Jump to content
Sign in to follow this  
dy2

PS3, PS4, XBOX, PC

Recommended Posts

Au zis ca livreaza. Eu nu mai cred ca vor livra.

A trecut deja o saptamana, ar fi trebuit sa vina pana acum...

 

LE: vad ca pe site nu mai au console PS4 decat in combinatie cu jocuri.

Au disparut cele negre vandute individual, si doar alba mai au, insa nu se incadreaza la promotie.

Deci se intelege ca doreii de la eMag au depasit stocurile de PS4.

Probabil incearca sa refaca stocurile si astepta de la producator device-urile, altfel nu imi explic de unde atata delay.

Cred ca peste 2-3 saptamani vine, dupa Craciun, cel mai sigur.  :lol:

Edited by claudiusnc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mers la ei, facut scandal ca iei din alta parte, sa iti dea alta si o ridici pe loc, pac-pac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, exact. Zi ca alba nu te deranjeaza si chiar iti place mai mult acum. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mama ce bahaos as face, pai mie mi-au intarziat 3 saptamani un joc si am facut asa taraboi, ca mi l-au dat gratis pana la urma, dar la altex.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai am facut urs cu un operator de call center si pe mail.

Insa nu am timp sa merg la ei la showroom.

Sunt ocupat la birou si nu pot sa plec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu maine ma duc daca am timp sa ma cert cu ei sa-mi schimbe controllerul de la ps4, ca s-a decojit cauciucul de pe un thumbstick si ma enerveaza. de fapt nu cred ca trebuie sa ma cert ca sunt inca in garantie, asa ca astept sa iasa din garantie ca sa ma cert apoi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astia vor incepe sa faca training-uri pentru a face fata unei intalniri cu Pole.

 

- Evita contactul vizual

- Fa-i o oferta pentru un alt produs care i-ar placea

- Cheama mai bine o colega de sub 30 de ani

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Cheama mai bine o colega de sub 30 de ani

 

 

asta sunt sigur ca nu functioneaza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehe, dupa discutiile de azi pe telefon si mail:

 

Ne cerem scuze pentru intarzierea livrarii comenzii tale de Black Friday. In acest moment, comanda ta #11564196 este procesata si urmeaza sa fie livrata in termen de 4 zile. Te rugam sa astepti confirmarea datei de livrare de catre curier, prin SMS si telefon. 

 

Deci stiu ca ma joc sigur de Craciun.

Edited by claudiusnc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astia vor incepe sa faca training-uri pentru a face fata unei intalniri cu Pole.

 

- Evita contactul vizual

- Fa-i o oferta pentru un alt produs care i-ar placea

- Cheama mai bine o colega de sub 30 de ani

 

sub 20, se stie ca-s aproape pedofil :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunteti pe cale de a distruge un topic perfect valabil. :lol:  :lol:

Edited by claudiusnc

Share this post


Link to post
Share on other sites

krebs, ce cacat s-o fi intamplat, am vrut sa=ti dau join/invite la co=op in farcry si imi zice ca "your ps+ subscription has been suspendent due to restrictions on your account", ceva de genul asta.

 

am cumparat alt card psn ca sa platesc, crezand ca a expirat abonamentul, dar nu ma lasa nici sa bag codul, e inactiva casuta... ce cacat s-o fi intamplat ? m-au banat ? dar n-am facut nimic, nu inteleg.

 

netul merge pe consola, pot intra in ps store si pot cumpara jocuri etc., insa nu pot folosi ps plus, wtf ?!!? m mai dat si banii de 2 ori airea pe psn card. ma rog, ii pot folosi la altcev ca-s in wallet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

habar n-am ce ai patit pole, ai contul pe UK sau pe Ro ?! 

sau pe USA ?!

 

primary account pe care il ai pus , cel cu ps+ (asta daca ai mai multe conturi pe consola) ?!


mie imi merge ok.


daca nu e expirat nu stiu ce sa zic , ca sa vezi valabilitatea abonamentului o faci din setings la transaction , acolo vezi ce si cat mai ai valabilitate din ps+

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai am cont de uk, nu inteleg, am cautat pe net dar nu m-am lamurit.

 

am dat mail la playstation network sa vad care-i treaba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

au dat drumul astia la PS Store Romania , preturile la unele jocuri sunt  bune, alienu cu 166ron , mordoru cu 134ron , un an de ps plus 224ron 


fwjcq9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai eu am cont de uk, cum fac ?

 

oricum IN SFARSIT IN PLM !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai iti faci alt cont de RO dar lasi ca primar contul pe care ai ps+ pana iti expira ca sa poti folosi functiile online , mai apoi iti iei plus pe RO si il faci pe ala primary account.

cumparaturile se pot face direct cu cardul , insa ofertele sunt aceleasi cu cele de UK doar ca sunt transformate in RON la cursul BNR.

 

pe contul de UK nu poti sa faci cumparaturile direct cu cardul si doar prin carduri valorice , deoarece adresa de pe card nu corespunde cu cea de UK si se considera card furat , deci ban.

 

momentan nu este finalizat total storeul de RO , dar in cateva luni o sa fie gata , pt intrebari le poti pune pe facebook direct oficialilor.

cert e ca doar ofertele merita luate de pe store, restul tot retail de pe OLX :))

 

eu raman pe OLX + cont de UK.

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

da stiu ca nu pot cumpara pe contul de UK, ca imi trebuie card emis in uk cacaturi din astea, nu prea merita deranjul sa fac cont pe ro, si eu tot pe cont uk raman, dar inca nu am primit raspuns de la PSN sa imi zica de ce mi-au banat contul de ps+.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cica au avut probleme de securitate mari recent la platforma de ps4 si de aia nu mergea sa cumperi ceva..

nu stiu daca joaca cineva asa ceva.. eu am un character de prin 2007 si mai joc cand mai pot.. din pacate am ajuns la un nivel cand tre sa  ai ori foarte mult timp ori sa bagi multi bani.. gen un 80 de euro pe luna in joc ori, cel mai bine  ambele.. dar e tare..

Edited by DOMI

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu are legatura cu ps store, pot cumpara de pe store, mi-au restrictionat accestul la PS+, care este abonamentul cum ar veni, ca sa pot juca on-line, co-op etc si prin care aveam diverse reduceri la jocuri.

 

Zi ma Krebs, te-ai apucat de Unity ? ca eu termin cat de curand Far Cry si sa stiu daca au rezolvat bug-urile.


deci imi zice asta: "Your Playstation Plus subscription has been suspended pending additional account verification." ce mortii ma-sii bai nene ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pe alea le-au hackuit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.