Jump to content
Sign in to follow this  
dy2

PS3, PS4, XBOX, PC

Recommended Posts

Si tu cand e ceva de hate-uit.

 

asta asa ca de la hater la hater? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bai da' chiar ma enervez, pe forumul asta nu mai avem alti gameri? ma duc pe reddit, sa vezi acolo hate si comunitate toxica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plm, pana acuma vreme si Paiu era gamer de PC, eu de exemplu nu ma mai joc decat online-uri, WoT, LoL etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cum plm afla numele alora si adresele? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

cum plm afla numele alora si adresele? 

 

in acelasi stil este si jocul ala cu balena albastra , iti poate afla numar de telefon ,adresa ,tot , iar prin asta primesti si amenintari din momentul in care intri in joc sau cel putin asa umbla vorba, jocul fiind inventat de un adolescent rus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

legat de prostia aia cu balena albastra, daca esti atat de prost incat sa pui botu la asa ceva, pai sincer nu prea meriti sa traiesti, selectie naturala, n-au decat sa se omoare. oricum suspectez ca-i vrajeala, cum zice si Dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

am atatea intrebari legate de poza asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stai, ăla e copilu Simi?

Dafaq Rarese?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alta de înrămat. Bai o sa am ăl mai misto birou.

 

Băgați daca mai aveți.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am ajuns sa mi se para mai comod sa cumpar jocuri originale, iar dupa ce le joc sa le vand/schimb. Nu mai am rabdare de torente

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cam asa este cu consolele acum , este plin olx-ul de schimburi si jocuri pe ps4 , ajungi sa platesti 1 joc si sa joci 2-3 in contul lui , ceea ce nu e rau si ai totul original cu updateuri si fixuri la zi.

In plus jocurile de pc sunt mai ieftine ca si achizitie day one fata de console , mai au si steam cu preturi destul de bune.

Ca idee nu prea mai merita sa piratezi jocurile mai ales ca partea misto se intampla in mediul multiplayer.


Iar pe PC mai este si aria free to play cu o baza maricica de playeri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bai deci mie nu-mi place Horizon Dawn, ma enerveaza fatza aleia si toata premisa jocului mi se pare complet cretina. cu dinozaurii roboti si ... mea. si tampenia aia, gen ma pot ascunde, dar nu in orice fel de iarba, doar in iarba aia cu motz rosu/mov. ma rog, chiar nu-mi place, nu-i genul meu.

 

iar nu mai am nimic de jucat. astept Mordor ala nou, Shadow of War, God of War si cine stie cand apare Last of Us 2, Days Gone si RDR 2, in rest nimic plm. slab an.

 

si sa nu aud de andromeda mass efect, mizerie mai mare n-am pomenit, animatiile cel putin sunt de undeva din era PS2 cred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vai cate buguri pe mafia 3 asta, mi se umfla toate venele 

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu nu l-am mai terminat, mi s-a parut super mediocru si repetitiv. plus ca sky box-ul arata ca un cur in plm, ma facea pe creier.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bai deci mie nu-mi place Horizon Dawn, ma enerveaza fatza aleia si toata premisa jocului mi se pare complet cretina. cu dinozaurii roboti si ... mea

Jocul este foarte apreciat la nivel international in comunitatea PS, mie mi-a placut foarte mult , i-am facut si platina , astept cu interes un sequel.

 

Este un joc de aventura cu nuante SF foarte misto ,cu o baza RPG foarte simplista si la obiect,un story foarte fain daca iti plac chestiile SF si cu o grafica de nivel pc high end daca este rulat in modul 4K ,HDR si ps Pro pe un display valabil.

 

Asta e , nu e genul tau.

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai țineți minte faza din basme, când sufli peste o pană de corb și-ți vin vietățile pădurii în ajutor?

Să așteptăm și părerea puiului.

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.