Jump to content
Sign in to follow this  
dy2

PS3, PS4, XBOX, PC

Recommended Posts

Pai aia e, ca fugi ca iepurele si nu poti sa te aperi,suspans si puzzle pe fondul unui azil plin de psihopati, cam asta-i jocu'

 

daca e sa aleg un horror game misto, Dead Space 2 ar fi, mi se pare prea jmeker.  :D 

 

oricum, am vazut cum se termina outlast la un prieten si... plm, nu fac spoiler dar ca puula,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joaca 3-u ,e mai misto, se poate juca si co-up, adica 2 :) cica pt cei fricosi. Eu le-am terminat pe toate 3, primul e prea repetitiv in nava aia

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am evoluat putin in Outlast, cred ca sunt undeva pe la sfarsit deja, am omorat si un psihopat care "mi-a taiat" degetele si am scapat de azil :) dar am dat de alt tartor..o arde pe religioase ,combinat cu spiritism..

dupa ce mori de cateva ori nu mai pare atat de sinistru' jocu'

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

pe mine ma enerveaza Outlast, mai ai, aia cu taiatul degetelor e pe la jumate mai degraba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bre Sly, ala cu tancuri e cam aiureala , sunt multi care baga bani si nu prea ai ce sa le faci , doar esti si tu pe harta :) prin tufisuri..

 

cam asa si cu War Thunder (free ps4) 

http://www.youtube.com/watch?v=UE1_gcIrb_U

 

dar macar la asta se joaca pe echipe.

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol

 

pai ai posibilitate sa joci random,pe echipe 15 pe 15

 

poti juca in plutoane,clan wars etc

 

e foarte complex.cat despre bani,intr adevar sunt care investesc sume mari da si tu ti le poti dezvolta daca ai rabdare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu ma joc tancuri de multa vreme. 

 

Paiutz, pai ce treaba au banii, ca doar nu iti cumperi cu bani un super tanc, si apoi joci contra alora cu tancuri amarate, ca nu se poate asa ceva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apropo de asta cu bagatul de bani in astfel de jocuri, aveam un coleg in liceu care se juca un d-asta de strategie la modul obsedat, conquer sau nu mai stiu cum. Si tot asa isi crescuse caracterul in 2-3 ani si ce-a zis el, macar sa il vanda sa faca ceva bani.

 

Vine unu` la el sa il ia de acasa cu masina, colegu` meu era prin gradina nu stiu ce facea dar pana la urma pleaca cu ala. Bineinteles ca i-a dat parola si pl bani, l-a lasat pe asta in cizme la cuca macaii pe jos, fara bani fara nimic si plin de pamant. Mai joaca-te drace.

Edited by Laur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laure, p-asta n-o cred bre, ma scuzi.


 

 

 ce treaba au banii, ca doar nu iti cumperi cu bani un super tanc, si apoi joci contra alora cu tancuri amarate, ca nu se poate asa ceva.

 

eu nu-l joc, nu ma atrage , am un prieten care-l juca pe laptop (de la el am vazut cate ceva, era slab oricum ca si nivel,stiu ca se plangea de astia de cumpara)

 sunt sigur ca este ceva ca si la Warframe , trebuie sa joci sa-ti iasa ochii din cap ca sa evoluezi sau sa "cumperi" , astfel ma joc pe unele harti cu unii de au de toate , iar eu trag cu pistol cu damage aproape zero :) dar o sa cresc eu...ca am cativa in clan destul de dezvoltati

stiu ca pe xbox one este lansat WOT

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu o sa sterg warframe ala, nu-mi place... eu abia astept bai nene The Division si Watch Dogs, am mai scris de vreo 5 ori, dar nu mai am rabdare plm.

 

Nu inteleg de ce au lansat asa repede PS4, cand sunt disponibile acum doar 3 maxim 4 jocuri decente pentru ea, alea adevarate abia de prin septembrie 2014 apar. bag pla in pyzda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ca esti tu batran, lol !

 

si batranii mint cateodata =))

P-o-l-e , bre , e misto mah Warframe , daca-ti plac MMORPG

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

paiut, la fel de interesant precum o diaree in tramvai.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gãinaţ Laure, gãinaţ. Diareea-i pt oameni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ba , voi n-aveti treaba cu acest topic ,  valea !


paiut, la fel de interesant precum o diaree in tramvai.

 

batrane , mai da-te in plm.

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai ca iese taranul din el la iveala. Gaina cu pwla, am vazut-o si p`asta.

 

Mai baga ma, doar atat ai invatat in ghetouri?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce aveti mai cu paiu, care-a ascultat mai mult salam decat a mancat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.