashea, plm, ceva arata curistic, nu-mi dau seama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ceva neinregula de a luat aia toate premiile de design. 


DS4 este cea mai frumoasa mașină din parcare. Si crede-ma, e plin de pești pe-aici :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

BMW forever. Arata mult mai bine BMW. In afara de Brera, nu mi-a placut Alfa de nici o culoare.

Iar Z4 asta nou se pishe pe orice Alfa.

post-80-0-59079100-1442588394_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

bmw pare mai sobru asa.. d-aia imi place seria 5 asta nou , zici ca-i de batrani :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suntem un grup de terapie pe baza de bmw si subiectivismul fiecărui om de aici legat de marca asta se regăsește în orice facem zi cu zi...love .

Share this post


Link to post
Share on other sites

DS4 este cea mai frumoasa mașină din parcare. Si crede-ma, e plin de pești pe-aici :)

Doar e Galatz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suntem un grup de terapie pe baza de bmw si subiectivismul fiecărui om de aici legat de marca asta se regăsește în orice facem zi cu zi...love .

confirm

 

băi Krebs,cum plm ți se pare ca arată a mașină de bătrâni?mie mi se pare cel mai frumos 5,după clasicele e12-e28

 

are o linie sportivă dar în același timp sobra,un aer tineresc dar în același timp versat

 

e gândit exact pentru nisa de referință

 

e class mi se pare adresat unei game de clienți mai înaintată în vârstă,cu un design destul de conservator.fata e misto,dar curul e mult prea bătrânesc cu stopurile alea,iar interiorul,no comment

 

azil de bătrâni direct.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I-o trag la ... lui Mandruta. Indiferent de ceea ce a spus. Un boschetar media. Asa cum cacatul ala de Buhnici e un picol, Mandruta e un sef de sala.

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie imi place masina

I-o trag la ... lui Mandruta. Indiferent de ceea ce a spus. Un boschetar media. Asa cum cacatul ala de Buhnici e un picol, Mandruta e un sef de sala.

Se agita si el ma, poate-l baga cineva in seama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au ungurii mesteri buni pe manufactura si artizanat

 

Stiu si sa se vanda.imi aduc aminte si de ala care face cutite de vanatoare,meserias omul dar mult tine de prezentare si marketing

 

Noua ne cam lipsesc notiunile astea in randul mesterilor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu plm

 

Era un ungur prin secuime.face cutite frumoase si exporta

 

A fost o emisiune da mi e lene sa caut acum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asa e otelul respectiv. 


imita otelul de damasc, a carui reteta nu s-a aflat. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.