Jump to content
Sign in to follow this  
dy2

PS3, PS4, XBOX, PC

Recommended Posts

am ajuns in paris, sa-mi bag ... cat de misto e realizat... notre damme e omfg, restul la fel, impressive shit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce free beta la BF ? unde-l gasesc, de unde il pot descarca ?


ah, acum am citit pe site-ul Bettlefield, inca nu au anuntata data exacta

Share this post


Link to post
Share on other sites

o sa fie free beta pe multiplayer, nu pe story.

 

ceva de 3 februarie umbla vorba


http://www.vg247.com/2015/01/26/battlefield-hardline-beta-date-leaked-rumour/

 

 

 


dying light 

 

ce zice cineva ce-l joaca deja pe Xbox One

 

"primul lucru care te marcheaza in Dying Light este grafica. Este printre primele jocuri care arata HD next-gen. Apoi restul maruntisurilor care arata ca jocul este muncit bine. Iar ca punct negativ este controlul Parkour-ului dar acest lucru se imbunatateste masiv in momentul deblocarii skilurilor."

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

am ajuns in paris, sa-mi bag ... cat de misto e realizat... notre damme e omfg

 

Lol. Io am crezut ca te-ai dus la paris  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

si astia cu review-urile lor, am impresia ca majoritatea le fac in functie de cum sunt platiti de ubisoft, dice, activision, naughtydog si asa mai departe.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca nu le vor pica serverele in primele 15 minute, mare lucru.

 

ma bag si eu oricum :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ,este , dar multiplayerul se joaca cu psplus din cate stiu eu, insa poti vedea la momentul respectiv.


cand zice free 4 all se refera ca nu ai nevoie de cod ca sa poti juca beta, asa cum fac alti producatori si selecteaza cativa carora le dau un cod pt a downloada jocul de pe store 

 

in cazul de fata il poti da jos fara probleme pe consolele vechi si noi si pc

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma rog, acum oricum am ce face, vreau sa devin un fel de Dumnezeu in Unity, metodic asa, nu cum fac eu de obicei, ma arunc direct in campanie si aia e, il iau frumos la dezvoltat.

 

o sa imi fac alt cont pentru ps+ si il pun primar oricum. ca sa pot face si online cacaturi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gata bro, am facut nush ce misiune si acum am devenit asasin, am intrat in brothrhood ala si acum am skilluri de dezvoltat, arme, armuri, costume, tot ce trebuie, acum doar bani imi trebuie si puncte din alea pt skill.

 

dar nu mi-e clar cum castig mai repede puncte de skill, alea care imi deblocheaza abilitati, gen sa deschid usi si cufere incuiate, chestii din astea.. am avut doar 4 si deja le-am cosnumat pe dublu asasinat si inca nu stiu ce.

 

si intrebare:

 

Am cumparat 3 arme, o sabie, un fel de lance/secure si la heavy, o sabie mare si smechera, ceva spectaculs, care imi place :D

 

 

daaar, nu le pot echipa de cat pe rand ? adica nu pot schimba intre ele in timp ce joc ? doar din meniu ?

 

ma rog, am avut vreo 8000 de franci si mi-am luat armura, gluga, centura, cizme etc din astea, care am vazut au si proprietati de armura, santatate, mele si stealth.

 

tare!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole, ai jucat si celelalte parti din AC? Ca asa sa incepi cu asta, n-are farmec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce vorbesti bre, nu am terminat si Black Flag. de tot vorbeam pe aici de el ? apoi inca vreo 2 sau 3 DLC-uri, Freedom Cry etc.

 

AC 2-ul nu cred ca am jucat de la 3 in sus da si primul.

 

oricum, nu are relevanta, este complet nou jocul, din punct de vedere istoric ma refer.

 

pana la unity cel mai fain mi s-a parut Black Flag, acum mi se pare asta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

daaar, nu le pot echipa de cat pe rand ? adica nu pot schimba intre ele in timp ce joc ? doar din meniu ?

 

 

 

Da, doar din meniu.. si-au dat si ei seama ca nu poti sa ai si lance si heavy  si sabie si pusca + pistol , bombe si altele in acelasi timp..ca nu esti magazin de arme :D

 

dar era mai fain cand schimbai armele mai rapid din meniu , jocul asta se vrea altceva.

Astazi PS4 meu a facut 1 an :D la multi aaanii ! :))))

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, e simulator de asasinatri si combat e mult mai dificil decat fostele AC-uri, dar asta e bine.

 

al meu a facut un an in decembrie pe 20 parca :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buricele degetelor mele(degetele mari) au inceput sa se depieliteze :))

 

am facut bataturi de cand m-am reactivat cu BF4..


am avut aseara cateva faze misto , cred ca pun un filmulet cu doua din ele

Share this post


Link to post
Share on other sites

tie nu ti s-a belit cauziucul ala de la thumb stick-uri ? am vazut ca multora s-a intamplat chestia asta, mie inclusiv.

 

i-am pus thumb grips din alea speciale, ai si grip mult mai bun, ai putea sa iti iei, au la altex.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe, cred ca au deja 6 luni :D

 

le-am pus pe cele concave..deh , mi-a placut mai mult cum se aseaza degetul in cele de xbox 360 

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

N am fost eu. Dar ce vrei sa ne arati totusi cu extraminunatomirificumirobolantul filmulet?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce intrebare absurda.

 

Parca nu il cunosti pe puiu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.