Jump to content
Sign in to follow this  
dy2

PS3, PS4, XBOX, PC

Recommended Posts

s-a terminat smecheria

 

red dead redemption 2 trailer

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, e mega smecher !

iti dai seama ca asa o sa arate pe PS4 PRo :) , in rest o sa se tot taie din detalii.. vezi mafia 3, BF1..tot ce iese nou..

ti-am zis ca te-ai grabit cu PS4 ala

Share this post


Link to post
Share on other sites

plm, o sa iau si eu Pro probabil, mi-am furat-o, ce sa fac. dar nu puteam sa stau atat fara PS...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred că o să mi vand contul de wot,nu m am mai jucat de un an și ceva,nu mai am timp,plus ca probabil mi am pierdut tot skill ul

Share this post


Link to post
Share on other sites

la cat se vinde asa ceva ? de curiozitate, ca n-am jucat wot niciodata oricum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Habar nu am,depinde mult de tancurile pe care le ai,numar,nivel ,ramuri cercetate deja si foarte mult statistica pe care o ai

Share this post


Link to post
Share on other sites

fuck you! am uitat sa l comand.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ps4 slim e acelasi rahat cu ps4 pro? 

 

ah m-am lamurit, nu sunt. 

Edited by Scufi

Share this post


Link to post
Share on other sites

PS4 SLIM = PS4 STANDARD.

luna viitoare iese PRO , ia d-ala daca vrei consola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e misto BF1 , cred ca o sa fie si mai misto pe PRO, insa tot mai amuzant era BF4..

TOW missile din LAV , elicopterul de atac si bonus un kill cu pistolul pe un littlebird ce ma urmarea insistent :))

*pt cine nu cunoaste TOW missile-ul il conduci pana la tinta, insa trebuie skill :P

 

 

hai si un kill pe zepelin cu sniperul , fix pe sofer :P asta-i din BF1

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

La mine e ok , nu stiu ce sa zic.


14713712_1148621218539074_14329224366314

 

 

14721450_1148620715205791_15746532492294

 


parca in meniul asta se vede cumva dublat scrisul , dar nu ma deranjeaza :P

14729371_1148741941860335_14974134277730


banuiesc ca la asta faci referire ?!

14721637_1148744555193407_75402256132536

Share this post


Link to post
Share on other sites

mersi bro, da la asta ma refer, la mine se vede dublat oarecum si acolo unde este nivelul personajului, dar eu is noob, abia level 25, la tine apare altceva acolo in dreapta sus, insa si acolo apare cumva ghosted, dublat gen, foarte putin sesizabil insa pe mine ma enerveaza ca nu era asa inainte de update.

 

sa-i vad.


in meniuul de inventory nu imi dau seama, ai pus poza rezolutie f mica si nu se observa

Share this post


Link to post
Share on other sites

fratello Krebs, deci m-am suparat pe division si am bagat tare de tot, asa incat am ajuns la 30, am depasit de fapt si mai am vreo 5 misiuni pana la sfarsitul campaniei.

 

acum mi-am cumparat un LVOA-C High End, care rupe fara in toti, probabil ca o sa termin restul de misiuni, campania adica intr-o ora gen. cine a mai auzit, high end la jumatatea jocului :P e ridicol de usor deja.

 

 

acum nu inteleg ce vrea cu gear score ala, LVOA-C asta are 163 gear score si mai e cu world tier ceva.

 

acum eu ce fac, termin campania in tier asta sau tre sa intru in alt tier ? practic de acum tre sa muncesti ca sa iti cresti gear score banuiesc.

