Jump to content
SLY

Petrolhead: Topicul pasionatului de automobil/motociclism/barci cu motor/autocamioane

Recommended Posts

ne ocupam daca doriti. nici eu nu mai sunt la curent cu nimic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci d-asta era inchis la "casa poporului" 

 

frumoasa rau masina lu' interceptor

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

foarte frumoasa

 

sincer mie imi placea mai mult cum era inainte dar acum a reconditionat o pe original pentru retromobil

Share this post


Link to post
Share on other sites

janta aia din fata e lovita?


pe langa faptul ca nu cred ca-i atat de originala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca asa pica lumina pentru ca si cea de pe spate pare la fel.

 

La ce te referi? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi se parea ca-i lovita aia din stanga fata, atata tot.

 

erau astea jantele originale?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie-mi pare tare frumoasa, pe sistemu "aÅŸa da"

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

cat de mici erau. 14 toli :)


era bine sa aibe si un set de d-alea. atunci era perfecta.

 

am eu piticii mei pe creier, nu trebuie sa ma asculte nimeni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu zic ca arata foarte bine.

 

Interceptor e un om foarte tampit, nebun chiar. N-are nici o legatura cu realitatea, e obsedat. Se neglijeaza din toate punctele de vedere doar pentru fiarele lui.

Insa e ambitios si masina asta o demonstreaza. Sa duci un proiect de genul asta la bun sfarsit fiind un om sarac e incredibil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sunt de acord. eu nu ma vad facand asa ceva, nici cu bani. n-am nervii necesari sa muncesc atat.


tin minte niste poze de dincolo cand arata caroseria nevopsita. si-s sigur ca el muncise ca sa curete toata vopseaua aia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lucreaza de vreo 4 ani la ea.

 

N-are bani sa plateasca pe cineva, asa ca in afara de vopsirea propriu-zisa, el a facut tot. Dezechipare, tinichigerie, echipare. Montare interior.

Imi amintesc ca doar pe niste chestii de interior daduse 400 euro.

 

Bine ca a reusit s-o termine. Ma bucur pentru ca e genul de om terorizat de masinile astea pana le termina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e o munca titanica si stiu ce vorbesc.mai ales cand stii ca o faci pentru tine,nu ti permiti sa o fusaresti

 

iar la investitia in bani nici nu vreau sa ma gandesc.oricum masina valoreaza bani frumosi in momentu de fata

 

tot respectu 

 

interceptor ar trebui chemat aici,tin minte ca dincolo nimeni nu i prea aprecia munca ,pe forumul pasionatilor

Share this post


Link to post
Share on other sites

cred ca-l poate chema Bogdan, daca e destul de amabil sa raspunda invitatiei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cred ca-l poate chema Bogdan, daca e destul de amabil sa raspunda invitatiei.

O sa-i spun, insa nu cred ca o sa vina.

 

Pe aici sunt oameni care au masini noi. El nu prea ii are la inima pe cei care au masini noi pentru ca toata lumea il intreaba de ce baga bani in cazane. :lol:|

Si pe mine ma tot lua peste picior pentru ca aveam E39. Inainte posta pe bmwzone, dar vad ca nu prea a mai postat. Oricum il anunt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol

 

pai e39 e masina noua?

 

cat despre cei care intreaba de ce bagi bani intr un cazan,parerea mea sincera e ca sunt idioti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe aici sunt oameni care au masini noi. El nu prea ii are la inima pe cei care au masini noi pentru ca toata lumea il intreaba de ce baga bani in cazane. :lol:|

 

 

 

n-o sa-l intrebe nimeni de-aici chestia asta, dar cred ca esti contient deja de lucrul asta :)

 

 

 

 

Si pe mine ma tot lua peste picior pentru ca aveam E39.

 

 

au trecut ani si ani :)

 

 

 

 

 Oricum il anunt.

 

 

eu unul iti multumesc daca faci asta. o sa-i dau mesaj pe fb si-ncerc si eu sa-l conving. sa vedem cat sunt de bun. si va rog sa-i dati si voi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol

 

pai e39 e masina noua?

 

cat despre cei care intreaba de ce bagi bani intr un cazan,parerea mea sincera e ca sunt idioti

Ceea ce am scris se intampla in 2006. E39 era o masina destul de smechera pe vremea aia. Ani de zile ma tot lua la misto. Ca marea mea iubire e plasticul. Life in plastic is fantastic. Tot felul de tampenii. :lol: E baiat bun, nu pot sa ma gandesc deloc cu rautate la el.

 

Nu doar idioti. Ignoranti in special. Cei care isi cumpara o anumita masina pentru ochii lumii, pentru a epata.

 

Nu cred ca poti fi pasionat de masini fara sa ai macar respect pentru masinile vechi. Cei care se uita cu dispret la o masina mai veche sunt doar niste oligofreni.

 

Exista masini de prin anii '30 care aveau niste optiuni care nu se gaseau pe multe masini din anii '90.

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.