Jump to content
Sign in to follow this  
dy2

PS3, PS4, XBOX, PC

Recommended Posts

Pole daca ai psplus valabil sunt ceva reduceri bune pe la jocuri , mi-am luat si eu Tomb Raiderul asta ultimul , 22 de lire ( aprox. 110ron )

 

15726458_1214896535244875_23447834944397

 

15726220_1214901501911045_52959609000329

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

l-am vazut la reducere, dar parca m-am saturat de tomb rider, same shit over and over.

 

ia zi, ti-a placut mafia? ca watchdogs fac pariu ca nu ti-a placut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi-a placut si mafia 3 (l-am si platinat) , imi place si Watch dogs 2 este fain si pe partea de online mai ales in co-op cand hecaresti alti playeri ( o sa-l platinez) si este misto si TR.

watch dogs2 + ps pro + display 4k cu HDR =  epic..
sunt momente cand fiind noapte in joc treci pe sub iluminarea stradala si parca ai impresia ca-ti trece lumina peste controller , asa de misto se vede/ simte, viitorul suna bine , cred ca ps5 o sa fie mega epic.


uite ce draw distance poate sa aibe WD2 , cateva poze comprimate ,insa palesc prin comparatie cu "the real thing" ( culori vibrante, contrast misto )

15697671_1212823708785491_78796551034144

 

15622249_1212830898784772_84899001886592

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

dupa 2 luni jumate s-a stricat controllerul la ps4 PRO..

asa ca am fost nevoit sa-mi iau altul..

16299523_1248680098533185_43154804468649

Share this post


Link to post
Share on other sites

cum plm s-a stricat dupa 2 luni?

 

ti-am zis ca prima serie e de regula problematica.

 

e foarte misto asta, de unde? ca vreau si eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Media galaxy , este tot varianta noua V2 adica ce are led si pe touchpad

Share this post


Link to post
Share on other sites

cadou de la sotie

 

 

17795775_1314469641954230_17586223549973

Edited by Krebs
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

in sfarsit, ca n-aveam cu cine sa barfesc despre Ghost Recon Wildlands.

 

tu ce mai joci?

 

marfa alea, cat tine bateria? eu mi-am luat niste sony-uri in scopul asta, insa cu fir, le leg direct la controller.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole eu am testat Ghost in beta si nu mi-a placut ,asadar nu mi l-am luat , daca mai joci cu cativa baieti + o dificultate grea poate sa iasa o experienta ok , desi e plin de buguri tipice Ubisoft.

Castile platinum dedicate PS4 arata foarte misto ca design , par asa cumva finute de nici nu-ti vine sa apesi pe butoanele alea , butoane inconjurate de un negru lucios ce se umple de amprente , se aud mai tare ca si intensitate si bass si putin altfel fata de Goldurile pe care le aveam deja in sistemul 7.1 VSS .

 

Insa smecheria la castile astea sta in sunetul 3D audio , diferenta fiind intre castile normale 7.1vss si castile astea de felul in care percepi sunetul si mai exact la castile normale auzi sunetul fata/spate si stanga/ dreapta , iar la 3D auzi fata/spate + stanga/dreapta + sus/jos combinand sunetul de parca ai fi in mijlocul actiunii ,avand fiecare sunet procesat prin soft, problema lor este ca in momentul de fata sunt doar 2 jocuri disponibile cu 3D audio : Uncharted 4 si Horizon : Zero Dawn (joc pe care ti-l recomand daca nu l-ai jucat deja).

Alt joc bun si ieftin in momentul de fata ar fi Dishonored 2 
 

http://altex.ro/dishonored-2-ps4

 

 

l.e. se pare ca-i stoc epuizat ..

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

noutatile despre noul xbox scorpio anunta un 30-40% mai tare fata de ps4 PRO prin totul custom si aplicare silicon pe placa de baza, plus o racire tipica unei placi video foarte scumpe, treaba nasoala este ca fiecare placa de baza si deci fiecare scorpio o sa fie diferit ( din cauza aplicarii siliconului) ceea ce pe mine ma duce cu gandul la fostele dacii, una trage mai tare decat alta.. 



17523683_1317042668363594_65616332050891

Share this post


Link to post
Share on other sites

mda, dar tot tot nu ma mut la xbox :)

 

am si Horizon, insa vreau sa termin Ghost Recon, mie chiar imi place, iar harta si ecosistemul sunt impresionante, bug-uri nu am vazut, probabil au fost patch-uite la ultimul update. Tocmai din cauza bug-urilor, eu nu joc nimic imediat cum apare, il iau dupa ceva timp, pentru ca mereu fac aia apoi update care rezolva o gramada de bug-uri de ce sa ma enervez.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bun daca-ti place, eu unul nu am fost incantat de ce am testat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol, krebs si redcap, apar pe forum cand e ceva de laudat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E drept , nici nu am jucat mult insa controlul elicopterului (zici ca-i un bolovan) , al masinilor si cele cateva misiuni pe care le-am facut nu m-au dus cu gandul la aprofundare.


da ma , apar cand vrea p*** mea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol, krebs si redcap, apar pe forum cand e ceva de laudat.

Si tu cand e ceva de hate-uit. Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.