Jump to content
Sign in to follow this  
dy2

PS3, PS4, XBOX, PC

Recommended Posts

Chiar sunt. Si eu mi-as lua.

Pe eBay exista de mult niste haine inspirate din AC, insa eram cam urat facute. Astea par foarte foarte tari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai si am zis eu ca sunt naspa? Sunt chiar foarte tari, eu mi-as lua daca as avea disponibilitati pentru asa ceva. De aia iti si dadui linku.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

deja am facut o selectie scurte de vreo 4 chestii :D


e naspa cu masurile insa, sa nu iau teapa, ca mereu difera de la tara la tara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai vezi ca sunt explicate in masuri si te masori si vezi unde te incadrezi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ar fi in stare sa mearga imbracat asa la birou. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai cate chestii faine pe musterbrand asta, si frate, chiar ieftine, adica ceva la fel de misto, insa de la brand-uri consacrate, costa de 10 ori mai mult, de fapt am vazut si no name-uri mai scumpe decat astea.

 

chair foarte tare.

 

si la WOT am vazut chestii misto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

te-ai apucat de AC Unity ? is foarte curios daca au rezolvat bug-urile, cica au dat deja drumu la un patch si mai urmeaza unul pentru framerate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

inca n-am terminat AC Rogue si oricum , mai astept ca nu vreau sa joc cu buguri ,sa mai scoata inca un patch si ma bag la el :D
poate facem un co-op ceva daca ti-l iei si tu , atat la Unity cat si la Far cry 4 :)

 

far cry 4 , boobs check !

 

HSgou48.jpg


 

 

 

in plus azi a iesit ultimul DLC din Batlefilld 4 , plm , nu mai stiu ce sa mai joc..

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi-a aparut si mie la download ceva update file pentru BF4, ce era ca ? nu am mai intrat,

 

bai nene, s-a rupt complet cauciucul de pe thumb stick-ul stang de la controller, inca nu mi-a venit comanda de la altex, e naspa rau sa joci asa, fara grip.

 

am luat astea:

 

http://www.altex.ro/controller-thumb-grips-4-pack-orb-ps4

 

 

e de cacat faza, pai la ps3, am controllerul de 5 ani cred s nu are absolut nimic, pe ps4 sa se duca cauciucul dupa cateva luni, e penibil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce e căcatul asta purulent?! Ăștia is demenți? Asta e un joc pt copchii?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu la Xbox am demontat manetele si am schimbat joystickurile intre ele, ala din dreapta nu se uzeaza deloc. Chestia e ca se uzeaza si in interior plasticul, nu doar gripu ala pe dinafara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

doamne ce mutra are curva aia, zici ca e ceva dizabilitata, femeia lui ribbery, buza de iepure...plm, nu pot face un a chiar misto la ce posibiltati sunt acum? Idiots...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

e naspa facut gta-ul, deja e generatie veche, far cry insa, arata de te pisi pe tine, probabil si assasin creed unity... si asta pe care il termin acum Shadow of Mordor, lumea e incredibil randata, efectele si personajele la fel, e criminal, cand faci o decapitare in actiune, simti sangele pe fata in plm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu joc iar San Andreas. Nu stiu ce m-a apucat. Sa mor, parca e joc de epoca fata de astea. Oare ce va fi in 5 ani?

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai deja e facut, o sa lanseze la anu' PS4, Virtual Reality, din ce am citit si vazut demo-uri pe la congrese din astea de gaming, va fi  T H E  S H I T ! la modul ca bate la cur Oculus ala. o sa sparga piata cu chestia aia, mai ales ca sunt si primii care scot asa ceva.

 

deja am banu pregatit :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, poti sa joci cu preasfintiasa Daniel, e ceva Downloadable Content promotional, pentru romania, daca faci precomanda la altex pana in 24.11.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi-a aparut si mie la download ceva update file pentru BF4, ce era ca ? nu am mai intrat

 

 

da este pt MP si noul dlc , insa nu poti activa DLC-ul cel nou daca nu ai premium (folosesti dlc-ul cu 2 saptamani inainte) , altfel il poti cumpara separat in doua saptamani (dlc-ul final stand) si sa il joci online.

 

la fiecare nou dlc apare un update .

mega tare

 

 

cinematicul este tare insa jocul..cred ca este sub red alert 2 :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai ce legatura are cu Red Alert, asta e cu totul altceva, intotdeauna a fost diferit de orice alt fel de joc de strategie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

da wlf, asa e, insa genul ala de joc pt mine nu prezinta fun , iar eu le joc pt fun & story + graphics.

 

Ce e căcatul asta purulent?! Ăștia is demenți? Asta e un joc pt copchii?

 

nu draga , este PEGI 18 (violence, bad language, fear, sex, drugs ,discrimination,gambling )

 

dar la o lansare de asemnea joc , cel putin in Romania , daca puradelul este insotit de un adult..totul este ok :)

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.