Jump to content
Sign in to follow this  
dy2

PS3, PS4, XBOX, PC

Recommended Posts

Pai Pole, esti total depasit, tu te joci numai jocuri singleplayer, cand toata lumea acuma se joaca jocuri online, ti-ai luat PS4 degeaba.

 

Uite eu cu SLY ne jucam World of Tanks. Ma mai jucam si League of legends. Cam toti gamerii s-au dat pe din astea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cacat pensat, world of tanks, ma lesi.

 

toate jocurile noi, pt PS4 sunt in primul rand single player, campanie, ce treaba are ? cateva sunt si pt online.

 

joaca tu multiplayer battlefiled, sa vad ce mai comentezi dupa ce iti iei headshot in primele 4 secunde, de la un gainatz de 14 ani de prin nebraska, care te mai si injura de toti mortii in timp ce-l striga ma-sa la masa si care probabil joaca si codat.

 

pai era sa sparg plasma, nu ma tin nervii. n-are nici un rost, impusti ca un tampit fara noima, capture the flag la infinit, cacat, nici o noima.

 

nu e nici o treaba fun la online, campaniile la jocuri sunt miezu, ca doar de asta sunt facute in primul rand, pentru campanie, asa s-ar face doar un mare open map si sa se impuste lumea acolo ampulea si fara logica.

 

de parca tu jucai asssin's creed pentru multiplayer, lol.

 

o sa joc asta care apare The Division, e ceva combinatie intre on line si campanie, asta da, face sens.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astea online dau dependenta prea mare. Nu mai dormi noaptea, trebuie sa ai timp mult. Ca singleplayer e mai bine, exista intotdeauna o finalitate.

 

Apropo de faza asta cu pustiul de 14 ani.

 

Cand eram prin liceu il stiam pe unul (de fapt si acum il cunosc, insa s-a mai schimbat) care era in PGL si juca CS la nivel profesionist.

 

Pai daca te apucai sa joci cu ala si cu prietenii lui mureai imediat si cam de fiecare data.

 

Pe langa faptul ca juca CS cam 10 ore pe zi mai avea si un mouse d-asta nesimtit care costa cam 100 USD la vremea aia si un mousepad Alienware care venea intr-o cutie d-asta metalica.

Deci daca-l vedeai pe ala cum se ducea sa joace CS la concursuri, ramaneai prost.

 

Astea sunt chestii pentru oameni fara viata.

 

Jocurile astea sunt marfa atata timp cat sunt doar o forma de relaxare, nu un scop in viata.

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

pole lasa Bf4 in pace,  ca e tare pe mp , nu trebuie sa joci doar infanterie..te bagi in tancuri , LAV-uri, Barci , GunShip, elicoptere..ce ti se potriveste si faci killuri calumea daca ai si un inginer cu tine sa te repare 

 

BF4 este un joc de echipa si cel mai tare mod MP al sau este conquest. 


daca vrei MP + SP online ia Destiny , se lanseaza maine, te bagi intr-un clan si faci campania cu 3 prieteni


in plus pe conquest nu trebuie sa fi killer ,ci sa cuceresti sau sa aperi obiectivele 

 

de exemplu :)

10687203_715171808550686_357266254644746

Share this post


Link to post
Share on other sites

problema e ca n-am cand, adica daca ma apuc, eu sunt din ala cretin, ma prinde si nu mai merg la munca, numai merg la sala, numai fac nimic in plm, asa la campanie, joc cat am chef, pun pauza si reiau cand mai am timp. plus ca majoritatea joaca noaptea, eu dimineata tre sa fiu la birou...

 

si aia cum fac ? deci eu incep campania cu inca 3 prieteni si sa zicem ca nu mai joc 3-4 zile, aia stau dupa mine ? nu prea inteleg cum merge chestia asta. adica plm, numai programul nu mi-l fgaceam in functie de un joc la PS4 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ma nene, poti juca si singur si iti da alta dificultate sau te poti intalni pe harta cu prieteni si va dati join practic de pe harta sau le trimiti invitatie,altfel poti face misiunile singur sau dai join la uni peste care dai pe hărți si continui cu ei.

 

N-ai jucat beta?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu, ca mi s-a parut cam naspa sincer...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a , ok .

 

Nici eu nu-l cumpar, desi jocul e bun nu-i "genu" meu , insa ca stil de joc este ceva in stil Division.

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

OMG !
am avut si o consola d-aia , doar ca la mine se bagau "casete" perpendicular , nu deschidei usita aia din fata.

 

cam cele mai tari jocuri de atunci ..Mario, Contra , chiar si putea adapta si un pistol sa tragi dupa rate pe tv..   :)

 

nu stiu daca era nintendo , dar arata identic cu aia.

 


hehe :))

 

http://www.youtube.com/watch?v=xFEw5Xcq4uM


a si ca tot mi-am amintit , si asta era tare

 

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Erau pe Terminator sau SEGA.

 

Mie asta mi se parea cel mai tare:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:))

 

Vezi ca exista emulator pentru PC, eu mi-l facusem odata si mergea perfect.

Edited by Laur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, Krebs, tu ai iphone, a aparut pe appstore un joc fain, Dead Trigger 2, cu zombie :)))))) deja nu mai am bat la telefon

 

Numerge linkul, ce joc e ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Middle-earth: Shadow of Mordor

 

https://www.youtube.com/watch?v=D6G04huOYHE#t=4063

 

 

Pare amuzant :)

o sa incerc si eu ala pt telefon , dar numai la buda joc ceva pe telefon :)

 

p.s. este si pt android ,insa ce-i drept , cel mai fain display este pe iphone dupa parerea mea


lol, grenadele sunt gaini =))

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

in noiembrie iese GTA V pe X1 si PS4 :) 

 

pe PC abia in ianuarie 2015

 

http://www.rockstargames.com/newswire/article/52308/grand-theft-auto-v-release-dates-and-exclusive-content?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_content=gtavps4xbox1pc&utm_campaign=gtavreleasedetails09122014

 

ziceam ca nu-l cumpar , dar nu pot sa ma abtin.. ca are content nou si o sa arate foarte bine

 

actual_1410520786.jpg

 

actual_1410520799.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

si eu vreau sa-l iau pt PS4, nu l-am jucat pe ps3 oricum, deci dublu win :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trevor este cel mai dement personaj din joc (joci cu 3 personaje)

 

 

exemplu :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.