Jump to content
Sign in to follow this  
dy2

PS3, PS4, XBOX, PC

Recommended Posts

cum ... mea l-a terminat?, este exclusiv PS4 si vad ca se lanseaza pe 20.02.

 

sau se poate lua de pe store, in digital ? ca n-am verificat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt multi cu relatii in industria asta,se fac multi bani si deci si multe relatii..

 

Eu nu ma grabesc, cand se lanseaza il iau, e posibil sa fi banat daca il joci inainte de lansare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt multi cu relatii in industria asta,se fac multi bani si deci si multe relatii..

 

 

Zise krebs ducand gheara la cioc ðŸ”

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum se lauda unul ca l-a luat de la emag.

A pus si poza cu discul.

E vorba de consolegames.ro, acolo este un topic cu ce joc ti-ai luat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa ma suga, astept sa il iau de pe olx, uite asa  -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bre domi,tu cum plm ai facut ultima misiune de la LT?

 

Aia cu 4k asisted damage?sa ma cac

 

Am intrat cu elc amx in pluton de t10 cu frate miu,si tot n am reusit mai mult de 3k

 

E mega distractiv in schimb,sa vezi cand te pui langa un maus sau e100 si n are ala ce sa ti faca,ca n au gun depresion sa te loveasca lol

 

Multi nici nu te baga in seama,desi am reusit sa dau track de ex la Fv td ul de 10

 

Nu stiu,mai incerc.probabil mi at trebui ceva light in genul lui Ru de 8

 

In orice caz,absolut nimeni n a comentat in joc ca intru cu elc in 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

bai krebs cum e Dying Light  :o  :o  :o extraordinar, deci n-am cuvinte.

 

apropos, dupa ce descarci jocul, nu mai ai treaba cu contul ala, intri imediat cum dai download pe contul tau normal si de acolo il joci, de pe contul tau, deci toate trofeele si etc se aduna pe contul tau. Poti sa il joci forever, doar ca na, daca stergi din greseala contul, nu il mai poti descarca a doua oara.

 

o sa iau tot de la asta si The Order, e foarte bine asa, iar tipul are numai recomandari bune.

 

daca il vreau musai si pe disc, astept sa scada pretul si il iau apoi pt colectie, intre timp il joc insa, nu stau sa astept sa apara discul in romania :D

 

edit: multumiri speciale fratelui RaRes, care m-a ajutat si a platit prin PayPal, you da real MVP  -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da stiu metoda, mie nu-mi place metoda.

 

eu vreau sa am jocul , nu sa fie imprumutat/inchiriat.

 

spor la jucat !

lumea ce l-a jucat deja din ianuarie a fost multumita.

inca una, pe simt :D


Share this post


Link to post
Share on other sites

edit: multumiri speciale fratelui RaRes, care m-a ajutat si a platit prin PayPal, you da real MVP -_-

Diaspora rulează :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bai nene cum e Dying Light asta, m-a epuizat psihic, deci cred ca jucat cu casca din aia VR, faci infarct.

 

si hai ca ziua mai e cum mai e, dar cand se lasa noaptea, e stresu' la 100%.

 

oricum, grafica e spectaculoasa, plus open world cu zombie.. ce poti sa vrei mai mult :D

 

Dying.jpg

 

ps4-game-6930_mid_img5.jpg

 

FINAL_evening02_jpg.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa te vad ce o sa mai razi dupa ce incepi Dying Light... mie deja mi a scurtat viata jocul ala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu cred ca dramatizezi putin :D


din ce am inteles sistemul este pe genul SOM , adica la inceput cam fugi pana iti deblochezi anumite skilluri , dupa care incepe sa fie mai usor

Share this post


Link to post
Share on other sites

las' ca vezi tu cand te anunta ca night is coming si esti la 2 km de un safehouse, doar cu o teava ruginita, printre creaturile alea care ies doar noaptea si daca te spoteaza e one hit kill, pe langa zgmotele si chestiile care se intampla prin jurul tau, in bezna, si singura lumina e lanterna pulii (care cred ca e ceva gunoi luat din kaufland, cu bec de 2 vati), pe care daca o aprinzi, vezi tu la 2 metri in fata, dar te vad si zombalaii da la un km distanta.

 

n-ai fugit asa in viata ta, trust me :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

citeam pe un forum ca pana la un moment este bine sa joci mai mult ziua(in joc) , caci noaptea este mai greu , asta pana incepi sa-ti dezvolti personajul , dar cum zici si tu , nu mai e mult pana departe :D

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai gandeste-te ce fun e noaptea, ca daca printr-un miracol nu mori, primesti puncte de skill si te lauda ca "you survived the night", de parca ai fi facut cine stie ce chestie speciala... deci noaptea e alt joc, e simulator de moarte prin diferite feluri, pune stres pe tine de te caci pe tine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) suna bine

 

dar prima oara imi iau the order 1886 ,chiar daca tine maxim 1-2 zile de jucat cateva ore ,am inteles ca-i foarte misto , printre altele ruleaza 4xMSAA ,destul de greu pt un PC normal la rezolutii asemanatoare :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

si p-ala il vreau, iar e o perioada din aia cu multe jocuri ce apar, dar prea putin timp de jucat.


asa scurta e campania la Order ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.