Jump to content
SLY

Petrolhead: Topicul pasionatului de automobil/motociclism/barci cu motor/autocamioane

Recommended Posts

Observ, un 1098R ~ 20K-30K Euro. Mai e o varianta Bayliss care sare lejer. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

In mod ciudat, topicul asta e foarte neinteresant pentru ca se vorbeste doar despre nave spatiale, masini noi si scumpe, tot felul de rachete.

Nimic verosimil.

 

Continuati.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, oamenii sunt de cacat si avem nevoie de o molimã

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unfo` nu prea mai e roman decat prin nastere. Poate a renuntat demult la pasaportul romanesc. 

 

Oricum, bravo lui

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu daca a renuntat, dar spune in primele doua minute ca e din Romania. deci omul nu-si reneaga originile.

Daca acum are si cetatenie americana si pasaport american, asta nu inseamna ca nu mai e roman.

 

Nu pasaportul romanesc te face roman.

 

Iar accentul nu e perfect, deci e foarte posibil sa vorbeasca tot romana acasa. 

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unfo` nu prea mai e roman decat prin nastere. Poate a renuntat demult la pasaportul romanesc. 

 

Oricum, bravo lui

+1.

Asa lehamite am cand aud povestile astea cu romanii descurcareti, ceva de nedescris. Si asa ma doare n pla de numa.

Iaca, alt roman de care sa fim mandri, am copilarit cu el, boul naibii.

 

https://stirileprotv.ro/stiri/international/roman-condamnat-la-20-de-ani-de-inchisoare-in-uk-dupa-ce-a-abuzat-sexual-timp-de-un-an-o-tanara.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

In cluj era unul,stiu ca treceam pe acolo in drum spre scoala si il admiram,eram in clasele primare,mi l amintesc si acum,albastru cu alb,facut de raliu,cu jante iesite,o bijuterie,parea un ozn pe langa daciile 1300 din vremea aia

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1.

Asa lehamite am cand aud povestile astea cu romanii descurcareti, ceva de nedescris. Si asa ma doare n pla de numa.

Iaca, alt roman de care sa fim mandri, am copilarit cu el, boul naibii.

 

https://stirileprotv.ro/stiri/international/roman-condamnat-la-20-de-ani-de-inchisoare-in-uk-dupa-ce-a-abuzat-sexual-timp-de-un-an-o-tanara.html

Iti place sa le auzi doar p-alea cu romani de cacat?

 

Nu e poveste cu un roman descurcaret. Ala e un om care e pasionat de masini si traieste in alta tara.

Nu e descurcaret, nu a dat nici o teapa, nu e om de afaceri.

Incapacitatea de a-i aprecia pe altii ar trebui sa ridice un semnal de alarma.

Masina e misto, iar ala nu si-a facut vreo laba cat l-au filmat, n-a fost deloc arogant. A vorbit in special de masina.

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

si bavaria e un roman de succes :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu, sincer ma doare n pla de toți. Dar faptul că se evidențiază cetățenia română nu ma încălzește cu nimic, ce plm, nu tot 2 mâini, 2 picioare si un cap pe gât are, ca oricine?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu, sincer ma doare n pla de toți. Dar faptul că se evidențiază cetățenia română nu ma încălzește cu nimic, ce plm, nu tot 2 mâini, 2 picioare si un cap pe gât are, ca oricine?

Nu s-a evidentiat nimic de genul asta. A mentionat ca e din Romania. Cam atat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum sa te doara bre in... aia.

 

Is romani, crestini si albi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu, sincer ma doare n pla de toți. Dar faptul că se evidențiază cetățenia română nu ma încălzește cu nimic, ce plm, nu tot 2 mâini, 2 picioare si un cap pe gât are, ca oricine?

 

Asta cu romanii rasa superioara, mai ceva ca arienii nemtilor e de trecut la capitolul legende. 

 

Baietul a zis doar ca s-a nascut in Romania in anii `70 si cam atat. O fi emigrat demult 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu va pasa ca-s romani, ai.

 

Cat de usor v-au sedus globalistii :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

e voie sa ma doara-n cur de romanii astia de succes? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu pot sa spun ca e fara sa para ca am trecut de partea satanistilor despre care tot vorbesc.

 

Bai, suntem atacati. Si offtopic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In cluj era unul,stiu ca treceam pe acolo in drum spre scoala si il admiram,eram in clasele primare,mi l amintesc si acum,albastru cu alb,facut de raliu,cu jante iesite,o bijuterie,parea un ozn pe langa daciile 1300 din vremea aia

2002-ul e o masina foarte tare.

Legenda BMW i se datoreaza in mare parte.

Fara Neue Klasse, probabil ca ar fi dat faliment.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu pot sa spun ca e fara sa para ca am trecut de partea satanistilor despre care tot vorbesc.

Bai, suntem atacati. Si offtopic.

Globalistii?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da.

 

Soros,msm-ul, mic-ul si toti ticalosii care finanteaza teroristii.

 

Is dupa noi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vai de plm cat imi place  :o

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.