Jump to content
Laur

Sfaturi masini puse la vanzare in tara si nu numai

Recommended Posts

Te referi la 535-ul pe care l-am avut?

Un gunoi, o masina fara sens.

 

Masina de colectie inseamna masina mint cu km putini. Sub 100k sau macar pana in 200k.

 

Da, masini de genul ala nu merita. Eram tanar si prost, nu ma pricepeam, nu ma ducea capul.

E hilara treaba cu masina asta pentru ca am avut un client care cumparase una super similara cu 1000 euro. De ce? Pai, masina veche pe care aproape nimeni nu o vrea.

A luat-o s-o forjeze 2-3 luni si dupa a dat-o.

 

Pentru o masina d-asta dai aproape suta de milioane pe impozit si RCA fara s-o misti un metru.

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eram tanar si prost, nu ma pricepeam, nu ma ducea capul.

 

 

acu macar ai imbatranit :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

mistar C, nu mai fi trist. tot la vorbele mele ajungi, dupa cum vezi. tine cu dintii de tinerete, ca restul e un rahat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apropo de tinerete...voi ati vazut ce frumyiyiyiyyy e Pole? :wub::flowers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ai de plm, am dat-o dreq...

Share this post


Link to post
Share on other sites

acu macar ai imbatranit :D

Sa ai pofta!

mistar C, nu mai fi trist. tot la vorbele mele ajungi, dupa cum vezi. tine cu dintii de tinerete, ca restul e un rahat

Nu sunt trist deloc. Sunt plin de ura. E diferit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ură este aceea când eşti nefericit şi nu ai nici o bucurie sa-ti gadile placut sufletalul tau de mistar C.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu neaparat. Sufletul meu e negru desi ma gadila multe lucruri. Ura iti da foarte multa forta si ambitie, plus ca-mi vine natural. 

Majoritatea suntem asa. Egoisti, oportunisti, lipsiti de altruism. Nu-mi place sa ma mint singur. Totul e sa poti accepta chestiile astea.

Nu sunt un om de treaba. Sunt corect, am niste principii sanatoase de viata. Dar sunt foarte cinic. Foarte putine lucruri ma mai sensibilizeaza.

Sunt mort dupa caini, pisici si alte animale, dar oamenii nu prea imi plac. Sunt sociopat, stiu.

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

sorry, asta mi pare a blabla. incerci sa pari cool, clint eastwood style. desi ala n a fost cool niciodata... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Egoistii, oportunistii si lipsitii de altruism nu vorbesc niciodata asa despre ei :)

 

 

Pisicul mistăr C

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciupa se da rau si plin de ura si bulangiu sinistru etc. Intr-adevar, e obsesiv-compulsiv si usor antisocial, insa e unul dintre oamenii foarte ok pe care am avut norocul sa-i cunosc.

Si-s al naibii de putini astia :(

Edited by MAS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciupa se da rau si plin de ura si bulangiu sinistru etc. Intr-adevar, e obsesiv-compulsiv si usor antisocial, insa e unul dintre oamenii foarte ok pe care am avut norocul sa-i cunosc.

Si-s al naibii de putini astia :(

Care esti bun lumea te cunoaste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce interesant raportul ăla, are si pretul asta de pe autovit inclus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai si cum kkt, la reprezentanta nu apare ca lovită? Ala e asa bou încât sa accepte verificare?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai si cum kkt, la reprezentanta nu apare ca lovită? Ala e asa bou încât sa accepte verificare?

 

nu prea cred ca apare la reprezentanta,  numa' daca e reparata acolo.   datele de la autodna ala is luate mai degraba de la sigurari cred.  

 

 

 

plus cai aici la reprezentanta, daca ai pe cineva rezolvi romaneste.   si a luat un prieten o skoda din oradea, si a verificat-o acolo la reprezentanta si erau km originali.  la tm la rdealer skoda, avea aproape dublu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.