Jump to content
SLY

Petrolhead: Topicul pasionatului de automobil/motociclism/barci cu motor/autocamioane

Recommended Posts

cum mai mas? cat m-am chinuit p-aici sa te fezandez si tu-l inviti pe blue pe privat?

 

gtfo, nu ma meriti.

 

huo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 privesc de jur imprejur, ridic usor capul si fluierand plec ca si cum  nu s-antamplat nimic

Share this post


Link to post
Share on other sites

cum mai mas? cat m-am chinuit p-aici sa te fezandez si tu-l inviti pe blue pe privat?

 

gtfo, nu ma meriti.

 

huo!

Pai cu Raresi cum ramane? Ai uitat ca erai in tandreturi cu el? Urato!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pe calcaie, bineinteles

Chaplin? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca vrei s-o freci personal, treci pe privat. Nu facem mojicii in public, baietel cu ifose de fata mare :)

 

1. o frec personal intr-un anturaj atent selectat.

 

2. cand vine vb de mojicii, ciocu' mic si joc de glezne ca esti sef la astea. 

 

3. e ultima oara cand iti spune cineva sa incetezi sa-ti postezi pasiunile de genul ala aici.  :)  o fi mai libertin forumu' asta, dar e o limita. nu-ti convine, esti liber sa faci pasi.  cat mai poti de bunavoie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bai mas, eu te apreciez , ca tii la caterinca, cred ca esti de treaba, dar eu de cand am deschis primul link al tau mi-am spus ca e si ultima data, asa ca pe mine nu ma deranjezi, fiindca altul n-am mai deschis

 

dar, intra si useri noi si cred ca se socheaza

 

noi te stim si ne deranjeaza

 

eu vreau sa ramai :thumbsup:

Edited by umbrella

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. o frec personal intr-un anturaj atent selectat.

 

2. cand vine vb de mojicii, ciocu' mic si joc de glezne ca esti sef la astea.

 

3. e ultima oara cand iti spune cineva sa incetezi sa-ti postezi pasiunile de genul ala aici. :) o fi mai libertin forumu' asta, dar e o limita. nu-ti convine, esti liber sa faci pasi. cat mai poti de bunavoie. :)

1. U're sooo sick! O freci cu martori pe care ii mai si selectezi atent :LMAO:

 

2. Oricata caterinca am facut oricatvde porcoasa, nu am jignit. Nu ca m-ar atinge in vreun fel ce ai zis tu (probabil ca diseara o sa am o erectie vârtoasă) dar ma irita ideea ca un "unu" sa vina sa arunce cu noroi spre mine ca nu-mi speli tu cămeșa, asa ca hands-off!

 

3. Nu am obligat pe nimeni sa se uite la alea - d-aia am si lasat sa se vada link-ul - am vrut doar sa sugerez ideea. Daca tu vrei sa ne anunti ca te-ai uitat, in ciuda evidentului, macar nu mai fi ipocrit: recunoaste ca undeva in adancul tau iti lace matarânga (altfel nu ai reactiona asemanator femeii cu 20 de parteneri cand ii zici ca-i curva). Nu am acum timp sa caut iar o scârbă d-aia s-o dau special pentru tine. Ce-o sa faci? Ma dai afara de pe internet? :LMAO:

Edited by MAS

Share this post


Link to post
Share on other sites

2. Oricata caterinca am facut oricatvde porcoasa, nu am jignit.

 

in momentul in care o gramada de lume iti zice sa nu mai postezi cacaturi d'alea, si tu o faci in continuare, mi se pare c-o faci cu intentia vadita de a te caca in cuvantu' altora.

 

 

doar asta mi-a sarit in ochi, restul tampeniilor pe care le-ai debitat, nu fac decat sa confirme faptu' ca esti tontu' blocului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MAS nu e tont deloc, e doar nebun.

Sunt sigur ca face chestiile astea pentru a fi in centrul atentiei si pana acum i-a iesit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MAS nu e tont deloc,

 

eu am auzit altceva.  in fine, nici nu conteaza asta.  promit c-o sa fie in centrul atentiei daca mai posteaza vreun link d'ala idiot. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

MAS! Nu posta mizerii! Mas posteaza iar..

 

BLUE! Nu mai jigni. Blue jigneste iar...

 

Interesant pattern

Share this post


Link to post
Share on other sites

vad c-acum faci tu pe pocaita.  prima data ti s-a spus frumos, dar evident ca te-a durut fix in cur.   daca n-ai atata bun simt sa incetezi, de ce ai avea tu altfel de asteptari?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Sunt sigur ca face chestiile astea pentru a fi in centrul atentiei si pana acum i-a iesit.

Nu fac mah ca sa fiu in centrul atentiei, ci ca sa trezesc niste trairi in fiecare. Repulsie, teama, dorinta, rusine...toate sunt trairi umane. E destul ca ma f*t astia ca pe ultima mârțoagă la munca, macar pe forum sa mai postez ba o gluma, ba o mizerie, ba o chestie serioasa...nu stiu cum e la voi, dar la umbrella corporation tre sa stai drepti si asta te tampeste total

Share this post


Link to post
Share on other sites

Perfect. Asa suntem si noi. Glume, mistouri, tachinari, mai un ce pulapula mea etc. Dar fara mizerii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vad c-acum faci tu pe pocaita. prima data ti s-a spus frumos, dar evident ca te-a durut fix in cur. daca n-ai atata bun simt sa incetezi, de ce ai avea tu altfel de asteptari?

Fac in toate felurile ca sa-mi iasa ideea de exprimat (n-am negat ever curvia :D )

 

Ideea e ca atunci cand postez o mizerie d-aia, alegi: te uiti au ba. Tu cand ma jignesti, odata citita acolo ramane. Intelegi? Tu te-ai dus un pic mai jos. Apreciem versatilitatea, dar cand urci, spala-te! :)

Edited by MAS

Share this post


Link to post
Share on other sites

MAS, acest cal verde al forumului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MAS, acest cal verde al forumului.

Ca bradul :D

 

Ps: imi vreau si peretele

Plm...am bucit alt topic perfect valabil. Versacce, numai vina ta e! :lol:

Edited by MAS

Share this post


Link to post
Share on other sites

privesc de jur imprejur, ridic usor capul si fluierand plec ca si cum nu s-antamplat nimic

Umbrella, campion paralimpic la proba mersul piticului, slalom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ii dau ma reportu? il punem la pamant acum?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umbrella, campion paralimpic la proba mersul piticului pe apa, slalom.

Fixed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umbrella, campion paralimpic la proba mersul piticului, slalom.

recunosc, am trei picioare :dance2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Să nu cumva sa ți-l vadă Mas pe-al treilea..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ifics! Da-i sa zaca - este obraznic si provoaca! Plm! Fac si rime acum :))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca-ti doresti atat de mult, nu-ti mai dau

 

hihihi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.