Jump to content
Sign in to follow this  
dy2

PS3, PS4, XBOX, PC

Recommended Posts

n-am dar cred ca ti-ar placea, am vazut ca se gaseste si pe Store destul de ieftin 130ron cam asa.

 

L.E. se pare ca a fost la oferta, acum nu mai este de actualitate..

 

269.90ron

 

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/ro-gb/games/the-evil-within/cid=EP1003-CUSA00375_00-THEEVILWITHINROW

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

m-am uitat la ceva gameplay si pare cam de cacat sincer.

 

dar in GTA nu mai pot sa sparg ceva banci, sa mai fac ceva side missions dupa ce termin jocul ? ca-s numai cacaturi stupide de facut la semnele alea de intrebare, gen sa ma alerg cu bicileta sau bullshit din asta... niste asasinari sau cacaturi din astea ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ai asasinari si chestii de genul pe online, poti sa faci cu cativa prieteni si iti cresti caracterul , iti cumperi case masini , cresti.

 

15498_399794520197452_494560030467734898

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

m-am jucat cateva ore gta v online, ce pot sa zic , un counter strike mai modern:))))

 

cine are bani armuri si restul te macelareste fara drept de apel

Share this post


Link to post
Share on other sites

pole , ai dat si tu peste masina asta !? :D

 

este cea mai rapida masina din joc , o am si eu acum 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pole  sa nu-ti iei unity , este penibil de buguit !

 

bataie de joc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai eu ce iti tot ziceam :D l-am jucat la un prieten si apoi ti-am scris aici, ala deja facea spume la gura ca a dat banii pe gunoiul ala.

 

imi pare rau, dar chiar ti-am zis... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

bai acu' am ajuns in Paris, a inceput sa fie interesant si sa arate binisor , primele locatii erau nasoale si totul era aiurea.

 

10389228_767422466658953_556601824223504

 

10418869_767428379991695_521676302412927

 

 

10393546_767427206658479_817795705833455

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma pis pe el, o sa ti se para de cacat story-ul, fata de black flag.

 

 

bai tu ai jucat Tomb Raider ? eu vreau sa-l mai joc o data, pe PS4, varianta aia remastered, daca nu l-ai jucat, baga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am jucat,a fost misto si TR(cica urmatorul o sa fie exclusiv Xone),cu AC Unity m-am razgandit.. E misto si asta, mai ales story.. :)

Prima parte a jocului si primele locatii sunt tampite rau si arata si rau, acum in schimb..nu-i rau deloc

Share this post


Link to post
Share on other sites

la liberte ou la morte ! :D

 

 

1375877_767464199988113_5043452135148855


am jucat si CO-oP cu cineva ales random de sistem , chiar e misto :)
 

pt co-op sunt misiuni de 2 sau de 4 jucatori in acelasi timp 

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

bro, in lipsa de altceva, mi-am luat si eu Killzone Shadow Fall, ca nu il jucasem pentru ca mi se parea cacat, dar nu e deloc, dimpotriva, e foarte fain :D azi m-am apucat de el, avem chef de un shooter.

 

insa e destul de dificil jocul, m-am pierdut rau in primele misiuni, ca nu imi arata unde trebuie sa merg catre obiectiv mereu.

 

e misto rau faza cu OWL aia care te ajuta, drona aia sau ce e :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,e misto campania de la Kz Sf.

A fost primul meu joc pe ps4 si m-a impresionat atunci pt un joc pe consola,veneam si de pe xbox360.

 

Dar MP-ul este nasol.

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

stii ca nu intru pe mp, asa ca nu ma afecteaza, mai pierd timpul cu asta pana una alta.

 

in orice caz, la anul avem treaba multa frate, dying light, hardline, the order, uncharted 4, the division , witcher 3, phantom pain, etc... o sa fie un an greu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi-am cumparat un hard extern pe usb pentru ps3

 

tipul care mi l-a vandut imi spunea ca trebuie sa merg online si sa instalez swissknife( swiss knife?)..or something

 

are cineva idee cum se face? sau un tutorial online, pas cu pas pentru prosti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci a fost tare

 

https://www.youtube.com/watch?v=aeQ6e0kY-2M#t=177

 

 

niste hecari ataca Xbox live si PSN-ul , iar alti hecari ii ataca pe hecarii invadatori :))) ca sa protejeze "gamerii"

 

 

cat de tampiti sunt astia de la psn si xbox live servicii de milioane de dolari sa nu se poata apara / ataca niste parliti ?! ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

io tot n-am cont de PSN, tot blocat e si mi-au scris ca se verifica nu stiu ce conturi, cacat, ma rog, nu e ca si cum as suferi de multiplayer, dar nici macar co-op nu pot face.

 

in fine.

 

intre timp bag Killzone :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-am jucat si eu cu niste amici UFC pe PS4, mi-a placut foarte mult. E chiar misto jocul.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

azi au dat drumul la psn si inca nu merge chiar perfect, vis a vis de Unity , este foarte tare ! :D

10834949_770311509703382_363652382097144

 

 

si oricum este destul de complex ca joc, poti sa-ti iei chiar si o aplicatie pe telefon unity companion app cu care iti vezi personajul in timp real pe harta si faci misiuni secundare cu diversi asasini pe care ii recrutezi pt misiuni , cresc in grad, ai niste puzzle-uri de rezolvat pt a debloca misiuni , in fine, sunt o tona de chestii de facut cu jocul.

l.e. 

 

abia astept DLC-ul :) cred ca ma joc de ceva zile si am 30%..bine povestea principala o faci repede daca te ti strict de ea , insa e si greu deoarece ai nevoie de diverse armuri si arme ce costa foarte multi bani si trebuie dezvoltat jocul si pe misiunile secundare.

 

eu ma chinui acum sa deblochez outfitul Altair (primul asasin din seria AC) :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

cam gata cu misiunile secundare , acum sa ma apuc si de story :)

10828012_773475379386995_272321826985131

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.