Jump to content
Sign in to follow this  
dy2

PS3, PS4, XBOX, PC

Recommended Posts

zyz am prieteni cel joaca deja de cateva zile , sunt cam nemultumiti ca cica-i prost optimizat , se misca prost si are multe buguri ,apropo de el..nu e cam ciudat ?! 

 

 

http://208.74.205.233/t5/Dragon-Age-Inquisition/Ps4-cut-scene-stuttering/td-p/4021121

 

http://forum.bioware.com/topic/521153-dragon-age-inquisition-cutscene-micro-stutter-during-all-cutscenes/

 

http://answers.ea.com/t5/Dragon-Age-Inquisition/PS4-Dragon-Age-Inquisition/m-p/4006137

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

azi n-am jucat far cry, am terminat Shadow of Mordor, ca mai aveam 2 misiuni, sa il joci si pe asta, e epic.

 

cred ca am facut vreo 6 misiuni la far cry, am tot explorat lumea aia si am mai facut side missions, acum am elicopter din ala mic si e mega fain ca poti ajunge repede de colo colo.

 

cred ca cel mai bine, deblochez cat mai multe turnuri din alea, ca sa vad harta, plus ca primesti si skill points pt upgrade-uri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da , este destul de mare harta.

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

arata cam urat dragon age ala, grafica de acum 3 ani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zyz am prieteni cel joaca deja de cateva zile , sunt cam nemultumiti ca cica-i prost optimizat , se misca prost si are multe buguri ,apropo de el..nu e cam ciudat ?! 

:lol: pai bine fratilor, nu voi ziceati ca jocurile pentru console sunt mult mai bine optimizate si ca nu sunt probleme? Aparent pentru versiunea pentru PC exista workaround, nu si pentru console. Mie-mi place mai mult conceptul de openworld, povestea si quest-uri aproape nelimitate, nu il joc doar pentru grafica. In Europa s-a lansat azi, dar o sa-l iau abia dupa ce termin Farcry. Iar in ianuarie...GTA5, la care am inteles ca o sa primesc si niste chestii bonus doar pentru ca l-am terminat pe consola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine, o las la punctu' mort. Ma mir totusi ca nu a aparut si Bățpringard.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai sa traiesti, Bățpringard. Ce-ai mai jucat azi ?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am terminat (din nou) toate Half Laifurile. Acum ma pun la Call of Cthulhu si in paralel la The Suffering

Edited by Calin

Share this post


Link to post
Share on other sites

bai Krebs, cat de fain se termina Shadow of Mordor, sper sa faca neaparat o continuare, mi-a placut foarte mult jocul.

 

nu mi-a fost insa clar cand se petrece actiunea, inainte sau dupa evenimentele din Lord of The Rings. cred ca o sa revad si filmele cu ocazia asta.

 

oricum, absolut genial.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gamesmania.jpg

Aaahahaha, daca va spun ca am jucat trompeta asta de joc pe Android, ma credeti? Unde plm ai gasit-o, bre Jeleu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

bai Krebs, cat de fain se termina Shadow of Mordor, sper sa faca neaparat o continuare, mi-a placut foarte mult jocul.

 

nu mi-a fost insa clar cand se petrece actiunea, inainte sau dupa evenimentele din Lord of The Rings. cred ca o sa revad si filmele cu ocazia asta.

 

oricum, absolut genial.

 

 

eu ti-am zis ca-i misto de tot jocul , desi multa lume nu prea l-a luat in seama (mi-a cam parut rau ca l-am dat , dar am zis sa-ti dau ceva bun la schimb)

actiunea cred ca se peterece inainte de film, desi au scos acum tot asa film cu mastar bagins ..tot inainte de trilogie se intampla

 

si acum de far cry 4 , bai , arata incredibil mah pt o consola amarata ..

poze in game facute de mine azi (si mai sunt si comprimate de psn/facebook)

 

1507565_751750964892770_6903159824695082

 

10450169_751759744891892_446501806142928

 

 

10305180_751813691553164_805000951017417

 

 

apropo , calare pe elefant cuceresti destul de usor outposturile

Edited by Krebs
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fara legatura cu grafica, care arata foarte misto, da' cum plm sa pui reflectii pe coviltirul de la ricsa aia ?  :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amuzant e ca m-ați făcut atât de curios încât am ajuns să-mi doresc sa vad si eu un joc de asta pe panza celebra :)

 

Adică as da banii, dar urăsc ideea acelui controler. Stiu, is decrepit.

 

ZyZ, daca ps4 e 20 de mils, un calculator de 30-40, care face si altceva :) va reda astfel de detalii la fel de bine?

 

ÃŽntreb serios, mersi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.