Jump to content
Sign in to follow this  
F&F

Accident la locul de munca reprezentanta Bavaria

Recommended Posts

Ciudat.

Singura explicație ar putea fi ca sunt prieten cu Similea. Pe facebook.

Alta n-am.

Similea?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Rares:

Explicatia este ca Bavaria le da ban tuturor celor care intra pe forum, dar nu posteaza ci doar citesc. Merge pe ideea ca cei care nu participa la discutii nu merita sa aiba acces, mai ales ca dupa ar sta la barfa cu altii pe baza a ceea ce au citit.

D-aia Calin, Pole si altii nu au ban acolo. Pentru ca mai si posteaza. Exista insa unii care apar doar cand e un scandal, in rest nu au treaba cu acel forum.

 

Pe de alta parte, nu ma implicati pe mine in scandalul asta, chiar nu ma intereseaza. Chiar daca e forumul meu, mi se rupe ca ti-a dat ban Bavaria. Exista deja atatea forumuri, fiecare isi poate gasi locul.
Ma rog, prima data ti-a dat read only. Ti-a dat ban dupa ce ai facut topicul asta probabil. Chiar conteaza? Sunt sigur ca nu conteaza, n-ai pierdut nimic. 

Nu mai vorbiti de alte forumuri. Lasati forumul asta sa creasca, simtiti-va bine si lumea o sa vina in numar mare.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogdan, nu te-a implicat nimeni. Nu a pomenit nimeni de tine. Nu vad de ce ai ținut sa menționezi lucrul asta.

Sa dai read only sau ban unui user din cauza ca are cont și pe alt forum e de o îngustime greu de imaginat.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1 Bogdan si sa nu incepem acum dramele, nu are nici un rost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am citit si eu ce a scris Bavaria. Ii scapa foarte, foarte multe lucruri, dar ma rog, asa vede el lucrurile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se poate. Dar ce conteaza? Fiecare are dreptul la o parere. 

 

Intotdeauna am fost de parere ca e foarte bine sa existe cat mai multe forumuri. Asa creste calitatea.

 

 

Bogdan, nu te-a implicat nimeni. Nu a pomenit nimeni de tine. Nu vad de ce ai ținut sa menționezi lucrul asta.
Sa dai read only sau ban unui user din cauza ca are cont și pe alt forum e de o îngustime greu de imaginat.

Doar am anticipat niste reactii.

 

Ce mai conteaza? Cum ti-am spus, ai suficiente locuri in care sa te exprimi. Nu mai e ca inainte cand daca luai ban pe BMWclub, nu mai era alt forum. Exista variante pentru toate gusturile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi se rupe ca ti-a dat ban Bavaria.

Mie nici măcar nu mi se rupe ca ție ți se rupe, nu știu cum să-ți spun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai e clar ca te deranjeaza, altfel nu faceai un topic despre asta. Eu doar ti-am zis ca n-are nici un rost sa te obosesti.

Plus ca orice discutie de genul asta face rau forumului in momentul asta. Nu aveti nevoie de rufe spalate si de cancan in momentul asta, e prea devreme.

Pare interesant forumul pana acum, e pacat sa existe un topic de genul asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa dai read only sau ban unui user din cauza ca are cont și pe alt forum e de o îngustime greu de imaginat.

 

+1

 

Sau doar pentru ca citeste si nu scrie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiu ca poate nu pare asa, dar mereu am fost pentru pace si armonie. Frumos asa ar fi.

 

De chestia asta cu "daca nu postezi, nici nu mai ai dreptul" n-am mai auzit. Dar daca e decizia omului, asa sa fie. Nu moare nimeni. Pana la urma iti gasesti un loc in care sa te simti bine.

 

Tot raul e spre bine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bavaria le limiteaza accesul doar la Pe Margine, nu pe tot forumul.

Deci poti citi orice tine de BMW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pana la urma, fiecare face ce vrea in ograda sa. Sunt private forumurile, asa ca, nu vad unde e problema !

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Intotdeauna am fost de parere ca e foarte bine sa existe cat mai multe forumuri. Asa creste calitatea."

 

I-auzi, frate. Si cam cum creste calitatea asta? Ii pui ingrasamant la radacina? 

 

Apropo de logica lui Bavaria...

Vai de cucu nostru in tarisoara asta ca toti descreieratii ajung sa ia decizii care mai de care mai elucrubrante. Cum spunea leo lup elegant, ii scapa multe lucruri. Dar de fapt, ii scapa prea multe lucruri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa spui ca cineva ti-a dat la un moment dat ban sau RO degeaba si sa mai faci si o mica reprezentatie din asta, iar tu sa procedezi peste ani exact la fel, e un pic ciudat. Si duplicitar.

Unii nu pot merge mai departe si basta.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raresh, Verssatu iti vorbeste urat

E ca si cum as face io un topic despre Kolea?

Share this post


Link to post
Share on other sites

si mie mi se rupe de ce face bavaria, nu inteleg de ce trebuie un topic despre actiunile lui in alte parti?

e ca si cum as face reclamatie la okazii ca am luat teapa pe ebay.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu cred ca topicul s-a dorit a fi o reclamatie.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici nu cred ca are cineva curaj sa-i faca reclamatie lui Bavaria. E destul de coleric.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca si cum m-ar mira o amenda de circulatie si as discuta-o cu prietenul meu sectorist, desi eu eram pasager si nu purtam centura de siguranta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.