Jump to content
Laur

Sfaturi masini puse la vanzare in tara si nu numai

Recommended Posts

cum adica optiunea de a fi iluminate ceasurile continuu ? nu inteleg, asta nu e normal ?

Ceasurile sunt aprinse mereu, altfel nu se vad calumea. Sunt negru mat si iluminarea este rosie.

La pachetul Business ceasurile au iluminarea alba si sunt vizibile si ziua.

 

poza asta arata exact ce vreau sa spun ---http://imagerz.com/QE8XUUtvAwMBVV9PRwVR

stinse

honda-accord-cl7-interior.jpg

aprinse

DSC01010.jpg

Edited by mihaiMAN63

Share this post


Link to post
Share on other sites

nici nu stiam ca exista tapiterie din plush din ala, pe seria 7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

si tevile alea de esapament scoase afara is de tot rahatul. maxim de tiganeala.


nici nu stiam ca exista tapiterie din plush din ala, pe seria 7.


este, este.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stai ca tevile nu le-am vazut. Eu nu m-am uitat decat la profil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai si mie imi place manuala, da' nu pe seria 7.

 

oricum se pisa pe ea de frica daca ii arati o curba mai serioasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Numai mie imi place cutia manuala?

Si mie. De-as putea pune o manuala in 6 trepte pe a8, zau de-as avea ce sa-i reprosez

Share this post


Link to post
Share on other sites

pe ceva mic, usor, sport, de ce nu.

 

vara, pe seara, o plimbare inainte sa te bagi la barlog, putin dat din craci, bang, bang, vrum, vrum.

 

zambesti oleaca si te duci la culcare. sau la curve, dupa dispozitie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca nu a fost si inundata, nu-i mare lucru.. grila aia e pe bune ? joc eu un joc pe telefon, earn to die, omori zombie cu masina, pentru o grila din aia platesti 1,99 euro, are damage +50 la combo kill.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cocosatul ar da banii aia doar pe grila, ar vinde mici la olimpiada, speciali, cu cerculete

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, nu. O, durerea.

 

luati-va mine, numa' sa stiu ca nu mai sufera citind chestiile astea p-aici.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Desi nu bag mana in foc, asta pare a fi fosta mea masina (cel putin acelasi numar, acelasi interior si aceeasi motorizare, cam mare coincidenta)...care a suferit un accident grav pe Stefan cel Mare si fiind dauna totala a ajuns la dezmembrat pe la roscatum3 aici pe forum.

 

Acum se pare ca a fost reparata si se vinde drept "tzipla bo$$", desi se vede clar ca e imbinata prost. Oricum e de evitat...

 


 


Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Desi nu bag mana in foc, asta pare a fi fosta mea masina (cel putin acelasi numar, acelasi interior si aceeasi motorizare, cam mare coincidenta)...care a suferit un accident grav pe Stefan cel Mare si fiind dauna totala a ajuns la dezmembrat pe la roscatum3 aici pe forum.
 
Acum se pare ca a fost reparata si se vinde drept "tzipla bo$$", desi se vede clar ca e imbinata prost. Oricum e de evitat...
 
 

 

Nasol, tare curios ar fi sa aflam circuitul masinii din parcul de dezmembrari pe strada, daca se confirma ca e aceeasi. Ma indoiesc sa fie alta luand in considerare "coincidentele".

Share this post


Link to post
Share on other sites

dar masinile care merg la dezmembrari nu se radiaza din circulatie sau ceva de genul asta ? tocmai ca sa nu mai ajunga pe strazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cred ca doar daca ajung la remat se intampla asta...si oricum, la ce manevre se pot face cu inmatricularile, nimic nu ma mira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.