Jump to content
Laur

Sfaturi masini puse la vanzare in tara si nu numai

Recommended Posts

A schimbat antigelul la -30 de grade, adica a tinut bidonul la fix 30 de grade inclinatie?

 

Mai ai 308-u`? Vreau sa iau si eu unul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai esti nebun, 308? Pai l-am avut prin 2012 cred, am schimbat vreo 10 masini de atunci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

plm, si ai avut probleme cu el? asta e 2013, SW, 1.6 HDI 100k km, navi trapa panoramica etc, undeva la 5 mii. 

Edited by Laur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai l-am tinut 2 luni, am bagat motorina si atata. 5600 l-am dat eu in 2012, cand avea 4 ani vechime. Deci asta a ta cu 2 ani vechime, e acceptabila la pret probabil, nu stiu ce sa zic. Dar sa stii ca mie mi-a placut masinuta, avea 110 cai motorul si chiar se misca bine, plus dotari gramada si pachet sport.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E foarte bine la pret. Daca vrei te anunt dupa ce iau o bucata, are mai multe la fel, aduse din Franta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu mai iau in viata mea. L-am dat sa scap de el ca nu m-a sunat nimeni. Si era draguta masina:

 

 

post-15-0-13336200-1448281549_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

plm, aici se dau mai usor. Cu toate ca majoritatea cauta ieftinaturi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anuntul e pus intentionat pentru a observa ce reactii o sa creeze. Si cat de naivi pot fi uni oameni. Masina e in Germania si nici nu imi apartine sau am vreo legatura cu ea. Vreau ca ceea ce v-am zis sa ramana in anonimat pentru a observa si alte reactii urmand sa scad si pretul si sa cresc numarul de km. Va multumesc, o seara buna in continuare!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi se pare o faza absolut cretina. Ca sa vezi ce, evidenta? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa ce i-am dat report, vad ca nu mai exista userul si nici anuntul. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

si eu i-am trimis un mesaj, a raspuns:

 

stelywar

Va inteleg perfect nemultumirea. Pentru asta am si preluat pozele, doar pozele nu si masina. Am luat pozele pentru a vedea reactia oameniilor, daca pur si simplu trec mai departe sau reactioneaza intr-un mod. Puteti sa verificati daca chiar sa cumparat de catre mine aceasta masina din Germania si v-as ruga pentru a nu avea alte neclaritati. Scopul meu a fost doar de a vedea cum reactioneaza romani si prin acest mod poate s-ar trece si km reali la masinile aduse din Germania

 
 

 

I-am dat si eu report, si totodata am trimis link-ul de pe olx dealerului din Germania.

 

Dupa ceva timp a disparut si anuntul de pe olx.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar nu vad scopul la a pune un anunt de genu asta, cand e si evident ca lumea va reactiona in modul asta.

 

Eu am pus anunturi false mai demult, dar cu masini identice cu a mea la preturi mai mari ca sa para a mea cea mai buna oferta, dar exista un scop concret de a imi vinde masina. Asa sa pui anunturi false cu masini aiurea, tre sa fi retard.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MAS n-a inteles.

I stand corrected!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.