Jump to content
Sign in to follow this  
dy2

PS3, PS4, XBOX, PC

Recommended Posts

bai Krebs, deci nu am gasit de cumparat in magazine la noi Ghosts, nu mai e in stoc nicaieri, asa ca l-am cumparat de pe PS Store, ... mea, 55 de lire Gold Edition.

 

dar auzi, nu se laudau astia ca poti sa joci in timp ce se descarca ? o laie, are de dat jos 40+ de Giga si nu ma lasa sa intru ca cica wait for download to be over... ma rog, nu-i o tragedie ca cica termina in 40 de minute, dar oricum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cred ca incep sa ma dau si pe MP, ce plm.

 

dar chair arata fain Gostu' pe PS4.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arata foarte bine si pe xbox360 ,chiar ma minunam de grafica.

Oricum e misto campania, daca vrei mp baga-te cu noi in clanul DaCi si jucam , daca nu la urmatorul Cod sau Destiny .

cod nu prea joaca lumea MP pt ca e plin de camperi..oricum , nu te gandi ca esti noob , ca suntem multi :)))) daca te prinde asta nu mai joci nimic..plm

 

pt BF4 uite aici , dai add si intri in pluton cu noi , dupa care ne gasesti online pe battlelog(din joc apesi pe padul de la controller) ,dai join de acolo sau intri pe party chat si iti trimitem noi invitatie.

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/platoons/view/2221475135008729233/

 

10450376_691199017602443_529128269635474

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suntem pe topicul dedicat, care-i problema ?

 

@Krebs, ce-i cu ps4-ul ala in miniatura ? 

 

Deci e foarte tare campania la Ghosts :D tocmai am facut misiunea aia unde faci rapel pe zgarie nori ala, foarte tare.

 

Nu pot intra pe BF4 ca am imprumutat jocul si nu merge fara bluray in ps4....

Share this post


Link to post
Share on other sites

plm, am ternat si Call of Duty Ghosts, iar nu am ce juca :D

 

foarte faina campania si se termina semecher tare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol , si parca n-aveai timp :)))) 

 

deci , practic , nu-ti plac alte jocuri ...d-aia n-ai timp :)))) caci e lunga bine campania de la Ghosts.


luna asta apare TLOU pt ps4 , ca tot ma terorizai atunci ca e misto tare :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai am avut niste zile mai libere si am bagat masiv :) dar nu i s-a parut asa lunga camapania, sau mi-a placut probabil si a trecut repede.

 

bai, deci sa ti-l iei neaparat, Last of Us, acum pe 30 cand iese, o sa-ti placa sigur, eu il iau ca sa-l joc din nou, plus ca o sa aiba si DLC-ul ala Left Behind. vezi ca asta chiar e lung, insa e absolut genial.


ai vazut Ghosts dupa ce trece genericul ? mai apare Rorke, desi l-am impuscat acolo in tren sub apa si ma ia pe sus de acolo de pe plaja, gen ma recruteaza cum ar veni, cu pumni in gura, deci va fi si partea a doua cred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da , asta e partea buna ca o sa vina cu toate dlc-urile si ca o sa ruleze in 1080p cu 60fps , cel de pe ps3 rula in 720p cu 30 fps si totusi arata foarte bine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

o sa te impresioneze zic eu. sa vezi scenele din orasul abandonat, unde a crescut vegetatie salbatica, urban jungle gen, ca in I am Legend, exceptional randat. ala era deja next gen si pe ps3... plm, abia astept sa il vad in 1080p si remastered pt PS4.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krebs, ai terminat Watch Dogs ? eu tocmai l-am gatat, plm, sincer is cam dezamagit de joc... ma rog, o sa o ard pe side missions pana mai apare ceva de cumparat. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

farte! jocul e facut si de romani ???

 

plm, deci ma uit la generic de 10 minute si la credits acolo is zeci de nume de romani, minim 50 s-au derulat pana acum.

 

care-i faza oare ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt multe jocuri facute si de romani. Assasin's Creed de exemplu. In afara de primul joc, toata seria a fost lucrata si de romani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce i de mirare?avem uniii dintre cei mai buni oameni pe informatica

Share this post


Link to post
Share on other sites

foarte tare atunci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca nu e joc nou la care sa nu fie o echipa de romani implicata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avem centre de dezvoltare Ubisoft, EA, Microsoft in Bucuresti (poate si altele), deci sunt mari sanse ca un joc dezvoltat de oricare dintre ei sa aiba romani pe generic. Oricum, estul Europei e tare pe partea de materie cenusie, iar noi, romanii, chiar nu suntem mai prejos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.