Jump to content
Sign in to follow this  
dy2

PS3, PS4, XBOX, PC

Recommended Posts

gata, l-am luat :D... bai sa-ti bagi ... cum se circula bai nene !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

sunt curios de cum o sa ti se para, vezi ca DLC-ul il iei de pe store.

Share this post


Link to post
Share on other sites

acu isi face un update de 7 giga... apoi iau si dlc-ul ala moka

Share this post


Link to post
Share on other sites

pfff, da-te-n plm ce grafica are Assassin's Unity, nush de ce m-am tot coit sa-l iau, e epica treaba si fluiditatea personajului e impresionanta, cum sare si se catara pe cladiri. Inteelg ca evenimtele istorice din AC Unity, sunt reale, franta etc... foarte misto recreata atmosfera de atunci.

 

deci pe asta vreau sa iau trofee si tot, e prea fain.

 

auzi, dar cum iesi din el ? am vazut ca n-are in meniu optiune de Quit, ci direct din ala de pe controller, "close application" alta varianta n-am gasit.

 

deci, sfaturi ca sa imi dezvolt personajul mai repede ai pt mine ? :)

 

ps: alt update in afara de ala 7 gb mai are, sau ala rezolva toate bugurile de s-a facut atat scandal la inceput ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu intelegeam de ce zici ca e aiurea. M-am tot uitat pe Youtube la clipuri de gameplay si mi se pare extraordinar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ca jucasem la un amic care il luase pre-release sau ceva de genul asta si era aiurea ca era cu bug-uri si etc, probabil nici nu era terminat, are ceva pile la ubisoft si avea un fel de beta cred.

 

ce bou, daaaaaar, asa l-am luat cu 150 de lei mai ieftin :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai doar un gforce gtx 980 e vreo 30 mils

 

Pai este placa si de 120 de milioane dar ce rost are ? O placa de 1800 lei si iti merge orice joc la maxim si daca esti maniac iti iei 2 si atunci chiar nu mai ai treaba cel putin 3 ani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pfff, da-te-n plm ce grafica are Assassin's Unity, nush de ce m-am tot coit sa-l iau, e epica treaba si fluiditatea personajului e impresionanta, cum sare si se catara pe cladiri. Inteelg ca evenimtele istorice din AC Unity, sunt reale, franta etc... foarte misto recreata atmosfera de atunci.

 

deci pe asta vreau sa iau trofee si tot, e prea fain.

 

auzi, dar cum iesi din el ? am vazut ca n-are in meniu optiune de Quit, ci direct din ala de pe controller, "close application" alta varianta n-am gasit.

 

deci, sfaturi ca sa imi dezvolt personajul mai repede ai pt mine ? :)

 

ps: alt update in afara de ala 7 gb mai are, sau ala rezolva toate bugurile de s-a facut atat scandal la inceput ?

 krebse ?

 

ah si vezi ca inca are bug-uri cred.

 

ca sa scot sabioa asa l-au facut sa tii apasat mai mult pe patrat ? ca in ac4 scotea imediat ce apesi pe patrat. e bug sau asa e ?

 

si baga sfaturi acolo, ca vreau sa-l platinez cum zici tu.

 

 

@all, va rog sa incetati orice discutie pe tema asta aici pe topic, faceti topic separat unde vrea ... voastra

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

1. auzi, dar cum iesi din el ? am vazut ca n-are in meniu optiune de Quit, ci direct din ala de pe controller, "close application" alta varianta n-am gasit.

 

2. deci, sfaturi ca sa imi dezvolt personajul mai repede ai pt mine ? :)

 

3. ps: alt update in afara de ala 7 gb mai are, sau ala rezolva toate bugurile de s-a facut atat scandal la inceput ?

 

1. exact asa , cu close aplication (eu asa inchid toate jocurile)

 

2. ar trebui sa joci misiunile de co-op (mai mult stai si nu faci nimic, fac restul tot pt tine si astfel faci rost de bani , altfel e greu sa te bati usor 

neaparat sa-ti iei armurile ce iti dau cat mai multe bombe cu fum , cu alea scapi destul de usor din incurcaturi 

e bine dupa ce faci ceva bani sa mergi si sa cumperi iar mai apoi sa renovezi cafeneau (cea care o sa-ti devina sediu si resedinta) , daca o renovezi la maxim o sa iti produca undeva la 12 mii de franci la 20 de minute

 

3. ala e updateul .

 krebse ?

 

ah si vezi ca inca are bug-uri cred.

