Jump to content
Sign in to follow this  
dy2

PS3, PS4, XBOX, PC

Recommended Posts

ma enerveaza ca star wars ala nu are single player, mie imi plac si campaniile.  Grafica arata misto. 

Ma gandesc sa iau si un PSP4, dar astept sa apara ceva UHD .. se zvoneste ca poate lanseaza versiune UHD inainte de craciun.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu poate Ps4 sa duca un joc 4K

Defapt , ca tot pomeneai, star wars asta de iese o sa fie 900P pe ps4 si 720P pe xbox one , diverse filtre si upscale

Share this post


Link to post
Share on other sites

s-a anuntat noul GT , cica :

 

 "doua campionate aprobate de FIA, unul pe tari si unul pe producatori, in care jucatorii se pot intrece pe tot parcursul anului. Cei mai bine clasati jucatori vor pleca acasa cu premii oficiale (chiar si fizice) FIA."

 

"Polyphony Digital ne asigura ca vom putea trai experienta completa a unui pilot de curse cu ajutorul Playstation VR. "

 

https://www.youtube.com/watch?v=e4g8YRWxSUc#t=111

 

un nou exclusiv ps4

 

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

am terminat seria Uncharted , foarte misto si de jucat pt cei cu ps4 daca n-au jucat-o pe ps3

 

si ne apucam de asta :)
 

12063383_916236445110887_729052158713120

Share this post


Link to post
Share on other sites

asa umbla vorba , c-ar fi misto !

 

joci cu doua personaje , un el si o ea , unul brutal , altul stealth , peste care adaugi un fel de GTA cu carute , un Bell + Karll Marx + Dickens + regina Victoria + Londra din 1800 in plina revolutie industriala :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e naspa, mai naspa decat unity si e plin de bug-uri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nup, este doar mai slab in unele cazuri pe partea grafica, insa pt asta au optat ca jocul sa mearga fluid si ok, am intalnit si eu un bug , insa era o secventa dintr-un filmulet , deci nu in gameplay.

 

la general si in perioada asta de lansare Unity era aproape de nejucat, dupa 2-3 luni de patchuri l-au adus pe linia de plutire , a fost un proiect mult prea ambitios pt a fi terminat in doar 1 an de zile..

 

cred ca d-asta tot amana si ei Division , ca sa le iasa cat de cat..

 

din ce am inteles , jocul acesti luni o sa fie Fallout 4

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=k3IlHBBGCIw

 

https://www.youtube.com/watch?v=ADLmbl-db2Y

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Harta noua la BF4 :D

 

 

 

e misto atmosfera pe timp de noapte din AC S

 

12235049_921016384632893_269468911646822

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu ma joc Fallout 4 acum. Am terminat Witcher 3 luna asta. Witcher imi mergea perfect, Fallout cam sacadeaza in fullhd, abia s-a lansat si cred ca tre sa astept vreun update.

Share this post


Link to post
Share on other sites

il joci pe xbox ? am inteles ca pe ps4 nu sacadeaza (sau invers, nu mai retin). oricum, mi se pare cam de cacat grafica pentru 2015. Insa e misto povestea, o sa il bag si eu pe asta. M-am uitat la ceva walkthrough pe yt, in unele cut-scene-uri zici ca-i joc de 2005

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe PC. Pai daca n-ai jucat nici un Fallout pana acum, nu cred ca iti va place.

Share this post


Link to post
Share on other sites

plm, din ce am vazut, cred ca o sa imi placa, sunt fan din astea post-apocaliptice. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aveti vreunu el capitan asta? Merita sau imi citeste cum se plang unii prin reviews?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am jucat toata seria de Fallout si mi-a placut foarte mult. Chiar imi era dor de el. Nu stiu daca o sa te obisnuiesti cu stilul de joc, chestia aia cu VATS e chiar foarte misto dupa parerea mea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aveti vreunu el capitan asta? Merita sau imi citeste cum se plang unii prin reviews?

 

da, il am eu pe MB Pro si merge foarte bine, e mai fansnetz decat Yosemite. Nu am nici o problema, nu mi-a vazut nimic.

Am jucat toata seria de Fallout si mi-a placut foarte mult. Chiar imi era dor de el. Nu stiu daca o sa te obisnuiesti cu stilul de joc, chestia aia cu VATS e chiar foarte misto dupa parerea mea.

 

m-am uitat la walkthrough cateva misiuni, nu e nimic special fata de ce am mai jucat in genul asta, e chiar misto ideea si parca mai vazusem in ceva jocuri faza asta cu critical hit, vats ala de zici tu. dar mi se pare dpdv grafic depasit. Ai ajuns in diamond city ala, la det. Nick ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai nu e vorba de depasit, asa e jocul creat cred, de a da impresia de vechi, stil anii 50. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw, cel mai cretin joc al anului cred ca e Metal Gear Solid 5, krebs, ai apucat sa joci ? e un gunoi repetitiv si complet cretin, eu am ajuns la faza cu Quiet, dar deja mi s-a luat, acealeasi misiuni mereu, du-te acolo, salveaza-l pe ala, distruge aia, iesi din zona, ma pis pe el. si faze de cacat cu cutia aia, dialoguri imbecile... mortii lui


Pai nu e vorba de depasit, asa e jocul creat cred, de a da impresia de vechi, stil anii 50. 

 

da ma nebunica, nu la atmosfera ma refer, aia e foarte tare vintage asa, plus ideea apocaliptica, ma refer pur si simplu la grafica. cum ziceam, unele cut scene-uri sunt de toata jena. Pai sa vezi cum arata the rise of the tomb rider... sau dying light

 

ma rog, eu l-as juca oricum, imi aduce aminte si de seria Metro daca le-ai jucat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu cred ca asa e jocu facut sa fie, grafica lasata asa intentionat pentru fanii jocului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw, cel mai cretin joc al anului cred ca e Metal Gear Solid 5, krebs, ai apucat sa joci ? e un gunoi repetitiv si complet cretin, eu am ajuns la faza cu Quiet, dar deja mi s-a luat, acealeasi misiuni mereu, du-te acolo, salveaza-l pe ala, distruge aia, iesi din zona, ma pis pe el. si faze de cacat cu cutia aia, dialoguri imbecile... mortii lui

 

 

 

LOL , la ce vanzari a avut si cate laude .. te-ar linsa fanii seriei :)))

 

eu nu mi l-am luat ca nu mi-a placut nici ground zero :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.