Jump to content
Laur

Sfaturi masini puse la vanzare in tara si nu numai

Recommended Posts

Tu il ai pe Similea pt asta

te cred, dar as fi cu bagare de seama la asa exemplar

Hhahhahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

te cred, dar as fi cu bagare de seama la asa exemplar

Nu cred ca m as baga la asa ceva. A avut colegul meu un F10, l a dat cu 12500k pana la urma, unui samsar. Ala a inlocuit parbrizul ca era fisurat, a vopsit ceva elemente in interior si a tratat tapiteria de piele. A mai bagat 500 euro, si a dat o cu 13400. De masina aia imi pare rau, ca m a durut gura sa i spun colegului ca o iau eu. Stiam ce iau. Avea 183k km.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din punctul meu de vedere sentimentul e reciproc

Pai PLM, nu asa ar trebui sa mearga lucrurile.

Noi ii putem urî, condamna, blama. Ca sunt pusi acolo de noi si sunt de platiti noi pentru a gestiona problemele noastre.

Ei nu au dreptul sa nu ne respecte doleantele. Nu au dreptul sa urasca cetatenii in slujba carora se afla. Daca nu sunt capabili sau daca nu doresc sa le indeplineasca cerintele trebuie sa plece.

 

Ei sunt acolo ca sa rezolve problemele cetatenilor.  Desi ei considera ca cetatenii exista doar pentru a-i indestula pe ei...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exact.

Bai, cat de idioti sa fim sa scoatem la lumina numai rapeni

 

Doamne, si daca i-ati sti pe pesedistii si penwlistii si...astia tineri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miroase a ieftin, a țărăncuțe rătăcite in mall, nici sa meargă pe tocuri nu stiu...o imagine dezolantă, nicidecum erotica. :(

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Traim in absurdistan. Si ne complacem in situatia asta. Trebuie sa invatam o data pentru totdeauna ca cetateanul are tot dreptul de a fi nemultumit de cei pe care i-a pus sa administreze treburile tarii. Recte guvernantii. Si ca cetateanul are tot dreptul sa-i schimbe imediat ce acestia nu-i mai reprezinta interesele. Nu trebuie sa asteptam ca niste cretini, asa cum ne cer guvernantii, pana la urmatoarele alegeri. Nu-mi place ce faci azi, azi te schimb. Nu avem 1000 de vieti ca sa-i lasam cate 4-5 ani sa-si bata joc de noi.

 

Dar la noi e fix invers. Guvernantii sunt nemultumiti de popor. Ba ca poporul e neinformat, ba ca e manipulat, ba ca nu vrea sa plateasca ce i se cuvine statului!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miroase a ieftin, a țărăncuțe rătăcite in mall, nici sa meargă pe tocuri nu stiu...o imagine dezolantă, nicidecum erotica. :(

Corect. Imbracate cam nasol. Parca au iesit din videoclipul ala cu un 2 si trei de 0. Arata bine de la spate, dar majoritatea erau niste nasoase nasoale. Lemne & pietre dupa ele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cateodata si cate o masina nemteasca. De teren, preferabil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu, zero tiganeala. Stiu masina, e a unuia care are si altele, de jdemii. Dar...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.