Jump to content
Sign in to follow this  
dy2

PS3, PS4, XBOX, PC

Recommended Posts

GTFO!

 

ba, e fii-miu la mine si rupe la 5 ani ps4 cu infamous second son, sunt socat  :mellow: in 10 minute s-a prins cum sta treaba si deja e maestru  :wacko: asta o sa fie din ala care iti da head shot in multiplayer dupa 5 secunde de la respawn.

 

 

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe, zici ca-i mini pole ! 

 

ah nu, mini Pole e asa cand se lupta cu trupele DUP, e pe baza de tipete de lupta

 

 

scuzati mizeria de camin, nu a mai trecut femeia la curatenie de o luna practic.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

ia-ti niste graunte pe punctele alea.

 

sa-ti explic, e ca si cum as vorbi eu despre ceasuri

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa-ti explic, e ca si cum as vorbi eu despre ceasuri

Pai si ce, tu n-ai vb de ceasuri?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma Krebs, deci m-am chinuit la paper trail aseara cu drona aia, sa-mi bag mana-n cur... aia de trebuie sa o hackuiesti, sa ii bagi codul pulii, ma rog, am reusit in final. eram curios cum ai reusit tu...

 

ah fii antena, se pare ca am un prieten in state care lucreaza pt ubisoft si e posibil sa pun mana pe un "pre release" la The Division, te intereseaza si pe tine, daca poate sa imi faca rost ? la noi apare in septembrie plm. nu mai am rabdare pana atunci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

merci mult mane , eu prefer sa astept sa joc cu toti nebunii , caci se joaca online si te cam uiti la el (teoretic) 

 

apropo de drona, se putea trisa la drona aia :)

pe site in 

https://infamouspapertrail.com/

acolo unde trebuie decodificata drona se pacaleste astfel :

right click, hit, "view source as", and then press CTRL + F, and search for "var currpd" your 6-digit code is as follows.

se introduce codul si se merge in urmatoarea etapa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai plm, asa am facut si eu pana la urma, dar m-am umplut de spume ca ma ambitionasem sa o fac singur.


 


The Division are si campanie, eu asa stiu.


Share this post


Link to post
Share on other sites

e o gluma sau ce plm joc cacat e ala ? bine ca avem consola next gen, ca sa jucam in plm jocuri 2d, de si duke nukem arata mai bine pe Pentium 1.

 

cred ca imi cumpar Metal Gear Solid V ala, vad ca e pret bun pe Store, 24.99 lire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar ma enerveaza fazele astea... pai pentru ps3 au jocuri foarte faine pentru playstation plus si noi cu ps4 primim ... din asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

de unde sa bage jocuri pt ps4 ?!

are 6 luni..pe ps 3 au 1 an si ceva toate jocurile pe care le ofera.. probabil dupa toamna o sa sa bage si pe ps4 , oricum , ps plus il platesti pt multiplayer , nu pt jocuri moca, asta dau ei asa, extra (fata de xbox live,nu dau nimic)

 

am inteles ca or sa dea moca driveclub la lansare, ceea ce mi se pare ok.

 

 

http://www.pushsquare.com/news/2014/03/talking_point_are_we_starting_to_expect_too_much_from_playstation_plus

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma, cand apar ochelari din aia Virtual Reality, care sa poata fi folositi la jocuri si sa fie compatibili cu PS4 ?

 

am vazut un documentar aseara pe discovery si deja exista am inteles, super smecheri gen, cu senzori nu stiu de care, vezi prin ei exact ca si cum ai fi in joc, 4D plm, inclusiv iti da senzatie de caderea cand cazi in joc sau sari etc. in documentar aratau secvente dintr-un joc gen Titan Fall, dar era legat la PC.


edit: vad ca pentru PS4 sunt deja anuntati astia, facuti in colaborare cu aia de la Oculus, despre astia vorbeau pe discovery aseara.

 

mama, deci probabil anul asta, anul viitor apar, esti nebun...

 

http://techcrunch.com/2014/03/18/sony-announces-project-morpheus-a-virtual-reality-headset-for-the-ps4/

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma, cand apar ochelari din aia Virtual Reality, care sa poata fi folositi la jocuri si sa fie compatibili cu PS4 ?

 

am vazut un documentar aseara pe discovery 

http://techcrunch.com/2014/03/18/sony-announces-project-morpheus-a-virtual-reality-headset-for-the-ps4/

 

L-am vazut si eu tot aseara acel documentar dar pe National Geographic

Share this post


Link to post
Share on other sites

oculus rift ala a fost cumparat de fondatorul facebook , oricum este mai slab fiind si primul pe domeniul asta , pe langa asta costa si o caruta de bani

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

plm.


aveam chef de zombie and shit...

 

mi-am descarcat in ipad The Walking Dead, jocul ala pe sezoane, nu porcaria aia aia Survival Instinct, foarte foarte fain.

 

insa doar primul episod era free pentru iPad, pentru tot jocul trebuie sa platesc vreo 120 de dolari, asa ca l-am gasit de piratat pe filelist si il joc pe laptop.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.