Jump to content
Sign in to follow this  
dy2

PS3, PS4, XBOX, PC

Recommended Posts

Haha, NFS Rivals. Va astept la un Nurburgring, in GranTurismo. Daca va simtiti in stare sa conduceti intr-un simulator pe bune. Pentru ca automobile  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

o sa iasa driveclub pt ps4 , grand turismo momentan doar pt ps3..

dar este destul de fun si Rivals.

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Invarti cutitul in rana, jeleu. Inca stau in apartament. Dar in cateva luni tot imi fac eu o camera doar pentru Playseat-ul ala. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

bai e misto KZ SF mp  mai ales cand ai cativa "prieteni" si mai sunt active si party chaturile unde se vorbesc si vrute si nevrute (nu sti cand trece timpu), dar nu-i usor ca si joc

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu nu va urasc, eu n-am placeri d-astea cu jocuri si ps-uri 3,4 sau5

 

 

nu ma gandeam  ca voi scrie pe topicul asta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici eu n am avut. Dar de prind un joc bun uit de lucru toată ziua.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jucati Tomb Raider pe ps4 sau Xbox one ori ca ultima varianta PC ULTRA (desi nu-i acelasi nivel grafic din pacate)  si o sa vedeti daca va place sau nu fenomenul :)

 

apropo de grafica :

http://www.youtube.com/watch?v=P0PW_VGtKAI

 

 

dar trebuie rulat in 1080p clipul

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu l-am terminat pe PS3, ar fi culmea sa mai dau vreo 260 de lei ca sa il joc pe PS4, fie si cu grafica imbunatatita.

 

Daca era ca la upgrade-uri, BF4 sau AC4 sa platesc 10 lire, pentru cei care au cumparat deja jocul original pt PS3, mai intelegeam, dar asa, du-te-n plm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

se gaseste si pe la 150ron  jocul pt ps4, ideea era alta, tu /eu l-am jucat , n-are rost "targul" :)  recomandarea era facuta pt unul care vrea sa vada despre ce e vorba cu joacele astea..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krebsule, mai ai magazin de piese ? am lasat scutul fata motor, intr-un damb/sant/sleau, ca m-a mancat in fara sa o ard Ken Block style pe stardute si l-am facut cacat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu mai am magazin , sunt casa de comenzi :)))

scutul ala nu-i decat oe probabil , asa ca-l poti comanda de oriunde , pretul e cam tot ala. 

 

probabil ca de asta vorbesti :

http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=NJ51&mospid=47760&btnr=51_5089&hg=51&fg=75

 

198.png

 

 

http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=NJ51&mospid=47760&btnr=51_5212&hg=51&fg=75

 

http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=NJ51&mospid=47760&btnr=51_5211&hg=51&fg=75

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

700

 

Mai bine intrebi la dezmembrari. E un rahat de scut, nu trebuie sa fie nou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, 700 parca am dat si acum 2 ani, ca e al doilea... nu scutul ar fi problema, ci mecanicii pulii, care in romania merg pe stilul smuls, ce conteaza ca are suruburi, oricum statea pe prietenie acolo.

 

mdea...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fost-au acestu Pole om nu mare de statu, mânios ÅŸi degrabă varsatoriu de scut nevinovat. 

 

:lol:

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fost-au acestu Pole om nu mare de statu, mânios ÅŸi degrabă varsatoriu de scut nevinovat. 

 

:lol:

pai tu stii cum statea, ca ai vazut cand fusei la corporatie la tine.

 

mno, ma duc la sala si apoi joc Battlefield, ca prea am somat zilele astea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kreeebsuuuleeee, am belit ...-n fara la Battlefield 4..

 

deci nush cum cacat am facut ca am dat restart previous mission sau ceva de genul asta si nu am fost atent la mesaj, in concluzie s-au sters salvarile cu progresul in campanie si acum trebuie sa o iau de la misiunea 3 din nou, imi vine sa inebunesc  :bashwall:  :bashwall:  :censored:

 

acum, in PS3 am salvarile ca am jucat pana aproape de final, exista vreo metoda sa import salvarile din PS3 in PS4 ? intelegi ce zic ? deci sa nu  iau de la capat, sa pot continua pe PS4 unde am ramas pe PS3.... asta daca nu le-a sters fii-miu intre timp de acolo.

 

sa-mi vad una ce spume am... practic trebuie sa incep iar de la misiunea aia unde trebuie sa merg cu barca pe nava Titan, sa omori pe acolo, apoi sa te intorci cu barca pe Valkire etc etc etc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole nu ai ce sa faci,daca aveai ps plus iti facea automat backup la salvari,online,pe profilul tau

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai si dupa ce imi fac contul ps+, nu pot intra de pe ps3 si sa fac salvarile ulterior ? si apoi cand intru pe ps4 sa fie in regula ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teoretic ar trebui sa mearga,adica stiu sigur ca-ti importa trofeele,dar sigur nu stiu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.