Jump to content
Sign in to follow this  
dy2

PS3, PS4, XBOX, PC

Recommended Posts

pai noi am jucat tot ce a aparut pana acum :D anul viitor e jale, numai jocuri faine, trebuie alocat buget pt jocuri de pe acum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

GTA-ul este scurt daca joci story , de fapt trebuie sa joci online si joci...si un an daca-ti place.

Share this post


Link to post
Share on other sites

au piratat astia remote play (functiona doar cu Sony Xperia Z3) , acum merge pe orice android 4.4 rootat si ..manarit 

 

 

 

uni zic ca se vede mai bine decat pe PsVita 


APLICATIA ARE DOUA SETARI DE CALITATE , STANDARD SI HIGH . SUNT DOUA VERSIUNI DE APLICATIE , CEA NORMALA ARE REZOLUTII INALTE PANA LA 1280 X 720 IAR CEA LOW RESOLUTION RULEAZA LA MINIM 640 X 360


mai multe informatii

 

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=56340072&postcount=537

 

http://forum.xda-developers.com/crossdevice-dev/sony/4-4-4-stock-xperia-devices-ps4-remote-t2868092/post56340072#post56340072


i-am gasit si eu p-asta din Gta V , sunt niste violatori ce incercau sa se satisfaca cu blonda aia , doar ca i-am mierlit si mi-am tras un selfie 

 

10407453_762790400455493_307186051607516

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

asta parca i similea

 

nu inteleg ce i cu aia in ... goala.si blonda aia seamana cu un travestit

Share this post


Link to post
Share on other sites

aia in ... goala sunt jucatori on-line, unde Krebs este justitiar vad :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

krebs,poti s o arzi pe blonda sau mai bine lasa o lui mas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

curvele sunt chiar faine in joc,aia chiar ca e naspeta :)


daca ma gandesc mai bine , am numarul la 3 curve prin telefon (in joc normal) ..hmm

Share this post


Link to post
Share on other sites

auzi Krebs, tu cum salvezi pozele in laptop ? screnshot-urile din jocuri.

 

banuiesc ca e faci cu butonul de share, nu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincronizezi contul PSN cu Facebook , dai share(butonul de pe controller) si le uploadezi direct pe facebook din ps4, in cazul video-urilor le poti edita cu share factory si le poti uploada direct pe Youtube (iti descarci si aplicatia youtube in ps4) cu sincronizare pe FB si ai si link direct .

 

sau le salvezi in ps4 capture gallery si de acolo le poti pune pe un stick usb astfel le pui in pc si de acolo te descurci, dar e mai simplu prin FB


singurul minus ca prin FB ajung pozele mult mai comprimate.

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai si mi se publica pe facebook ul meu ? Ca nu veeau sa vada toti ce poze uploadez eu din ps4...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, le publica pe FB-ul tau , pagina mea este plina de d-astea :)))

 

daca nu, a doua varianta


sau stergi postarea dupa ce iti salvezi poza din FB in PC.

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar cum fac sa imi sincronizez laptop cu ps4 prin wifi ? Stiu ca asa aveam la ps3 si parca intram direct in gallery ul ps3, din laptop, ca ala mergea pus ca si media player ceva de genul. Sigur merge si asta la fel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

la ps4 nu se poate (inca) aceasta conectare.

 

ps3 este mult mai evoluat pe partea asta de conectivitate si user friendly interface , pana acum o luna de exemplu ps4 nu avea nici macar theme sau mp3 player ceea ce ps3 avea .

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa-i vad in gura in cazul asta, era foarte comot, sper sa impementeze chestia asta si la PS4.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hopa, e demo ? de cand se poate descarca ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

imi cumpar si eu gta v in weekend 

 

 

uiuiuiu , parca asa se zice:D

 

m-a convins unu` azi ca e nush ce kkt de bug prin care poti face miliarde de dolari in joc, mi-a tot explicat , ma uitam ca bou la poarta 9 se pare ca gta v e mult mai complex ca si restul

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu am vazut azi la radbrad pe canalul de youtube (daca il stii), a primit un early release de la Dying Light si face deja walk-through, m-am umplut de bube de ciuda, eu abia astept jocul ala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai a primit o mica parte din joc ,face parte dintr-un fel de program la testarilor pt reviewuri 

 

au postat ca jocul o sa ruleze 1080p / 30fps.

 

http://www.gameranx.com/updates/id/25676/article/dying-light-will-run-at-1080p-30-fps-here-s-why/


da ps3

 

arata destul de bine si pe old gen gta V , imi aduc aminte ca ma minunam cand l-am jucat pe 360 , doar ca la o rezolutie mai mica, daca joci pe tv mare se vede , in schimb la un tv mai mic este destul de ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu ma deranjeaza cu nimic, oricum nu inteleg disperarea asta cu 60fps. jocum e criminal, is innebunit dupa din astea cu zombie apocalypse.


apropos, ma seaca insa ca GTA 5, are un fel de bug la harta aia mica din stanga jos, am impresia ca sacadeaza, nu jocul, ala mrge normal, cursiv, din cate am inteles undeva la 50fps, ma refer doar la miniharta aia, cand se invarte, parca sacadeaza, sa fii atent la tine daca observi. la mine e si tv foarte mare si cred ca observ mai bine orice cacat din asta care apoi ma obsedeaza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai conteaza mult 60fps la un shooter , mai ales online , daca joci BF4 online (60fps) vs orice alt joc shooter online (30fps) ai sa vezi si diferenta

totul merge mult mai rapid si precis la 60 si lagul pare mai mic.


eu prefer 920p / 60fps.


la mine e si tv foarte mare si cred ca observ mai bine orice cacat din asta care apoi ma obsedeaza.

 

gta V nu este super bine optimizat  pe ps4 , din pacate tot o portare de pe oldgen este , doar ca este o portare mai muncita si are destul fps drop mai ales cand alergi cu masina sau motoreta prin oras.

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

De The Division ce se mai aude ? Si pe ala il astept intensiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.