Jump to content
Sign in to follow this  
dy2

PS3, PS4, XBOX, PC

Recommended Posts

daca nu poti sa-i faci la grup incepi sa afli informatii despre fiecare in parte (prin aia verzi afli informatiile) , ai abilitatea de a controla orcii ?! daca da , ii faci inainte de misiune , ii controlezi si cand dai de ei in lupta ii controlezi direct si vor lupta alaturi de tine (ma refer la ajutoarele warchief) 

 

bine sunt multe moduri de a rezolva misiunile , eu ajunsesem sa am sub control pe ambele harti toti warchiefii , iar cand se intampla asta dai sageata in sus si te ajuta in lupta, depinde de strategia fiecaruia.



printre ultimele abilitati o sa ai si abilitatea de a te descotorosii de cei pe care ii ai sub control , daca ajungi sa controlezi toata harta , prin sageata in jos le dai liber si ii omori , cam asa arata nemesisul atunci :)))


11wgj5x.jpg

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

la cate bug-uri are, mai bine mai astepti, ca mai mult o sa te enervezi :D

 

astept sa il termini si il iau de la tine cu un pret bun :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu-l dau p-asta la schimb , il tin pe raft la colectie  :) ca si pe GTA V.

 

am bagat COD AW la schimb pe evil whitin pe forumul de la console :) nu-mi place MP-ul.

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa-mi zici cum e evil within, si eu l-as lua.

Share this post


Link to post
Share on other sites

deocamdata nu am facut schimbul , mai astept oferte

 

Unity am vazut ca se da pe la 200ron sigilat, eu l-am luat cu 220 precomanda la Altex.

 

poate ti-l dau la schimb pe alien , evil whitin dupa ce-l termin.

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vreau oculus sau cum s or fi chemând ochelarii aia. De unde și cu cât?

 

L.e. și o shaorma

Share this post


Link to post
Share on other sites

La noi nu vinde nimeni? Stirea aia e dim martie. Ma gandesc ca daca s grozavi, erau deja importati

Share this post


Link to post
Share on other sites

din cate stiu de atunci si pana acum parca au fost cumparati de google (proiectul oculus)

 

la noi nu cred ca l-a adus cineva.

 

in plus exista varianta mai ieftina 

 

 

 

dar ceva misto si oficial o sa fie VR-ul de la ps4 dedicat pe jocuri.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, VR-ul o sa fie criminal, nemaivazut gen, io imi iau sigur, nu mai ies din casa cred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

krebs, frate, sa iau Far Cry 4 ? tu ce zici,  fi fain ? am gasit pe olx avanpremiera gen, adus din uk cu 200 de lei

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, cica e tare de tot , asa zic astia de-l joaca deja , l-am gasit si eu pe la 200 si il cumpar .

nu stiu ce dracu sa mai joc , ca n-am terminat AC Rogue pe 360 , am Unity sigilat, maine vine GTA V si cred ca si Far Cry 4.... plm , n-am timp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu mai am 2 misiuni si termin shadow of mordor, am facut o gramada si side missions asa incat am deblocat aproape toate abiliatile, am cate 5 rune pe toate armele parca, sunt invincibil in ... mea :D am niste puteri de nu se mai atinge nime' de mine, ma joc cu fraierii :)))

 

cea mai tare e aia cu mind control la orci, belea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da , ti-am zis ca la inceput e greu si poate fi descurajant , insa cu timpul devi o masinarie de ucis orci si jocul incepe sa fie mai distractiv.


la GTA V cea mai noua chestie introdusa este FPS-ul si poti juca fie asa fie cum a fost pe ps3 adica sa vezi personajul in intregime.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu stiu ce sa fac, acum is prea multe jocuri de jucat si nu stiu ce sa aleg... gta 5, far cry 4 sau assassin creed unity... plm.  <_<

 

cred ca totusi far cry 4 e mai fara, plus ca arata excelent, oricum mai bine decat AC Unity din cate imi dau seama.

 

nush...

Share this post


Link to post
Share on other sites

GTA 5 am jucat de cand a aparut pana acum, cu mici pauze. Oricand gasesti ceva de facut. De FarCry m-am plictisit dupa ce am terminat misiunile principale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abia astept sa joc GTA 5 pe PC. Sau, daca mi se pune pata, pe PS4. Pana nu apare GT7 parca nu ma tenteaza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bag ..., o sa mi iau far cry 4 si ac unity... cacat, de fapt iau si gta 5, insa am belit ..., social life s-a terminat.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

unele sunt chiar foarte faine, de ce te caci pe tine :) chiar am sa imi comand ceva de acolo, daca livreaza in ro.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.