Jump to content
Sign in to follow this  
umbrella

Stiati ca?

Recommended Posts

Creste, incet, gramada. E cu vişine, iar stafidele stau multumite-n aluat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Creste, incet, gramada. E cu vişine, iar stafidele stau multumite-n aluat

Radu Anton Roman?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anul trecut pe vremea asta sunam pe la poliție și asigurare ca mi-au furat mașina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Papi are cont pe mazdaclub? :)

Si povesteste si acolo, cu alti prieteni buni?

 

Omg

Share this post


Link to post
Share on other sites

despre orice

 

chiar daca informatiile astea sunt pe net, e bine sa le avem aici, sunt mai usor de accesat

 

 

Sunt aproape 4 ani... maine se da ora

 

 

 

 

-stiati ca in noaptea asta se da ora inapoi, ora 4 devenind ora 3

 

 

 

 

stiati ca you tube a fost infiintat in februarie 2005? Fondatorii sunt trei angajati PayPal : Steve Chen, Chad Hurley si Jawed Karim.[/size]

 

-a fost cumparat de Google in octombrie 2006? Compania a fost cumparata pentru suma de 1,65 milioane $.[/size]

 

 -ÃŽn noiembrie 2008 YouTube a incheiat o intelegere cu MGMLionsgate si CBS ce permite companiilor sa incarce filme intregi si show-uri pe site, plus alte reclame?[/size]

 

-Succesul lui YouTube a afectat situl companiei Universal Tube & Rollform Equipment? Adresa acestuia era utube.com.  La inceputul lui noiembrie 2006, Universal Tube a initiat un proces federal impotriva lui YouTube, cerand ca domeniul youtube.com sa le fie transferat lor. In iulie 2008 adresa utube.com a fost schimbata cu utubeonline.com[/size]

-in fiecare an, de 1 aprilie, Youtube pregateste farse vizitatorilor? In 2008, toate linkurile au fost redirectionate catre pagina cu  videoclipul melodiei Never Gonna Give You Up a lui Rick Astley. In 2009, cand accesai un clip pe pagina principala, imaginea se intorcea cu susul in jos, in 2010 se schimbau culorile clipurilor, iar in 2011 site-ul si-a “celebrat†cea de-a “o suta anivesare†cu “butonul 1911″, culori sepia la videoclipuri si tonuri specifice inceputului secolului 20.[/size]

 

-YouTube e interzis in China?[/size]

 

-Marocul a taiat accesul la YT in 2008?[/size]

 

-intre 2006 si 2007 si Tailanda a blocat accestul la YouTube, din cauza clipurilor video ofensatoare la adresa regelui Bhumibol Adulyadej? [/size]

 

 

-YouTube a mai fost cenzurat si de Turcia, Iran, Pakistan si Libia, tot datorita unor conflicte cu caracter politic?[/size]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciupanezu si-a gasit portofelul ala portocaliu, unicat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciupanezu si-a gasit portofelul ala portocaliu, unicat?

:lol:

OCmjSG.jpgBtQ8jW.jpg
 
I'm a baaaaad maaaaaaaan!  :lol:
 
O sa-mi fac inca unul. Visiniu, mai inchis la culoare. Nu gasesti portofel de genul asta pe piata.
Toate au prea multe spatii pentru carduri sau sunt prea slim si nu intra CI-ul in ele si arata ca pla cand bagi mai mult de 5 bancnote in ele.
Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Urăsc din sufletul meu sincer acel buzunar de monede. Am un portofel vai mama lui-cred ca are 10 ani-si nu il schimb decât daca se dezintegrează pentru ca nu găsesc un portofel fara acel nenorocit de buzunar. Nu unul facut pe comanda ci unul normal, de 60-70 de lei din piele. Atat. ... la buzunar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Special am cerut buzunarul ala. :lol:

 

Zilnic primesc monede rest. Folosesc cash in special. Alea de 10 bani nu le iau si nici pe alea mai mici. Dar pe alea de 50 de bani le iau. Unde le pun fara buzunarul ala?

 

Singura greseala a fost culoarea. Prea deschis, prea pimp pentru un mecanic stricat.

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

N am avut niciodata portofel.

 

Banii ii tin in buzunarul dreapta spate indoiti ,cash ca n am tangente cu cardurile,iar actele nu le am niciodata la mine,cel mult in cotiera de la masina

 

N am pierdut niciodata nimic in felul asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bag pla, eu iau tot restul de 10 si 50 bani. Din doua motive: unu ca niciodată n a zis nimeni ca e ok dacă nu am 10 50 bani, si doi: in doua zile adun banii de parcare prin oras. Cat e, juma' de ora, o ora, doua plm.

 

Ba poate a fost o tante la carrefour de m a păsuit de 30 bani. Cred ca de ce s frumos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca-mi da 4 monede de 10 bani, le iau. Mai putine nu iau. Atarna prea mult in portofel.

 

Ma rog, sunt OG Ebenezer. Am primit cado' o pusculita Coca Cola. Bag monede in ea. :lol: 

O am la garaj intr-un sertar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

N am avut niciodata portofel.

 

Banii ii tin in buzunarul dreapta spate indoiti ,cash ca n am tangente cu cardurile,iar actele nu le am niciodata la mine,cel mult in cotiera de la masina

 

N am pierdut niciodata nimic in felul asta.

Ma meen :D

 

 

Nu se mai fac din astia buni, ca noi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.