 

ca sa scot sabioa asa l-au facut sa tii apasat mai mult pe patrat ? ca in ac4 scotea imediat ce apesi pe patrat. e bug sau asa e ?

 

 

 

buguri mai are , dar toate AC-urile au, eu nu joc cu sabia , eu joc cu hheavy weapon (legendara, de fapt tot ce am acum este legendar) 

combatul este total diferit fata de AC4 , in plus acum ai chestia de crouch ce ajuta sa joci stealth.

daca vrei facem cateva misiuni co-op ca sa faci bani ,te ajut sa le termini , personajul meu mai are un grad si e "legend" 

 

apropo de trofee , este foarte greu de platinat jocul asta , cred ca joci o luna sa-l platinezi.

vezi ca daca esti carat pe un perete si vrei sa nimeresti un geam (sa intri pe el) trebuie sa ti L2 apasat si intra fara probleme, altfel e mai greu.

cu asta joc eu ( este si upgradata)

 

assassins-creed-unity-heavy.jpg?w=600

10888481_776764345724765_763767476810595

 

10897052_776009349133598_580919251158255

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai eu am un pisat de sabie floreta, un cacat de copii, nu am alta arma, cum plm fac rost de arme and shit ?

 

combatul e foarte nasol, nu la ca la black flag, aici sar toti pe mine deodata.

 

bine, eu is acum la primele 2-3 misiuni

Share this post


Link to post
Share on other sites

e greu pana iti cumperi armele si armurile

 

la inceput trebuie sa faci bani..

 

ca sa intri pe customizarea armelor si a personajului , apesi pe touch pad si dai patrat si ai acolo si skillruile , armele, armurile , la pistol e bine sa-l iei pe cel ce trage 6 focuri fara sa fie necesara incarcarea pistolului.

 

la inceput mai mult fugi :) sau te tot feresti prin rastogolire, ce m-a enervat pe mine a fost ca au scos faza cu luat un inamic pe post de scut atunci cand trage unul spre tine.. acum pana te pui pe picioare dai smoke si :

https://www.youtube.com/watch?v=nqSEbnhJyUg

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

@all, va rog sa incetati orice discutie pe tema asta aici pe topic, faceti topic separat unde vrea ... voastra

 

Topicu are denumire PS3, PS4, XBOX, PC.

 

DECI GTFO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

plm, nu am nimic, nici o arma, doar sabia, cred ca trebuia sa mai fac misiuni si sa deblochez.

 

pe touchpad daca apasa am doar harta, atat. Nu am nici o optiune sa apas pe patrat.


ah bre, ce ... mea is alea cu H, adica am bani cu F si ceva cu H cu care pot cumpara ceva ce se cheama BOOSTS. Melee Boost, dar nu am decat 120 si cum fac rost de mai multe H din alea ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu cheltui heisturile aiurea, boosturile alea sunt ca*at.

 

heist points le iei din misiunile de Heist.. si sunt bune pt upgradat armurile si armele.

 

 

on

 

lol :D

 

It Took 16 Hours Of Motion Capture To Record All The Sex in The Witcher 3

 

http://www.gameranx.com/updates/id/26309/article/the-witcher-3-promises-an-incredible-amount-of-sex-with-16-hours-of-motion-capture/

 

 

 

cred ca o sa-mi iau totusi Dying Light digital.. lumea lauda jocul ca fiind bun.

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

mno bun, tre sa mai fac misiuni ca nu pot debloca nimic acum, nici nu pot face asasinari din alea ca in black flag, de sus, din bocheti etc. sunt pielea pulii cu un cutit lung practic. plm

Share this post


Link to post
Share on other sites

parca totusi merge sa faci asasinare de sus, doar ca pt a face asasinare dubla iti trebuie deblocat skillul respectiv sau nu mai stiu eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu am bre nici un skill, zero, nada, acum sunt la inceput unde il omoara ala pe le Serre si eu imi iau somn de la garzi, cred ca sunt arestat sau ceva, astept sa incarce

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) spor la joc

 

skilurile se mai deblocheaza si prin avansarea in story.


ti-ai luat liber !? :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba, pai ce plm, asta e topic doar pentru voi doi? Ia faceti schimb de numere de telefon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba, pai ce plm, asta e topic doar pentru voi doi? Ia faceti schimb de numere de telefon.

Cuibusoru lor de nebunii. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce vina avem, luati-va de jocuri si stam la discutii, cine va opreste ? 

 

haters.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol, WLF .. ce aiurea se vad postarile tale =))

 

parca ai fi mas intr-un puseu de gelozie =)))

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.