Jump to content
Sign in to follow this  
dy2

PS3, PS4, XBOX, PC

Recommended Posts

Da, pe ps3 este free MP-ul.

Si culmea este ca atunci cand pica psn-ul pe ps4(cel platit), pe ps3 merge..si este si free, noaptea mintii :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

niste jigodii sa-mi vad una bai nene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

42 de killuri ?  :huh:  in cat timp ? banuiesc ca ai jucat conquest .

 

azi s-a intamplat ceva dubios, eram intr-un domination si la un moment dat eu impreuna cu coechipierul trageam intr-un inamic si ala nu murea, gen cateva secunde bune si nu se intampla nimic, ca si cum juca codat, apoi a picat serverul, ne-a scos pe toti "connection has been lost".

 

dubios

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai deja picase serveru, asa se intampla si la WOT, parca timpu sta in loc, tu mergi, tragi, dar nu se mai misca nimeni in rest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, cum zice wlf sau de la tine daca rooterul nu tine o conexiune constanta, eu am schimbat 2 pana am ajuns la unul cat de cat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

42 de killuri ?  :huh:  in cat timp ? banuiesc ca ai jucat conquest .

 

 

Da, pai asa ies killurile alea

 

 

 

on :

 

mai este o luna :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu zic ca va fi foarte tare The  Order, iar pe mne incepe sa ma prinda maxim bf pe multiplayer, ceea ce e nasol pentru timpul meu :D eu la tanc nu pot trage decat cu mitralierea aia, nu am obuze.

 

 

ah, deci multi kill nene :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai ti-am zis , intri in tanc cu mine la cateva runde si deblochezi tot , stai gunner pe turela si iti da puncte pt orice kill fie ca-i facut de mine fie ca-i facut de tine si asa deblochezi tot (dar sigur ai si prima ghiulea cu care eu trag) , ceea ce e mai important de deblocat este active shield.

 

eu ti-am zis ca-i fain mp-ul de bf4 , dar dureaza pana te obisnuiesti, Call Of Duty mie nu mi-a placut pe MP.


on 

 

http://www.theverge.com/2015/1/16/7553399/the-order-1886-ps4-game-preview


vad ca la dying light a aparut deja Walkthrough ...cred ca e deja piratat pe PC.

mai sunt 10 zile.

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

a aparut din decembrie walkthrough, la ala de-l urmaresc eu, theradbrad, pe youtube, 

 

da, pai atunci o sa ma bag la tine in tanc si facem nebunii :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

alo similea,ai instalat wot?

 

dam un pluton ,ceva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

de 3 zile ,lol?

 

si te plangi ca s a golit frigideru

Share this post


Link to post
Share on other sites

bai da greu se mai conduce masina din interior in jocuri , e rau ca nu simti masina deloc, noroc ca mai vibreaza controllerul cand derapezi dar in rest .. mult mai bine sa vezi masina din exterior , altfel nu esti competitiv  

 

daca mai prinzi si o zona unde iti bate soarele in ochii jumate de cursa..

 

 

 

 

si un BF4 cu alt vehicul de lupta, nu doar cu tancul :D

 

LAV 

 

 

 

 

pff.. dar urat se mai vede pe youtube filmuletul dupa ce-l urci , pe tv este lacrima, mai ceva ca proiectorul lu nea Vali.

 

ce misto reactioneaza palmierii cand trece ala cu jetu' la nivelul lor 

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

dauna i-ai dat la m5-u ala puiule...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da mah , e greu de tot sa-l ti pe sosea ca-i fuge grav spatele , iar din interior..

 

asa na , mai te descurci cand mergi din exterior 

 

 

 

adica am scos locul 2 la timp si nu prea m-am busit , desi mercu' asta e si mai greu de controlat decat M5-u varianta de 2013 , caci mai este unu de 2009 (parca)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nea Puiu: Fara sa ma dau vreun Senna, de ce nu incerci sa-i imiti pe ceilalti? Intri aiurea de tot in toate curbele. Normal ca ramai in urma rau.

 

Pana si in tutorial te plasezi prost. Exterior - interior - exterior. Asta e trasa ideala acolo unde se poate.

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

e greu de tot nea Bogdan :) 

daca te uiti mai atent , am toate stelele luate pe campinoatul ala , adica am iesit si primu' treaba e ca nu inteleg pt ce au bagat modul din interior cand practic nu prea esti competitiv, iar aia sunt niste muisti , te busesc aiurea si agresiv

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu-s asa de pasionat de jocurile cu masini incat sa-mi iau si volan, joc din controller(din canapea), ca asa joc si shoterele (nu le joc cu mouse)


 

Pana si in tutorial te plasezi prost. Exterior - interior - exterior. Asta e trasa ideala acolo unde se poate.

 

 

trasele alea sunt niste challenge-uri , practic trebuie sa obti un punctaj cat mai mare pe ele , dar cand masina fuge agresiv spre exterior(si nu trebuie sa mergi incet ca nu te puncteaza)  :) ..asa din clip pare banal 

 

masinile fantoma sunt timpi de batut.


daca ti-ai lua ps4 ne-am face o cursa sa te vad atunci :D

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

oricum e ampulea cu controller, eu d-asta nu imi iau jocuri cu masini pentru playstation, conduc mult mai prost decat in realitatate cu stick-ul pulii de pe controler, nu e deloc natural.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ia-ti volan , iti fac shareplay pe driveclub si sa te vad ! :evil: 

 

eu joc cu controlleru'

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.