 

ah si solo am reusit performanta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai gear score ala te ajuta in MP , in principiu in dark zone , primele nivele sunt pt gear score mai mic (minim 160) si cele din DZ5-6 pt maxim (255) , dar pt asta trebuie sa joci multiplayer si sa ai squad , altfel o sa te omoare toti fara sa se chinuie prea mult .. conteaza foarte mult si pe ce set de gear o sa mergi.. partea de MP este mult mai grea si mai stufoasa..practic joci altceva fata de campanie.


cred ca o sa fiu si eu pe acolo vinerea viitoare

 

https://www.facebook.com/events/285544905173528/


cel putin o sa vad diferentele intre consola standard si cea PRO cu HDR on / off.. sa stiu daca mi-am luat teapa prea mare ca m-am grabit cu tv-ul..

cica cel mai tare tv de pe piata la ora asta pt consola , cel mai bun input lag si cel mai valabil HDR este LG B6 Oled..

adica asta :

http://altex.ro/televizor-oled-smart-ultra-hd-webos-3-0-139cm-lg-oled55b6j


este impresionant cat de subtire este de la jumatate in sus ..


cred ca il poti rupe la transport naibi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai gear score ala te ajuta in MP , in principiu in dark zone , primele nivele sunt pt gear score mai mic (minim 160) si cele din DZ5-6 pt maxim (255) , dar pt asta trebuie sa joci multiplayer si sa ai squad , altfel o sa te omoare toti fara sa se chinuie prea mult .. conteaza foarte mult si pe ce set de gear o sa mergi.. partea de MP este mult mai grea si mai stufoasa..practic joci altceva fata de campanie.

cred ca o sa fiu si eu pe acolo vinerea viitoare

 

https://www.facebook.com/events/285544905173528/

cel putin o sa vad diferentele intre consola standard si cea PRO cu HDR on / off.. sa stiu daca mi-am luat teapa prea mare ca m-am grabit cu tv-ul..

 

cica cel mai tare tv de pe piata la ora asta pt consola , cel mai bun input lag si cel mai valabil HDR este LG B6 Oled..

 

adica asta :

 

http://altex.ro/televizor-oled-smart-ultra-hd-webos-3-0-139cm-lg-oled55b6j

este impresionant cat de subtire este de la jumatate in sus ..

cred ca il poti rupe la transport naibi..

 

 

sa faci un video de comparatie sau screenshot de fapt, intre ps4 si ps4 pro, sunt curios. apoi ma gandesc si eu daca upgradez, insa eu nu am tv 4k, asa ca nu stiu ce sa zic.

 

astept sa scada pretul la 4k, ca vreau tot Sony, tot 140cm minim, preferabil 165 si neaparat cu HDR, acum is f scumpe in ... mea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sony cel putin momentan , nu are panou OLED.. ci panou IPS.. cica e mai slab.

chiar si la fullHD sunt diferente mari cu PRO-ul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krebs, ti-a facut SONY-ul update, TV-ul ma refer ? azi a facut la mine si cica e un update special pentru compatibilitatea cu PS4 si PS4 Pro, legat de HDR si in general o optimizare cand esti in picture mode "gaming" etc:

 

http://www.forbes.com/sites/johnarcher/2016/11/08/new-sony-tv-update-makes-ps4-ps4-pro-and-xbox-one-s-gamers-die-less/#713d3286454a

 

bine nu stiu cum ne afecteaza pe noi ca nu avem HDR, insa zic baietii pe forum ca ar fi o imbunatatire gen, pe partea de imagine si gameplay legat de input lag si altele, chiar si la modelel 2016 sony fara HDR.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si al meu a facut un update, ieri , am varianta video HDR acum dupa update, insa imi anuleaza game mode.. Vad cand o sa pun pro-ul in actiune, dar daca jocul nu are patch ruleaza fix ca ps4 vanila..Fara HDR si 4k , ruleaza chiar si in frecvente de ps4 normal pe procesor si gpu ca si consola ( la pro ma refer)

Share this post


Link to post
Share on other sites

vezi sa faci review cu ps4 pro, sa ma convingi :D screen shot si tot ce trebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vad ca si modelul meu apare in lista aia(x85) si update-ul de FW (3.533) este valabil pt el , dragut din partea lor.. ce sa zic.. 

vineri am si eu consola, am inteles ca deja altex a livrat de azi precomenzile la ea, insa nu sunt inca patchuri scoate oficial pt jocuri ,asa ca nu ai pe ce sa o testezi decat dupa ziua de 10 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.