Jump to content
Sign in to follow this  
dy2

PS3, PS4, XBOX, PC

Recommended Posts

da, mi-ar placea inca un crysis, mai ales pe nextgen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai, n-apare Crysis 4? Cele 3 mi-au placut, pacat ca-s scurte. 

 

nu s-a anuntat nimic oficial despre a patra serie din Crysis , sincer imi cam pare depasit subiectul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai atunci cam toate-s depasite ca subiect.

Ma doare-n cur, imi place sa activez armura ori sa ma fac invizibil si sa le bag cutitu-n gat. Nah. LOL

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

predator gen :D

 

sunt sigur ca o sa mai scoata si partea 4 dar la crysis e misto pana incepe sa o dea pe alienii aia obositi..mai ales ca incep sa apara fara numar ,fara serie cu cat avansezi in story , culminand in final cu stoluri de alieni de care nu scapi niciodata daca nu incepi sa fugi prin harta ca sa dai save la urmatorul check point :) 

 

sau mie asa mi-au lasat toate crysisurile impresia , insa grafic totdeauna au fost o surpriza dar acum s-a ajuns in punctul in care grafica este obligatorie sa fie buna altfel nu bagi jocul in seama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

fain !

 

dar nebun totusi


easter eggs de la hardline reload in MP :)))

 

bSFoJkV.gif

 

o5IBMp9.gif

 

60KkRdP.gif

 

 

 

V6jSjyQ.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pole iar vine moca PSplus

 

http://www.pushsquare.com/news/2015/02/you_really_wont_need_playstation_plus_to_play_ps4_online_this_weekend

 

The previous PlayStation 4 free multiplayer weekendmay not have quite worked out, but this time Sony's putting on a proper event. The platform holder has announced that from 06:00AM GMT on Friday, 13th February right the way through to 06:00AM GMT on Monday, 16th February, you won't need an activePlayStation Plus subscription to take your next-gen system online.

Share this post


Link to post
Share on other sites

am terminat Unity, cam scurta campania, acum ii dau si cu Dead Kings, am deblocat cam tot, acum doar sa fac toate side misssions si aia e, oricum, am skill si arme si armuri de nu ma bate nime' :D

 

ti-ai luat dying light ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai astept pana apare retail si la noi, nu-l vreau digital.

Toată lumea zice ca-i un must have si ca e misto sa-l joci si in co-op

Share this post


Link to post
Share on other sites

domi ai terminat prima misiune?am vazut deja stug si t28 in joc

 

sunt premium alea?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sunt gen premium, adica antrenezi orice echipaje, cresc mult mai repede echipajele, etc, dar credite nu fac ca alea premium. 

Am luat stug ala, mai am de munca la t28htc. 

Am vazut ieri si t55. 

cica la nebunii aia de rusi erau deja 1000 de objecturi dinalea de tier X

DAr aia sunt si cam de cateva ori mai multi pe server si sunt si turbati rau. 

Nu stiu daca stii, misiunile se pot face si in ordine diferita, si a doua chestie, daca faci ultima misiune de la  artie sa zicem cu onoruri, iti da niste punce in plus. 

In felul asta trebuie sa faci doar 4 misiuni din 5, de exemplu daca nu ai td de tier X, fara de care e aproape imposibil de facut misiunea la td-uri, faci la restul de 4  doar, adica light, medium, heavy si artie, cu onoruri si ai luat tancul. 

Mie la light mi se par cele mai grele misiuni.. sa spotezi de 4 k intr-un meci cand mai sunt si alte light-uri si acum nici nu se mai campeaza.. foarte greu. 

Pentru t28 htc ala am  terminat la artie, foarte grea si aia, e o misiune in care trebuie sa lovesti 3 tancuri simultan, restul se fac usor, si acum lucrez la restul. 

unul din gasca mea are deja si t28htc, am intrat pe contul lui si m-am dat cu el, e foarte tare. 

Edited by DOMI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plm.mai am 2 misiuni la LT si iau stug

 

Pentru al doilea tanc sunt progresiv mai dificile sau comparabile cu primu?

 

N am facut arty deloc nici nu am,iar la Td am facut destul de lejer misiunile cu ISU de 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

plm, mai utin si-ncepe razboiu'. astia sub 35 pe front, astia peste, pe net, in wot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

inca o bombonica :D

 


apropo aseara am jucat in squad cu unu : " B I G_Pole" , m-am amuzat la gandu' ca..   :)

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

apropo aseara am jucat in squad cu unu : " B I G_Pole" , m-am amuzat la gandu' ca..   :)

 

ce sa zic, reputatia ma precede :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plm.mai am 2 misiuni la LT si iau stug

 

Pentru al doilea tanc sunt progresiv mai dificile sau comparabile cu primu?

 

N am facut arty deloc nici nu am,iar la Td am facut destul de lejer misiunile cu ISU de 8

bre  la t28htc la ultima misune trebuie sa dai 5k dmg ..cam greu cu isu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vorbeam de prima pt stug.la a doua vedem ca este timp,am oricum cercetat obj 268 da nu l am cumparat

 

Inteleg ca in principiu misiunile cresc in dificultate,probabil pentru ala de 10 sunt aproape imposibil de facut

 

Cu isu n ar fi imposibil 5k damage,am facut si mai mult cu el cu gold dar trebuie sa astepti mult pana prinzi meciu potrivit

Share this post


Link to post
Share on other sites

krebs, sa-mi bag ... in Ubisoft si in muiala lor de glitch-uri. Am ajuns in Dead Kings la misiunea aia de dupa ce iesi din catacombe si tre sa il gasesti pe Leon, insa nu iti apare unde anume pe harta si cauti ca boul pulii in ditamai harta.

 

ma rog, am cautat pe net si au facut baietii un walk through ca sa il gasesti pe ala, dar ce penibil. Pacat de jocul asta care e superb, sa aiba asa bug-uri de cacat.

 

banuiesc ca si tu ai patit la fel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a terminat deja The Order 1886

 

 

" L-am terminat, a durat cam 9 ore. 
Jocul pe normal mi-a parut foarte usor, am murit de 5-7 ori dar din comoditate, daca eram putin mai atent puteam sa il termin fara sa mor. Grafic arata extraordinar, detaliile sunt incredibile! De la arme pana la obiectele de decor, totul arata impecabil.
La inceput m-a deranjat motion blur-ul si faptul ca jocul are black bars( in genul filmelor care nu sunt pe tot ecranul) insa cam intr-o ora am trecut peste ambele aspecte. Putin prea multe cut scene-uri inutile, preferam animatii, dar nu m-au deranjat prea tare fiind randate in-game, cum spunea si koba mai sus.
 
Povestea e ok, nici prea prea, nici foarte foarte. Per global mi-a lasat cam aceeasi impresie ca si Uncharted 1, un joc bun, dar nu masterpiece.
Mi-a placut, as fi dorit sa dureze mai mult mai ales ca replay value nu prea are...
Nota 8,5 de la mine. "
Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.