Jump to content
Sign in to follow this  
dy2

PS3, PS4, XBOX, PC

Recommended Posts

bag picioarele, sunt la un mega boss fight cu Augustine aia, sa-mi bag pla daca inteleg cum o distrug, i-am dat knock out de vreo 3 ori, insa tot face respawn. Pauza. cred ca-s aproape de final gen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pole, eu am jucat mult side missions  , n-am prea avansat in main story prea mult (abia ce mi-am luat neonu' ) , m-am apucat si de dlc-ul cu paper trail (contentul bonus cu misiuni extra)

 

Intre 2 pusti de 10 ani.

 

 

cam toti "prietenii"  mei din lista ps4 sunt cu varste intre 30+ - 50 de ani , cu neveste ,copii , insa da , e plin si de copii dar cine-i baga in seama , online .

 

si ma refer aici la chat party , caci in Bf4 multiplayer inevitabil dai peste ei 

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

cum ai dat jos dlc-ul, pe mine nu ma lasa sa trec de faza cu data nasterii, pe www.infamouspapertrail.com ala

Share this post


Link to post
Share on other sites

iti faci cont sau te loghezi cu contul de facebook pe site, dupa care adaugi contul psn (pt sincronizarea contentului cu consola ta) , mai apoi intri in joc faci prima misiune si o sa-ti downloadezi misiunile ..e putin complicat , faci cumva pe detectivul ca sa deblochezi noi misiuni (treaba dureaza cam 6 saptamani, apar misiuni noi in fiecare saptamana)

 

asta-i semnul de pe harta

 

2uswo5y.jpg

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

plm, deci am facut toate alea, am intrat in joc dar nu am semnul ala pe harta... am mai si dat abandon mission la boss fight...


edit:

 

ah, gata, am rezolvat, gasit si misiunea :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

bag picioarele, sunt la un mega boss fight cu Augustine aia, sa-mi bag pla daca inteleg cum o distrug, i-am dat knock out de vreo 3 ori, insa tot face respawn. Pauza. cred ca-s aproape de final gen.

 

cred ca esti la primul boss(am vazut ca ai 8% progres general / trofee) , ai abilitatea ingerului ?!

daca-i cum zic eu , mai ai destul de jucat, eu acum am 45% progres pe general , si 90% progres pe main story . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum da fiu la primul boss ma. Mie imi arata progres 48%. Am deja inger power, video power si sunt la boss fight cu Augustine. Aia de la inceput care te aresteaza.

 

Am mai avutt boss fight Inainte, cu dracu ala mare in lumea aia virtuala.

 

Ultima misi7ne a fost quid pro quo, unde moare frate su.

Tu unde ai ajuns mai exact ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu am batut-o p-aia , dupa ce m-a turnat delicventu' ala (si-a murit fratele), insa a scapat cumva si trebuie sa o bat iar


ma bate gandu' sa-l termin si cu bad Karma 

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

DA, pai exact acolo sunt si eu.

 

i-am dat knock out de vreo 2 ori, apare triunghiul ala de apasat, ii dai un picior dar isi revine iar, plm, m-am plictisit la un moment dat, probabil trebuie sa i-o dai de mai multe ori, nu stiu, ca nu apare linia aia de viata sus, ca la ceilalti bossi.

 

ma enerveaza ca te obliga sa folosesti doar smoke powers, plm, ceea ce e cretin. eu mi-am folosit shardurile sa fac upgrade la neon powers in principal, ca ala imi place mie cel mai mult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai dupa ce o bati cu smoke , iti distruge dispozitivele de smoke si te incarci cu video :) 

eu am incheiat ciclurile cu "fatalitatile" fiecarei abilitati 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ah cool atunci, doar ca dureaza prea mult fight-ul, plm, ma plictisesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu l-am terminat , mi-am luat si premium la bf 4 , sunt imense hartile din naval strike , nebunie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu mai jucat de duminica... la bf presupun ca te referi doar la mulyiplayer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da , la MP refer .

 

Acum pe langa pachetul standard am China Rising, Second Assalt , Naval Strike . Mai urmeaza inca doua pachete si cam gata, cert e ca sunt misto hartile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ai reusit sa rezolvi cazul Pole ?!

la misiunea din patch !? :) eu m-am enervat teribil, dar am reusit...trebuie sa gasesti traking signal code si sa-l introduci pe telefon in site-ul infamouspapartrail.com evident in contul tau.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lasa-ma ca-s plin de nervi, am facut paper trail ala, acum trebuie sa bag codul ala, insa am pierdut tot progresul din ultima misiune din campanie, aia in care ma bat cu augustine si acum trebuie sa o iau de la capat.

 

plus ca misiunea din Paper trail este fix la polul opus pe harta si trebuie sa zbor de-mi vine sa vomit.

 

ma rog, acum studiam evidence alea pe site si nu stiu ce cod trebuie sa bag in telefon, tracking signal... banuiesc ca este undeva in clues alea din portofel.


edit:

 

ah!

 

zi-mi si mie ce plm de update isi face BF4 de peste 1GB ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

este update pt noul dlc  ,naval strike , adica sa-l poti adauga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bre, is la al doilea boss fight cu Augustine, dupa ce am urcat in turnul ala.

 

i-am dat-o o data si acum s-a transformat in ceva mega monster shit ca un crab asa si tot adun puteri noi de la ingerul ala, foarte tare :D 

 

sper ca nu se termina dupa asta jocul, ca asa pare :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

plm, l-am termnat :(

 

o sa ma apuc de misiunile secundare si paper trail

 

prea scurt.

 

care-i treaba cu alea 5 ore in plus de gameplay ? parca ziceai ceva tu

 

edit: sau alea 5 ore de gampley in plus is de fapt Paper Trail....

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

edit: sau alea 5 ore de gampley in plus is de fapt Paper Trail....

 

Dap , se dau cu portia , pe saptamani 

 

Dar trebuie sa ai si rabdare , caci e ca si cum te-ai uita la tvr la un film pe episoade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

oricum, mi s-a parut foate scurt jocul. Misto, insa prea scurt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

este scurt , intr-adevar


eu mi-am upgradat personajul la maxim , de am ramas cu puncte karma nefolosite

Share this post


Link to post
Share on other sites

ia-ti niste graunte pe punctele alea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cred ca esti la primul boss, ai abilitatea ingerului ?! .

Numa mie-mi pare dubioasa treaba asta ma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.