Jump to content
Sign in to follow this  
dy2

PS3, PS4, XBOX, PC

Recommended Posts

eu acum is fascinat de Unity, fac bani, avansez, upgradez, e cel mai fain AC pe care l-am jucat, imi place mult ideea cu upgrade-ul, are ceva din Shadow of Mordor si la asta dar si la combat, asa mi se pare.

 

tare de tot oricum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

am terminat de renovat complet Cafe Theatre, am facut toate misiunile Cafe Theatre si am cumprat toate Social Club-urile, adica cele 7, acum imi vin banii garla, peste 100.000 de Franci, la 18 minute, ceva de genul asta :D Deci si-a cumparat baiatu armamanet si echipament la greu, sunt nivelul 5 la evolutie (imediat fac 5 diamante din alea la asasin), arme la fel si full upgrade si abia am inceput campania, practic, le-o dau epic :) Final boss va fi o joaca cred.

 

abia astept sa deblochez toate armele si echipamentele alea, ca acum banii nu sunt o problema

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pare interesant

 


hardline este urcat pe store(insa n-are buton de download) , deci nu cred ca o sa se poata juca pe psn din cauza faptului ca storeul psn se actualizeaza o data pe saptamana (miercurea) 

 

pe xbox este deja ON.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai si cand plm il dam si noi jos ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai maine cred, cum am zis , maine, "pt ca" atunci se actualizeaza psn store(baga si mocaciunile de luna asta) ,probabil au un om pt treaba asta..

pe xbox live se actualizeaza si in fiecare zi daca este nevoie, sa nu mai zic ca o cadere de retea dureaza maxim cateva ore pe xbox live, pe cand la sony dureaza cateva zile..


de ce plm atunci cand tastez cuvantul " C A C I " , folosit pt expresia pt ca , apare gatesti ?! =))

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce ? n-am idee, chiar ma intrebam ce tot ii dai cu gatitul, dar am pus-o pe seama faptului ca esti racit si n-am zis nimic.

 

s-o fi pus vreun filtru, habar n-am.

Share this post


Link to post
Share on other sites

se pare ca deja au inceput sa-l joace :D

 

la mine este abia la 35% download / install

 

10980724_791369194264280_309441359131398

Share this post


Link to post
Share on other sites

o sa il dau si eu jos sa vad care-i treaba.

 

am avut un glitch naspa in Unity, am ramas blocat pe o cladire in mijlocul misiunii si m-au omorat fara drept de apel, a trebuit sa o iau de la capat pentru ca nici nu a savat nimic, deci ... Ubisoft, in afara de asta, are cateodata frame rate drop, complet aiurea, rusine frate. Ma rog, trec peste ca e prea fain jocul in rest, dar e cam nesimtire sa lasi un asa joc, cu bug-uri de genul asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

coaie tie ti se dscarca Hardline de pe store ? cica mai dureaza 7 ore lol, ce ... mea, deja au picat serverele ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mie mi s-a descarcat, acu' am ajuns acasa, ma pun acum pe el si vad ca joaca lumea

Share this post


Link to post
Share on other sites

cacat, a descarcat tot, am intrat in joc insa acum sta la 24% sa instaleze, nu mai am rabdare in seara asta.

 

zi-mi, vad ca esti on line pe Hardline, cum e ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

bai daca asta este varianta finala eu nu sunt impresionat (totusi este un beta , in general mult mai slab decat varianta finala), BF4 este the shit 

 

modul preferat de joc ramane tot Conquest , insa aici nu prea mai pui baza pe vehicule (masini, motorete, elicopter) , cam se pune accent pe infanterie

customizarile se fac pe baza de dolari (practic ii zice altfel la experienta) , armele si stilul de joc dupa parerea mea duc spre Call oF Duty , iar grafica este sub BF4 (insa este beta) , singurul plus ar fi fluiditatea (pare mult mai fluid)


cert e ca daca te mai obisnuiesti putin cu stilul de joc incepe sa fie mai okis, insa nici pe departe la fel de misto ca BF4, betaul asta pare un joc de copii  
 
daca varianta finala o sa fie tot asa eu sunt dezamagit (iar o sa-l iau ca si pe COD AW ca sa joc campania si cateva ore online), oricum nu o sa il cumpar day one.
Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cac pe voi ma. Nu inteleg cum dracu aveti atata timp liber :)) Ca as baga si eu un BF

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

am lasat o mai moale in ultima vreme cu jocul,devine foarte frustrant la un moment cand ajungi la un anumit nivel si in bataliile random dai numai peste oligofreni sau incepatori

 

probabil o sa intru in ceva clan sa ma axez mai mult pe clan wars,desi nu suport sa stau la sedinte tactice,antrenamente si alte cacaturi

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu cred ca este prea minunat (pe termen lung)  , dar este exclusiv ps4 asa ca fuck it , vine luna asta si n-are cum sa fie mai prost decat BF hardline beta 

 

bai , chiar apropo, cand spotezi un adversar in Hardline si joci cu infractorii (deci nu cu politistii) , nu il arati cu degetul aratator ci cu cel mijlociu :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

la mine inca nu s-a instaat si am renuntat, poate diseara, ma pis pe el, un gunoi de beta a stat o zi la download si inca 5 ore sa instaleze ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cac pe el si pe Dice si sa ma linga in cur apasat, ia ca ma enervez si nu le mai cumpar nici varianta finala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai Dice in cazul de fata este "publisher" , visceral este creatorul , iar EA este mama si tatal lor (practic i se pupa mana spre aprobare proiect :D )

 

DICE o sa faca BF 5 


anul viitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai, n-apare Crysis 4? Cele 3 mi-au placut, pacat ca-s scurte. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.