Jump to content
Sign in to follow this  
dy2

PS3, PS4, XBOX, PC

Recommended Posts

Dupa ce am stalkarit si matrasit o duzina, deja ma plictiseste. Este aproape la fel ca Assasins Creed. Mergi la x, fa aia, vino sa iei alta misiune, apoi vezi pe y.

 

Povestea e misto, putea sa fie transpusa intr-un joc mai bun, nu asta plin de buguri 

Share this post


Link to post
Share on other sites

tare, de cand asteptam un joc WW2

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma refeream la unul nou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

foarte misto Dishonored 2, ma mir ca mi-a scapat. De fapt e chiar fucking awesome.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am inteles ca are timpi lungi de incarcare pe ps4 standard, marog , tipic bethesda..

Share this post


Link to post
Share on other sites

deloc, oricum incarca numai intre misiuni si dureaza putin. eu abia l-am luat si a facut un update de 12.6 Gb, probabil au rezolvat din bug-uri.

 

insa e foarte misto jocul, tu mi l-ai recomandat, so thanks :)

 

bai, astia cica scot PS5, iar fac vreo tampenie, iau Pro si imediat apare 5-ul... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai deja umbla vorba ca ar fi sfarsit de 2018.. dar eu nu cred ca o sa vina mai repede de 2019.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krebsu :D

 

Auzi nea, dar acum nu ar fi trebuit sa imi faca toate jocurile update pt PS Pro? eu am facut Data transfer intre console, ca sa nu mai instalez iar si sa nu pierd salvarile, apoi nu mi a mai cerut update pt jocuri. Inteleg ca update ul facut pe PS4, e acelasi pe care l ar fi facut si pe pro?

post-5-0-12746000-1496667815_thumb.jpg

post-5-0-47419900-1496667828_thumb.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa-l stapanesti sanatos ! ;)

daca nu ai display 4k , eventual si cu hdr pt alea cateva jocuri ( infamous, horizon , uncharted 4 .. etc ) nu o sa te bucuri de ce poate consola asta, in 4k are si alta gama de culori , alt contrast.. insa trebuie un display 4k hdr 10 , nu procesat , oricum o sa-ti trebuiasca pt ps5 ce o sa vina in 1-2 ani, eu unul iti recomand un tv de la sony , iar daca esti bogat noua gama oled de la sony :P 
( daca-ti iei tv 4k sony ,recomand editie dupa 2016 sau ai deja , sa ma cauti pe psn sa-ti dau setarile corecte la contrast, claritate, culori pt modul de joc )

 

vezi ca nu toate jocurile au suport pt 4k , in general nu jocurile ce s-au lansat inainte de ps pro .

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

am inteles, is ok, tot sony am acum, am luat namila anul trecut, are 140 diagonala. As vrea unul de 165, insa n-am bani de 4k top de linie, la diagonala asta :(

 

auzi, dar asta cam cat se incinge? fata de ps4 am impresia ca se incinge mai tare si parca ventilatoarele sunt mai active, gen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se incinge mai mult fata de slim , se incinge cam cat ps4 prima serie, au cam acelasi consum de curent ( dublu fata de slim) , in plus asta este si pe frecvente overclock.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mno, sper sa nu ia foc dreq, ma astept la orice in ziua de azi... gen telefoane care explodeaza, chestii din astea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mno, sper sa nu i-a foc dreq, ma astept la orice in ziua de azi... gen telefoane care explodeaza, chestii din astea.

 

Rareș?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce-ai ma? asa am scris?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mno, sper sa nu ia foc dreq, ma astept la orice in ziua de azi... gen telefoane care explodeaza, chestii din astea.

 

Nu ia foc, vezi ca pt jocurile mai vechi fara suport ps pro , poti activa din setari Boost mode, altfel ruleaza fix ca un ps4 normal, poti lasa bifata optiunea aia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ah da? nu stiam, ia sa caut prin setari. Mersi! :)

A iesit Scorn ala?

ce-i ăla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceva fps de groaza, nepotu ii fan din alea si vreau sa ii cumpar cand apare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pacat ca nu mai scot inca un Dead Space.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

eu cred ca agony o sa fie mai baza, din ce am vazut eu cred ca sunt mai apropiate de alien isolation sau de outlast ( adica nu prea ai arme cu ce sa dai , mai mult te feresti , si fugi pe baza de suspans) 

 

eu le prefer p-alea stil Dead Space , unde ai costum si arme cu ce sa ii dezmembrezi p-aia

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.