Jump to content
Laur

Sfaturi masini puse la vanzare in tara si nu numai

Recommended Posts

O suge cu lamaie cu tobe remus de 2000 Euro si consumabile de 6000. 

 

Ah, vad ca jante noi si cauciucuri. Tot mi se par exagerate preturile. 

 

Pole poate sa ne zica. 

Edited by Scufi

Share this post


Link to post
Share on other sites

interior mai neinspirat nu putea sa isi configureze primul proprietar, in state, ce de acolo e adusa, deci probabil si inundata.

 

o revizie completa la M6,ma  costa in jur de 4800 de lei, ma rog, aia cu jantele cred ca e vrajeala, cine plm plateste pret de reprezentanta pe 4 jante, sa fim seriosi.

 

deci 6000 de euro aia, sa fie sanatos.

 

edit: acum vad ca si bobine, discuri etc, oricum nu ajunge la 6000 de euro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ah si n-are scut, se vede asfaltul prin grila, a dat 6000 de euro pe revizie si nu a dat 700 de lei pe un scut ?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu daca e asflat acolo, ci o reflexie pe palniile alea doua ca nu stiu cum rahat sa le zic. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma refer la poza asta, prin grila nu trebuie sa se vada asfaltul, acolo trebuia sa fie scutul, stiu exact cum trebuie sa fie pentru ca eu am schimbat vreo 3 pana acum, iar in momentul asta iar nu am scut, l-am belit anul trecut in niste sleauri de geata, cred ca o sa imi iau din ala de aluminiu, mortii ma-sii.

 

C35165203_6.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

lolz.

 

Eu la asta ma gandeam ca faci referire 

 

C35165203_7.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Farul drept e aburit si luftul dintre far si bara e mai mare pe dreapta decat pe stanga. Nu e inundata, ci mai rau.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aia cu aburitul nu inseamna ca a fost lovita, eu la m6 am schimbat ambele faruri, pentru ca se abureau fara sa fie atinse si apoi de la umezeala se ardea modulul de adaptiv, o ineptie. nu-sti zic ca si unul din farurile noi, la 2 luni a inceput iar sa se abureasca iar,

 

la e60 stiu ca e si mai nasoala asta cu farurile aburite.

 

in rest sincer, v10 ala e de 100 de ori mai fiabil decat orice 3.0 diesel vrei si gasesti tu pe pamant.

 

fac pariu cu tine ca bagi intr-un m5 sau m6 v10, mai putini bani decat intr-un 3.0 diesel, ma refer la intretinere/reparatii. ala nu se strica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Farul drept e aburit si luftul dintre far si bara e mai mare pe dreapta decat pe stanga. Nu e inundata, ci mai rau.

Mai rau decat inundata nu exista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vreau sa schimb suspensia sport de la E90, nu stiu exact ce e acum pe ea dar cert e ca vreau normala, asta e rigida si nu-mi place. Daca e cineva interesat de schimb il rog sa scrie. Eventual cred ca as putea sa cumpar una normala si sa o vand pe asta.

 

Pun si doua poze cu masina

 

post-10-0-74621400-1416575617_thumb.jpg post-10-0-30421400-1416575640_thumb.jpg

Edited by Laur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.