Jump to content
Sign in to follow this  
Simi ON

slabire rapida

Recommended Posts

Nu în cj.

Cât de curând va urma o sică și un dracon.

Edited by RareÈ™

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala e arhanghelul mihail.

 

io am deja 2 draco rarese :) i am facut in cluj la bizzart,acu ceva ani

 

saptamana viitoare ma duc iar pentru programare

Share this post


Link to post
Share on other sites

mistretu si-o poate tatua pe oana roman in marime naturala. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, omorând dragonul o salvează pe prințesa / regina Alexandra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu stiu ce sfant e la ortodocsi si nici nu ma intereseaza.e tema arhanghelului mihail in lupta cu fiara

 

uite aici rarese

 

 

 

Michael-Arch-Angel-tattoo-48603.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

mult ati scris bai nene

 

am ars ceva calorii pana am citit tot :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu am ars cateva pe drum spre servici, pe jos, 30min mers mai alert si urcat un deal.

 

72.2kg arata cantarul de dimineata. Pe de alta parte, off topic, ma freaca o durere de cap de ieri de la amiaza, nu am scapat de ea nici peste noapte. Sfaturi? Cafea am in fata insa nu imi pun sperante ca scap de durere.

Edited by jeezy

Share this post


Link to post
Share on other sites

asta numai un medic sau niste analize îți pot spune

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suspectez niste muschi intinsi, la gat, am mai avut probleme acum 2 ani si bineinteles ca ieri am "manevrat" niste paleti de lemn de unul singur (adica mi-am tras o masa hipstereasca).

 

Fix aceeasi durere sacaitoare.

 

Analizele mi-au iesit ok anul trecut, trecut cu brio la colesterol si ceva analiza de rinichi (nu mai retin cum ii zice). In rest toate ok. Dar cred ca ar fi bine sa mi le refac in curand.

Edited by jeezy

Share this post


Link to post
Share on other sites

plm, ia si tu niste pastile de cap de la farmacie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

plm, ia si tu niste pastile de cap de la farmacie.

 

Evit sa iau, daca nu e o durere dinaia de vezi negru in fata ochilor.

 

Pana una alta, am bagat o cafea dubla dupa una simpla, storc un ceai verde... poate trece.

 

M-as duce acasa la un somn, da trebuie sa stau la birou :lol: .

Edited by jeezy

Share this post


Link to post
Share on other sites

off topic, ma freaca o durere de cap de ieri de la amiaza, nu am scapat de ea nici peste noapte. Sfaturi? Cafea am in fata insa nu imi pun sperante ca scap de durere.

 

Am scapat de ea pe la amiaza, cred ca nu am dormit destul.

 

Dupa ce am baut cafeaua aia dubla + 1 halba de ceai verde (650ml) mi-a dat un sarut si m-a lasat :lol: .

 

De-ale mancarii : dupa lichidele de mai sus, am bagat un mar (era cam cat 2), dupa vreo 2 ore, 2 banane si de vreo juma' de ora niste curmale deshidratate (pana era sa imi rup o masea cu una si m-am oprit).

 

Diseara neaparat o sa ma ospatez cu niste alune in coaja, cum sunt cele de mai jos. Poate trec prin Lidl, ca prea multe nu mai am pe acasa.

 

150492.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ah, bre Jeezy, daca ajungi in LIDL, uite-te te rog la mezeluri, acolo la alea ambalate, si zi-mi daca mai au Pastrama de porc, era mai demult una buna tare, din aia crud-uscata, ambalata in plastic transparent vidat si nu am mai gasit la magazinele din zona mea. Numai la LIDL au.

 

pliz nu uita si da-mi de stire :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ah, bre Jeezy, daca ajungi in LIDL, uite-te te rog la mezeluri, acolo la alea ambalate, si zi-mi daca mai au Pastrama de porc, era mai demult una buna tare, din aia crud-uscata, ambalata in plastic transparent si nu am mai gasit la magazinele din zona mea. Numai la LIDL au.

 

pliz nu uita si da-mi de strie :)

 

Ma uit, pe cuvant de cercetas.

 

Vreo poza gasesti pe net cu ambalajul? Ajuta retina mai mult sa localizeze pastrama :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mersi :D

 

am cautat dar nu am gasit pe net.. e super buna, dar nu am mai gasit de mult la ei.

 

trebuie sa fie ceva de genul:

 

prodprosper-pastrama-crud-uscata-900g.jp

 

pastrama_afumata_taranesca_345935255_mar

Share this post


Link to post
Share on other sites

De la a 2-a poza imi faci doar pofta, numa' prima ma ajuta :lol: .

 

Am intrebat de poza cu ambalajul, ca astia au sortimentul ala Deluxe, care e numai din cand in cand. Dar daca arata ca asta, o gasesc usor. Dau un semn pe seara, dupa 7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca au, sa iti iei ca e geniala, pachetelele sunt micute, gen 200 de grame si patratoase, destul de subtiri. Nu din aia feliata, baucata intreaga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca au, sa iti iei ca e geniala, pachetelele sunt micute, gen 200 de grame si patratoase, destul de subtiri. Nu din aia feliata, baucata intreaga.

 

Acuma daca o lauzi atata, e musai sa iau, macar sa iti fac in ciuda :lol: . O sa o incerc daca au, m-ai facut curios :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

pole lucreaza la lidl :lol:


te-a prins mai "nou" pe aici si te-a si pacalit :lol:  :lol:  :lol:


aleaq nu se prea vand, loool

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.