Jump to content
Laur

Sfaturi masini puse la vanzare in tara si nu numai

Recommended Posts

pentru plua recomand la curve, nu la detailing 

 

 

zic si eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca n-as fi o putoare infecta, mi-as lua si eu leatherique din ala si as face singur, am o culoare foarte misto la interior, cred ca ar merita o curatare faina. astia de la detailing fac o ....

Vreo 2h iti ia sa dai o tura scaunele si bancheta. Inca vreo 2h maxim, a doua zi sa cureti ca lumea cu prestine clean.

Daca te apuci, sa iti iei manusi, ataca binisor pielea.

 

Asta fara demontat scaune/bancheta.

 

Edit: Mai e si varianta sonax, doar intinzi bine, nu mai trebuie sters. Nu are acelasi efect dar e destul de bun.

Edited by jeezy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu sunt pagubiti. Majoritatea isi merita soarta. Vor ceea ce nu-si permit si cred in chilipiruri.

 

Da, clar. Alea sunt scaune din dezmembrari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu nu inteleg cum functioneaza teapa, cum sunt aia pagubiti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au venit alti prosti cu trenul? Astea mergeau si acum 14 ani.

 

Prostii le trimit bani bani, Pole. Un avans cat de mic acolo, ceva simbolic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mama are cancer si am nevoie de bani pentru operatie, fratele meu e in spital si pot sa continui.

 

dati-mi bani

 

Parca-mi si imaginez idiotii fericiti si copleșiți de experiența completării primului OP din viața lor.

 

''doamnă, aici cum scriu?''

 

pe urma se duc zâmbind acasă.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O sa postez zilele astea raspunsurile. Gen nigerian advance fee scam. Omul ca si cum e roman/ungur mutat din Romania, n-are semnal, poate comunica doar pe email, cere un avans pt rezervarea masinii etc. Te arde de avans si sanatate. Avans pus chiar in conturi facute in Ro

ah ok, pai asta e un scam antic, de pe vremea yahoo messenger. Credeam ca e ceva inovatie. Cum plm mai pune cineva botu' la chestii din astea vintage.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inca merg alea cu vanzarea de combustibil furat. Da-mi 100 lei si vin acum cu benzina.

Sau alea cu sunarea unei pensionar caruia i se spune ca o ruda e in stare grava in spital pentru ca a avut un accident si ca e nevoie

de bani de spaga / operatie etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ia ma, ca am dat si eu mail la scammer-ul ala cu X3-ul, sa vad daca tot povestile alea de prin 2004 le baga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiu ca un scammer d-asta din valcea, o ardea pe international, l-au saltat acum 2 ani

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sau alea cu sunarea unei pensionar caruia i se spune ca o ruda e in stare grava in spital pentru ca a avut un accident si ca e nevoie

de bani de spaga / operatie etc.

 

Zbarnaie in Baia Mare schema asta, in ultima vreme.

Militienii nu au nici o idee de unde sa inceapa sa il caute pe individ. Pe langa ca am impresia ca ii cam doar in anus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda. Schema de Gţ. Vad c-a ajuns si pe la voi. Aici sunau din penitenciar :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

In Gţ s-a inventat si apa calda 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e veche asta, o faceau mexicanii de ceva timp 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu iti cauti masina, Dane?

Share this post


Link to post
Share on other sites

plm, 250k si arata ca nou, foarte tare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci l-am intrebat pe ala cu x3-ul unde pot sa o vad, mi-a zis ca s-a vandut, ca imi da site-ul de unde a cumparat-o el si iata mai jos vrajeala. De fapt pe voucher este teapa, probabil urmeaza sa imi zica ceva de genu ca sa ii trimit 200 de euro ca sa imi dea voucherul de 700. lol

 

 

 


Nu mai este de actualitate, am vandut-o astazi, imi pare rau. Daca inca sunteti interesat sa cumparati o masina va pot recomanda fima de unde am cumparat-o eu, au masini foarte bune la preturi foarte bune. Daca va intereseaza va pot furniza mai multe informatii la adresa de email: costel.st64@gmail.com
 
 
 
.........................
 
 
Buna ziua,
 
Site-ul dealer-ului este: javaracarinautomobile.eu
Daca gasiti o masina pe care doriti s-o cumparati, pot sa va dau un Voucher de reducere în valoare de 500 de euro pe care l-am primit atunci când am cumparat masina de la ei. Voucherul valoreaza 750 de euro dar eu voi primi 250 de euro de la aceasta firma si dvs. reducere la masina de 500 de euro.
 
O zi buna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol

 

Cred ca pana la urma is ok si 50 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voucher de reducere în valoare de 500 de euro. Voucherul valoreaza 750 de euro

 

Jackie-Chan-WTF.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

i-am raspuns deja, am facut pe prostu, ca e foarte amabil si cum pot intra in posesia voucherului. 

 

astept raspuns

Share this post


Link to post
Share on other sites

a raspuns, nu imi dau seama ce joc face:

 

Cu placere! Pai daca gasiti o  masina sa o cumparati, inainte sa semnati contractul cu ei imi cere-ti voucherul si vi-l dau.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol. Avans tot pentru masina de la ei.

 

ha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.