Jump to content
Sign in to follow this  
dy2

PS3, PS4, XBOX, PC

Recommended Posts

sunt 2 tipuri de gameri, tu esti ala din stanga, just ? :D

 

10929081_10153111242236840_1514493045213

Share this post


Link to post
Share on other sites

seamana putin :D
 

uite aici dexteritate , azi :D


asta este special pt SLY

tancuri !

i-am rupt azi 

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

N-are nici o treaba cu ce ne jucam noi cu tancuri, asta ce joci tu e pac pac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asa pare in clip,insa daca sunt adversari buni mu faci nici 2-3 kill-uri cu tancul.

 

Pe avioane/ elicoptere sunt slab rau, pe salupe ma mai descurc si pe infanterie, pun clip imediat :)

 

Mie mi se pare mult mai greu pe bf4 pt ca esti atacat din toate partile(terestru/aer/ apa pe unele harti), in clip au fost jucatori slabi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wlf are dreptate.wot e mult mai dificil.acolo factorul uman si norocul sunt cele mai importante

 

Daca nimeresti intr o echipa de idioti sau incepatori n ai nici o sansa.poti sa fii maestru ca i degeaba

Share this post


Link to post
Share on other sites

puiule, dar daca as vrea sa ma duc in departari cu tancul, spre muntele ala, ma lasa jocul?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai asa-i si in BF4 , astia nu si-au scos avioanele pe teren , caci ti-o dau de te rup cu warthog in bf4 , plus ca daca se punea cineva comander si scotea gunship-ul iar n-ai prea mari sanse cu tancul :)

 

mai pun putin infanterie , ca sa nu va plictisesc.

 


aici cu tancul am facut scorul ala , am avut si un coleg inginer care m-a mai reparat din cand in cand 

 

10934135_780300925371107_614471167938971

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta i si scopul,la ce joc eu si wlf de multe ori e foarte frustrant si ajungi sa te enervezi fara sens

Share this post


Link to post
Share on other sites
 

Mie mi-a placut clipul ala cu tancurile si l-am vazut pe tot. Pare distractiv.

 

 

pai este distractiv daca ai echipa buna, in BF4 poti juca orice  , infanterie (suport , asalt, inginer sau sniper) sau pe vehicule , tancuri , LAV , avioane, elicoptere..


puiule, dar daca as vrea sa ma duc in departari cu tancul, spre muntele ala, ma lasa jocul?

 

nu te lasa, este limitat campul de lupta , daca vrei sa explorezi asa Far Cry 4 , ai si salbaticie , animale ,natura, tot ce vrei

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu-mi place, ma plictisesc sa stau intr-un loc si trebuie tactica buna, pe langa o tinta de invidiat (cade glontul)

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vad ca e totusi cam cretinel jocul:
 

 

Si am mai vazut un clip cu elicoptere - realism 0. Zboara aia pe langa cladiri fara nici o jena, ii omoara pe unii cu elicopterul trecand peste ei, aia fiind pe acoperisul unei cladiri. Cam aiurea. Credeam ca e mai realist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

n-am vazut niciodata faze d-astea cu tancul pe bloc sau asa ceva, cu elicopterul trebuie sa fi mare maestru sa poti juca si profita de unele chestii, fara sa explodezi.

 

bugurile alea cred ca au fost pe la inceputuri , eu n-am intalniti niciodata faze precum cea cu tancul, jocul a avut foarte multe updaturi prin care s-au rezolvat mai multe probleme.

 

oricum ,nu este realism la maxim, pai daca te uiti la clipul cu infanteria, ma omoara unu si vine un coleg(assalt) si ma resusciteaza :)  trebuie sa fie un joc pana la urma , ca sa nu te plictisesti

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inseamna ca ala cu elicopterul era foarte bun sau profita de bug-uri. Putea sa aiba jocul modat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vad ca e totusi cam cretinel jocul:

 

 

M-am uitat mai bine, varianta postata de tine este de PC, acolo este posibil orice..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.