Jump to content
Laur

Sfaturi masini puse la vanzare in tara si nu numai

Recommended Posts

Am exagerat eu atunci. Am pus altele cu adevarat rupte in gura mai in urma. Asta e chiar rezonabila, la fel si ca acest A5 https://www.autovit.ro/anunt/audi-a5-ID7GjRvL.html

 

merge si asta, doar ca la final a adaugat un spatiu si l-a luat si pe ala 

Edited by Scufi

Share this post


Link to post
Share on other sites

si mai e vorba de pret. stiu ca unele salvage, flooded din astea, se pot vinde in anumite cazuri, insa trebuie mentionat ca e salvage, care ramane intr-un permanent record si pretul este de zece ori mai mic, nu o dai in ... mea de noua si clasicul "fara accident".

 

ce mortii ma-sii, oricum parca era infractiune daca te prinde cu samsareala din asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rusă subtitrata în engleză. Foarte șugubăț Dan ăsta al nostru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Centrale n-au?

 

doar la inchidere/deschidere 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ii nebun arthur asta, tot repara

Păi să-l trimitem și pe Simi, ar putea gândi unii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bai, apropo. m-am plimbat oleaca ieri cu X5-u lu amicu meu care acu ceva vreme postase pe-aici cu 525-u ala e39. mmm, mi-a placut, nu ma asteptam sa ma simt ca intr-o...masina...normala, gen.

 

jipu mi-a parut atunci ca o barca pe valuri. asa ca azi dimineata am zis ia sa vad mai jip, cam cum.

 

e o diferenta de constructie evidenta. in mod normal, ti-ar trebui amandoua :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E53?

nu le mai stiu, mister C. 2010.

 

dar avea cam de toate, inclusiv afisaj pe parbriz. a si dat o caruta de bani pe ea. oricum, foarte interesanta masina.

alt amic are din 2012, tot 3000 cu o turbina, dar cutia in 8 rapoarte. consuma sesizabil mai putin, merge ceva de vis si aia, insa...

masina aproape noua, (kilometri foarte putini, reali, tinuta bine) si deja ala ma injura, ca tu ai zis sa-mi iau, la cum ii curge ulei pe sub motor, diferential, etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toate is ok de condus

 

Da' sa nu-i ceri altceva, ca auzi imediat cum ating tobele de pământ

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu le mai stiu, mister C. 2010.

 

dar avea cam de toate, inclusiv afisaj pe parbriz. a si dat o caruta de bani pe ea. oricum, foarte interesanta masina.

alt amic are din 2012, tot 3000 cu o turbina, dar cutia in 8 rapoarte. consuma sesizabil mai putin, merge ceva de vis si aia, insa...

masina aproape noua, (kilometri foarte putini, reali, tinuta bine) si deja ala ma injura, ca tu ai zis sa-mi iau, la cum ii curge ulei pe sub motor, diferential, etc.

Eu nu am avut nici cea mai mica problema cu a mea, am dat-o la 90k cu placutele din fabrica. Nu am schimbatb nici macar un bec in afara de revizii.

 

Masina foarte buna X5-ul, singurul inconvenient pentru mine era rigiditatea suspensiei, aveam confort ca in tramvai pe drumuri mai proaste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.